نظرسنجی
نظر شما در مورد این وبسایت چیست؟
عالی
59%
 
خوب
22%
 
معمولی
6%
 
ضعیف
12%
 
  • تلگرام
  • تلگرام
امروز
۱۳۹۹ يکشنبه ۱۰ فروردين
اِلأَحَّد ٤ شعبان ١٤٤١
Sunday, March 29, 2020
۱۳۹۸ دوشنبه ۲۷ خرداد  | باشگاه مادران -راهنمای بارداری و بچه داری-سرگرمی-م
۱۳۹۵ جمعه ۱۵ مرداد  | اضطراب ناشی ازدوری مادر و پدر برای رفتن به مهد کودک
اطفال برای رفتن به مهد کودک چه آمادگی هایی می خواهند آن ها را چگونه برای جداشدن از والدینشان آماده کنیم پیشنهادات مشاورین در این زمینه چیست اضطراب ناشی از نبودن در کنار مادر و پدر را چگونه می توانیم برطرف کنیم
۱۳۹۵ پنج شنبه ۲۴ تير  | نقش مادر در تربیت کودک بیشتر است یا پدر؟
آگاهی از زمان درست ارائه نکات تربیتی به کودک، توازن میان تشویق وتنبیه،برخورد مناسب درمواجه با شیطنت کودکان وبه طور کلی آشنایی با رمز و رموز تربیت از مواردی است که تمامی والدین باید نسبت به آن واقف باشند.
۱۳۹۵ پنج شنبه ۳ تير  | هماهنگ شدن پدر و مادر در تربیت کودک
حتی اگر برنامه مطمئن هستید که همسرتان اشتباه میکند،نباید کودک متوجه عدم هماهنگی شما شود. عدم هماهنگی والدین به اعتماد به نفس و خلاقیت کودک آسیب میزند.
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۸ خرداد  | فاجعه در سانحه وانت آریسان / 2 کودک جلوی چشم پدر و مادر در آتش سوختند
در رفتن چرخ باعث شد تا بخش زیرین خودرو به زمین برخورد کرده و آتش سوزی رخ دهد.
۱۳۹۵ چهارشنبه ۱۱ فروردين  | دلایل عصبانیت تازه مادرها از پدر خانواده عشقم روی اعصابمی!
قرار نیست آمدن کودکتان به زندگی شما، پایانی برای عشق شما و همسرتان باشد؛ اما اگر بگوییم با مادر شدن هیچ چیز در زندگی مشترکتان تغییر نمی کند، امید بیهوده ای به شما داده ایم.
۱۳۹۴ سه شنبه ۲۵ اسفند  | اشتباهات پدر و مادران جوان
ورود یک عضو جدید به خانه، رویدادی شادی آور و در عین حال تنش زاست. در این میان بسیاری از زن و شوهرهایی که برای نخستین بار صاحب فرزند می شوند، اشتباهات مشابهی مرتکب می شوند.
۱۳۹۴ دوشنبه ۱۹ بهمن  | هشدار به پدر و مادرها: در حضور نوزاد رابطه جنسی برقرار نکنید!
رابطه­ جنسی پدر و مادرهایی که بچه ­هایشان را کنار خودشان می ­خوابانند معمولا دچار اختلال می­ شود و آنها سردرگم هستند که چطور باید این مسئله را حل کنند. گاهی اوقات پدر و مادرها در این بین ضربه می خورند و بیشتر مواقع مراقبت جنسی کودک به خطر می ­افتد. دکتر علی شیخ الاسلامی در گفت و گو با نی ­نی سایت در این باره توضیح می‌دهد.
۱۳۹۴ يکشنبه ۲۷ دي  | چگونه یك پدر و مادر حرفه‌ای باشیم؟
:دکتر پروانه صفایی مقدم؛ روانشناس بالینی درنوشت: پدر و مادر حرفه‌ای، بچه‌ «باعرضه» بار می‌آورند نه شاگرد اول! برایشان مهم است بچه راحت بتواند زیپ کاپشنش را بالا بکشد و بند کفشش را ببندد
۱۳۹۴ دوشنبه ۱۴ دي  | خاکسپاری محمدعلی اینانلو در کنار پدر و مادرش!
14 دی ماه ساعت 9 صبح مراسم تشییع پیکر مرحوم اینانلو از مقابل مسجد بلال سازمان صداوسیما برگزار می‌شود و پس از آن پیکر ایشان به زادگاهش منتقل خواهد شد.
۱۳۹۴ دوشنبه ۱۶ آذر  | مواظب نفرین پدر و مادر باشید!
نفرین به معنای دعای بد برای کسی یا چیزی است
۱۳۹۴ سه شنبه ۱۰ آذر  | خودتان چطور؟ فکر می‌کنید یک مادر یا پدر منفی‌بافی هستید و به محض اینکه همسر یا فرزندتان کمی دیرتر از محل کار یا مدرسه به خانه می‌آید دل‌تان شور می‌زند و فقط و فقط به این فکر می‌کنید که حتما اتفاق بدی برای او افتاده است؟ اگر پاسخ‌تان مثبت است خواندن این مط
شاید وقت‌هایی حس خوبی نداشته باشیم یا حس ضعف، سرگیجه یا ... با ما همراه باشد. بدون آن‌که بدانیم چه اتفاقی برایمان افتاده است؟ اما در دوره بارداری، همه چیز فرق می‌کند و هر آن چه در بدن ما می‌گذرد مدام مورد آزمایش قرار می‌گیرد
۱۳۹۴ پنج شنبه ۲۱ آبان  | پدران و مادران با کشف زبان عشق فرزندشان ، نیازها و خواسته های او را از یکدیگر تفکیک نموده و به کودک کمک می کنند تا راه های موثر و قابل قبول برآورده شدن خواسته ها و رفع نیازها را فرا گیرد .
پدران و مادران با کشف زبان عشق فرزندشان ، نیازها و خواسته های او را از یکدیگر تفکیک نموده و به کودک کمک می کنند تا راه های موثر و قابل قبول برآورده شدن خواسته ها و رفع نیازها را فرا گیرد .
۱۳۹۴ سه شنبه ۱۹ آبان  | ۱۰ عادت سالمی که هر پدر و مادری باید به فرزندان خود بیاموزند
هر روزی که می گذرد کودک مهارت های ذهنی و فیزیکی را می آموزد و گسترش می دهد، و شما به عنوان والدین می خواهید مطمئن شوید که او از همان ابتدا عادات سالم را می آموزد و با آنها آمیخته می شود. بسیار خب، این کار آنچنان هم سخت نیست. نکته کلیدی که باید توجه کنید این است که شما به عنوان والدین تنها ژنتیک را به کودک خود منتقل نمی کنید. در واقع کودک خیلی چیزها از شما می آموزد، و اگر سبک زندگی سالمی را دنبال کنید، موقع کمک کردن به فرزندتان کار زیاد سختی در پیش ندارید. برای ساده کردن کارتان در اینجا 10 عادت سالم و مهمی که باید وارد روتین روزانه فرزندتان کنید را لیست کرده ایم:
۱۳۹۴ يکشنبه ۱۹ مهر  | ۱۰ نکته‌ی عالی درباره پدر و مادر بودن
برقراری تعادل در زندگی خانوادگی به نوعی هنر قلمداد می‌شود به خصوص ارتباط با فرزندان که نیازمند دانش روانشناختی است ، بیایید در این مورد بیشتر بدانیم .
۱۳۹۴ پنج شنبه ۲۶ شهريور  | توصیه مهم به مادر و پدر ها برای باز شدن مدارس
به کودک خود آموزش دهید که در روز اول مدرسه، چگونه به جمع ملحق شود