نظرسنجی
نظر شما در مورد این وبسایت چیست؟
عالی
59%
 
خوب
22%
 
معمولی
6%
 
ضعیف
12%
 
  • تلگرام
  • تلگرام
امروز
۱۳۹۹ سه شنبه ۶ خرداد
اِثَّلاثا ٣ شوال ١٤٤١
Tuesday, May 26, 2020
۱۳۹۵ سه شنبه ۱ تير  | فریب دختران از طریق سایت همسریابی و تجاوز به آنها
فریب دختران از طریق سایت همسریابی و تجاوز به آنها
۱۳۹۴ دوشنبه ۱۲ بهمن  | دوستی مرگبار در سایت همسریابی
دختر جوان زمانی که با مرد شیاد در سایت همسریابی آشنا شد، تصور نمی‌کرد سرنوشت شومی در انتظارش باشد.
۱۳۹۴ دوشنبه ۲۶ مرداد  | شناسایی و برخورد با ۷۰۰ سایت همسریابی غیرمجاز ممنوعیت فروش مانتوهای شیشه‌ای؛ دستگیری کلاهبردار ۵ میلیارد تومانی
همشهری آنلاین: سخنگوی ناجا در مورد برخورد با برگزارکنندگان مراسم مختلط در باغ‌ها، شناسایی و برخورد با ۷۰۰ سایت همسریابی غیرمجاز، ممنوعیت فروش مانتوهای شیشه‌ای در مانتوفروشی‌ها و دستگیری کلاهبردار ۵ میلیارد تومانی در استان البرز سخن گفت.
۱۳۹۴ يکشنبه ۱۸ مرداد  | رییس پلیس فتای تهران بزرگ به ایسنا خبر داد: سرقت از متقاضیان ازدواج در سایت همسریابی
رییس پلیس فتای تهران بزرگ از دستگیری مردی که با سوءاستفاده از سایت‌های همسریابی و قرار ملاقات با متقاضیان ازدواج با شیوه‌ای خاص اقدام به سرقت طلا و جواهرات‌شان کرده بود، خبر داد.
۱۳۹۴ جمعه ۹ مرداد  | خواهر شوهر شماره عروسشان را در سایت همسریابی گذاشت
> همشهری آنلاین: رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی البرز گفت: زنی که به دلیل ناکامی در ازدواج به روابط صمیمانه برادر و همسرش حسادت می کرد،با انتشارشماره تماس همسر برادرش در سایت های همسریابی،عروس جوان را به دردسر انداخت.
۱۳۹۴ چهارشنبه ۷ مرداد  | درج نام عروس درسایت همسریابی؛ توطئه خواهرشوهر
رییس پلیس فتا فرماندهی انتظامی البرز گفت: خواهر شوهر یک خانم که به دلیل ناکامی در ازدواج به روابط صمیمانه برادر و همسرش حسادت می کرد، با بارگذاری شماره تماس همسر برادرش در سایت های همسریابی، برای عروس خانه دردسر ایجاد کرد.
۱۳۹۴ يکشنبه ۲۴ خرداد  | معاون ساماندهی امور جوانان خبر داد تعامل با سایت‌های همسریابی خوش‌سابقه
معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت: قرار است به تمام سایت‌های همسریابی صفت غیرقانونی بودن ندهیم و راهکارهایی برای فعالیت سایت‌ها و موسساتی که عملکرد بهتری دارند، پیدا کنیم. تاکنون 4 سایت و موسسه را شناسایی کرده‌ایم که خلاف مسائل فرهنگی و دینی عمل نمی‌کنند ولی ایراداتی دارند که باید با تعامل با آن‌ها ایرادها را اصلاح کنیم.
۱۳۹۳ دوشنبه ۱۵ دي  | ساماندهی مراکز همسریابی شاید وقتی دیگر ساماندهی مراکز همسریابی شاید وقتی دیگر
ساماندهی مراکز همسریابی شاید وقتی دیگر ساماندهی مراکز همسریابی شاید وقتی دیگر
