نظرسنجی
نظر شما در مورد این وبسایت چیست؟
عالی
59%
 
خوب
22%
 
معمولی
6%
 
ضعیف
12%
 
  • تلگرام
  • تلگرام
امروز
۱۳۹۸ دوشنبه ۲۸ بهمن
اِلأِثنين ٢٢ جمادي الثانيه ١٤٤١
Monday, February 17, 2020
۱۳۹۳ جمعه ۱۹ دي  | انواع کاندوم کدامست؟
کاندوم به عنوان یک وسیله پیشگیری از بارداری راه عبور عفونت ها را در زمان نزدیکی جنسی مسدود می کند همچنین جزء یکی از روشهای جلوگیری از بارداری است که مانع از رسیدن اسپرم ها به رحم می شود. کاندوم پوشش پلاستیکی نرمی است که قابلیت ارتجاعی زیادی دارد و توسط مرد هنگام نزدیکی استفاده می شود به این صورت که قبل از شروع نزدیکی بر روی آلت تناسلی در حالت نعوض Erection) ) کشیده شده و بدین ترتیب از ریخته شدن مایع منی که حاوی اسپرم ( سلول های جنسی مرد) است به داخل دستگاه تناسلی زن (واژن و رحم) جلوگیری می کند . اگر اسپرم مرد با تخمک (سلول جنسی زن) ترکیب شود حاملگی رخ می دهد و کاندوم از این امر جلوگیری می کند.
۱۳۹۳ چهارشنبه ۱۷ دي  | کاندوم از این بیماری جنسی جلوگیری نمی کند مجموعه : همسرداری و ازدواج
کاندوم از این بیماری جنسی جلوگیری نمی کند مجموعه : همسرداری و ازدواج کاندوم از این بیماری جنسی جلوگیری نمی کند کاندوم از این بیماری جنسی جلوگیری نمی کند,یک اورولوژیست با بیان اینکه استفاده از کاندوم از ابتلا به بیماری زگیل تناسلی جلوگیری نمی‌کند، گفت: «افراد نباید دلخوش به رابطه جنسی حفاظت شده باشند چراکه این بیماری با استفاده از کاندوم قابل پیشگیری نیست.»
۱۳۹۳ يکشنبه ۱۴ دي  | کاندوم از این بیماری جنسی پیشگیری نمی کند
کاندوم از این بیماری جنسی پیشگیری نمی کند یک اورولوژیست با بیان اینکه استفاده از کاندوم از ابتلا به بیماری زگیل تناسلی جلوگیری نمی‌کند، گفت: «افراد نباید دلخوش به رابطه جنسی حفاظت شده باشند چراکه این بیماری با استفاده از کاندوم قابل پیشگیری نیست.»
۱۳۹۳ چهارشنبه ۳ دي  | تصاویری از مدل های مختلف کاندوم مردانه (18+) مجموعه : دانستنی های جنسی
بازدید از این مطلب برای افراد زیر 18 سال و مجرد توصیه نمی شود .
۱۳۹۳ شنبه ۲۲ آذر  | نظیم خانواده و پیشگیری از بارداری ناخواسته/کاندوم اول است، آی یودی دوم
نظیم خانواده و پیشگیری از بارداری ناخواسته/کاندوم اول است، آی یودی دوم
۱۳۹۳ چهارشنبه ۵ آذر  | بهترین روش پیشگیری از ایدز و بارداری درمردان؟-کاندوم چیست؟
کاندوم چیست؟ نحوه استفاده از کاندوم‌های مردانه عوارض جانبی کاندومها مزایای استفاده از کاندومها
۱۳۹۳ شنبه ۱ آذر  | تاریخچه، مزایا و نکاتی حائز اهمیت درباره کاندوم
استفاده از کاندوم به 3000 سال پیش بازمیگردد، زمانی که مصریان باستان برای جلوگیری از انتقال بیماریها غلافی از جنس پارچه تهیه میکردند
۱۳۹۳ شنبه ۱۰ آبان  | صحبتهای متخصص اورولوژی در مورد کاندوم
صحبتهای متخصص اورولوژی در مورد کاندوم
۱۳۹۳ جمعه ۲ آبان  | کاندوم و کمک به درمان انزال زودرس
کاندوم برای رفتارهای جنسی ایمن یک ابزار اصلی شناخته می شود. این وسیله هر دو شریک جنسی را در طی هر گونه رفتار جنسی مهبلی، مقعدی و دهانی محافظت می کند. خصوصا در بسیاری از موارد که افراد ابتلای شریک جنسی خود را به بیماری هایی مانند هپاتیت سی و بی یا در مواردی آلودگی به ویروس ایدز، محتمل می دانند یا بی بند و باری جنسی شریک جنسی خود را بعید نمی دانند. نمونه بارز آن همسران سوء مصرف کنندگان مواد یا بعضا همسران زندانیان هستند. رعایت نکات کامل رفتارهای جنسی کامل علی الخصوص استفاده مستمر و بی وقفه از کاندوم های لاتکس در تمام ارتباطات جنسی علی الخصوص نفوذی برای آنان موکدا توصیه می شود.
۱۳۹۳ سه شنبه ۱ مهر  | کاندوم چیست در صورت پاره شدن آن چه باید کرد ؟
کاندوم یک پوشش پلاستیکی بسیار نازک است که پس از سخت شدن و ایستادن آلت تناسلی مرد و پیش از ورود به مهبل (آلت تناسلی زنانه) روی عضوجنسی مرد کشیده می شود. از این طریق هنگام انزال مرد مایع منی در داخل غلاف کاندوم ریخته شده و مانع ازتماس اسپرم مرد با ترشح های داخل واژن شده واز رسیدن آن به دهانه رحم جلوگیری می کند. کـانـدوم با ایـجـاد مـانع از بارداری وسرایت بیماریهای منتقله از راه جنسی(STDs) جلوگیری می کند. کاندوم را با اسامی دیگری چون (کاپوت)، (عایق پلاستیکی) و ( غلاف) هم می شناسند.
۱۳۹۳ شنبه ۲۹ شهريور  | کاندوم زنانه يا FC چيست
کاندوم زنانه (Female Condom) به صورت لوله اي پلاستيکي، نازک و قابل انعطاف از جنس پلي اورتان (polyurethane) ساخته شده است که طول آن در حدود 17 سانتيمتر مي باشد که در حين رابطه جنسي توسط زن استفاده مي شود.
۱۳۹۳ شنبه ۲۹ شهريور  | کاندوم،بهترین روش برای پیشگیری از انتقال عفونتهای جنسی و ایدز
کاندوم روکشی ساخته شده از لاتکس است که برای پیشگیری از بارداری و انتقال بیماریهای قابل انتقال از تماس جنسی استفاده می شود کاندومها به صورت زنانه و مردانه در داروخانه ها یافت می شوند.
۱۳۹۳ سه شنبه ۴ شهريور  | دانستنی های انواع کاندوم و نحوه استفاده از کاندوم/قسمت سوم
زناشویی
۱۳۹۳ سه شنبه ۴ شهريور  | دانستنی های انواع کاندوم و نحوه استفاده از کاندوم/قسمت دوم
جهت افراد حساس٬ کاندومی هیپوآلرژنیک از الاستومر ترموپلاستیک صناعی و نوع دیگری که از پلی اورتان است موجود می باشد که هر دو علیه STD محافظت می کنند.
۱۳۹۳ سه شنبه ۴ شهريور  | دانستنی های انواع کاندوم و نحوه استفاده از کاندوم/قسمت اول
کاندوم به عنوان یک وسیله پیشگیری از بارداری راه عبور عفونت ها را در زمان نزدیکی جنسی مسدود می کند همچنین جزء یکی از روشهای جلوگیری از بارداری است که مانع از رسیدن اسپرم ها به رحم می شود.
۱۳۹۳ دوشنبه ۳ شهريور  | آشنایی با کاندوم زنانه یا FC
کاندوم زنانه (Female Condom) به صورت لوله ای پلاستیکی، نازک و قابل انعطاف از جنس پلی اورتان (polyurethane) ساخته شده است که طول آن در حدود 17 سانتیمتر می باشد که در حین رابطه جنسی توسط زن استفاده می شود. این نوع کاندوم کاملا داخل مهبل را می پوشاند و از بارداری ناخواسته و انواع بیماری های منتقله ار راه جنسی مانند ایدز پیشگیری می نماید.