۱۳۹۳ جمعه ۲۵ مهر  | شمارش معکوس برای حذف سایتهای همسریابی
دبیر کارگروه پیش نویس سند ملی ازدواج در مورد مزیت های اجرای فلوچارت همسرگزینی در موسسه تبیان، گفت: با اجرای کامل این طرح، دیگر سایتهای همسریابی جایگاهی ندارند.
۱۳۹۳ چهارشنبه ۱۹ شهريور  | فعالیت 300 سایت همسریابی غیرقانونی
معاون سازماندهی امور جوانان وزیر ورزش و جوانان : از فعالیت 300 سایت همسریابی غیرقانونی و غیراخلاقی در کشور خبر داد و گفت: فعالیت این سایت‌ها منجر به بروز مشکلات در فضای واقعی می‌شود.
۱۳۹۳ چهارشنبه ۵ شهريور  | اعطای کارت اعتباری جهیزیه به زوج‌های جوان؛ سایت‌های همسریابی مورد تایید نیست
اجتماع > نهادها - همشهری‌آنلاین: معاون ساماندهی امور جوانان با اعلام اینکه در حوزه‌های اقتصادی برنامه ریزی‌هایی برای ارائه کارت های اعتباری جهیزیه انجام شده و تاکنون با چندین بانک و کارخانه تولید کننده لوازم خانگی رایزنیهایی انجام شده است گفت: اعتبار این کارتها ۵ و ۱۰ میلیون تومان است و فقط برای خرید جهیزیه به زوج های جوانان اعطا می‌شود.
۱۳۹۳ سه شنبه ۴ شهريور  | اعطای کارت اعتباری جهیزیه به زوج‌های جوان / هیچ سایت همسریابی مورد تایید ما نیست
معاون ساماندهی امور جوانان با اعلام اینکه در حوزه‌های اقتصادی برنامه ریزی‌هایی برای ارائه کارت های اعتباری جهیزیه انجام شده و تاکنون با چندین بانک و کارخانه تولید کننده لوازم خانگی رایزنیهایی انجام شده است گفت: اعتبار این کارتها 5 و 10 میلیون تومان است و فقط برای خرید جهیزیه به زوج های جوانان اعطا می‌شود.
۱۳۹۳ شنبه ۱ شهريور  | از کلاهبرداری و اخاذی با اسم خلبان در سایت‌های همسریابی تا حمله شروری که منجر به شهادت مامور ناجا شد+تصاویر
زلزله 5 ریشتری کرمانشاه را لرزاند، آتش سوزی در خیابان فردوسی، واژگونی اسکانیا در مسیر اصفهان - مشهد و ... از مهمترین اخبار حوادث امروز است.
۱۳۹۳ چهارشنبه ۱ مرداد  | همسریابی اینترنتی؛ خوب یا بد؟
ازدواج در شرایط آشنایی در سایت‌های همسریابی اینترنتی حتی اگر با نظارت نهادهای واقعی هم صورت بگیرد چون براساس آگاهی نیست موفق نخواهد بود.
۱۳۹۳ چهارشنبه ۲۵ تير  | نگرانی گلزاری بابت مشکلات همسریابی
معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان با بیان اینکه خانواده‌های گسسته در جامعه در حال افزایش است، گفت: انتخاب همسر با روش‌های سنتی کفایت نمی‌کند و در هفته ازدواج 11 مرکز مشاوره ازدواج افتتاح می‌شود.
۱۳۹۳ يکشنبه ۱۵ تير  | انگیزه های غلط در ازدواج چیست؟
بـعضی اوقات افراد دم بخت به دلایل عجیب و غریبی ازدواج می كنند. گاهی نـیز دلایل خوب و موجهی برای انتخاب فرد به خصوصی در سر دارند. آیا شما هم تحت فشار هسـتـیـد كـه هرچه زودتر ازدواج كنید؟ پس بهتر است نگاهی هم به این «دلایل بد» برای ازدواج بیندازید: