نظرسنجی
نظر شما در مورد این وبسایت چیست؟
عالی
59%
 
خوب
22%
 
معمولی
6%
 
ضعیف
12%
 
  • تلگرام
  • تلگرام
امروز
۱۳۹۸ جمعه ۴ بهمن
اِجُّمعَة ٢٨ جمادي الاولي ١٤٤١
Friday, January 24, 2020
۱۳۹۴ دوشنبه ۱۷ اسفند  | 40 آموزه مهم درباره همسرداری از زبان ائمه
یکی از عوامل مهم در تحقق عشق و محبت میان هسمران بیان و اظهار آن است. چه بسا کسانی که در قلب محبت فراوانی نسبت به همسرشان دارند، ولی توانایی ابراز آن را ندارند.
۱۳۹۴ سه شنبه ۸ دي  | چگونه همسرم را نماز خوان کنم؟
از اصول و عقایدی كه همسرتان تاكنون نسبت به آنها پایبندی خود را حفظ نموده بهره ببرید. تنظیم: گل محمدی - مرکز مشاوره نماز پرسش: چند سال است که ازدواج کرده ام. شوهرم نسبت به نمازش خیلی بی اهمیت است و نمازهایش را مرتب نمی خواند. از قضا شدن نمازش هم ناراحت نمیشود. این موضوع منو خیلی نگران و ناراحت میکند. من خودم به این مساله اهمیت زیادی میدم و تا جایی که ممکنه نمازمو اول وقت میخونم. چند دفعه به او تذکر دادم ولی اهمیتی نمیده و من چون میدونم که این بی اهمیتیش روی زندگیمون هم بی تاثیر نیست لطفا راهنمایی ام کنید که چگونه با او رفتار کنم؟
۱۳۹۴ پنج شنبه ۲۸ آبان  | چطور این مشکل را حل کنیم (همسرداری)
چطور این مشکل را حل کنیم (همسرداری)
۱۳۹۴ چهارشنبه ۲۷ آبان  | لیلی زندگی تان را دریابید ، راهکارهایی برای اینکه در همسرداری نمره بیست بگیرید
اگر فکر می کنید چون تحصیلات دانشگاهی دارید یا یکی دو کتاب در مورد زندگی زناشویی موفق خوانده اید پس همسرتان را مانند کف دست تان می شناسید، بهتر است با خواندن این مطلب قضاوت کنید که چقدر شناخت شما از همسرتان صحیح بوده است.
۱۳۹۴ يکشنبه ۲۴ آبان  | ترس‌ ها و انتظارات رایج در ازدواج (همسرداری)
ترس‌ ها و انتظارات رایج در ازدواج (همسرداری)
۱۳۹۴ يکشنبه ۲۵ مرداد  | زنان شاغل و همسرداری
زنان شاغل موجب نگرانی مردانشان هستند! چرا؟ آنها فکر میکنند که نون آور که دوتا شد زندگی یا شور می شه یا بی نمک. اینجاست که خانم های شاغل باید بدانند چطور رابطه ی خود با همسرانشان را حفظ کنند تا... .
۱۳۹۴ شنبه ۲۹ فروردين  | بیماری های مهم و شایع ناحیه تناسلی مردان مجموعه : همسرداری و ازدواج
مهم‌ترین بیماری‌های ناحیه تناسلی در مردان بیماری‌های مهم این ناحیه از بدن را كه تاثیر مهمی در كیفیت زندگی هر فرد می‌گذارد و حتی ممكن است به مرگ منتهی شود، نادیده نگیرید.
۱۳۹۴ شنبه ۲۹ فروردين  | به دست آوردن خوشبختی شانسی است یا تمرین کردنی؟ مجموعه : همسرداری و ازدواج
ه دست آوردن خوشبختی شانسی است یا تمرین کردنی؟,ازدواج را اگرچه به یک هندوانه دربسته تشبیه میکنند اما واقعیت این است که نمی‌توانیم بگوییم فلانی شانس آورد که یک همسر خوب گیرش آمد، بلکه باید گفت فلانی و همسرش درجه سازش‌دهی و سازش‌پذیری‌شان بالاست.
۱۳۹۴ سه شنبه ۲۵ فروردين  | با چه روشی از اختلاف های زناشویی پیشگیری کنیم؟ مجموعه : همسرداری و ازدواج
با چه روشی از اختلاف های زناشویی پیشگیری کنیم؟ مجموعه : همسرداری و ازدواج با چه روشی از اختلاف های زناشویی پیشگیری کنیم؟ با چه روشی از اختلاف های زناشویی پیشگیری کنیم؟,می گویند «دعوا، نمک زندگی است!» غذا بدون نمک غیرقابل خوردن است و برای همین، جنگ و دعوا هم برای زندگی لازم است. زن و شوهر باید یاد بگیرند که با هم دعوا کنند و دو دقیقه بعد در کنار هم سر سفره بنشینند!
۱۳۹۴ يکشنبه ۲۳ فروردين  | آیا این حرف ها را مورد رابطه جنسی می دانید؟! مجموعه : همسرداری و ازدواج
آیا این حرف ها را مورد رابطه جنسی می دانید؟! مجموعه : همسرداری و ازدواج آیا این حرف ها را مورد رابطه جنسی می دانید؟! آیا این حرف ها را مورد رابطه جنسی می دانید؟!,به احتمال زیاد خیلی از اطلاعاتی که این مقاله به شما می دهد را تا به حال نشنیده اید و حتی برخی از آنها ممکن است نشان دهند که بعضی از اطلاعاتی که درباره رابطه جنسی دارید اساسا غلط هستند.
۱۳۹۳ جمعه ۲۲ اسفند  | 3 چیزی که هرگز نباید به همسر خود بگویید +عکس مجموعه : همسرداری و ازدواج
3 چیزی که هرگز نباید به همسر خود بگویید +عکس مجموعه : همسرداری و ازدواج 3 چیزی که هرگز نباید به همسر خود بگویید +عکس 3 چیزی که هرگز نباید به همسر خود بگویید +عکس,سه عبارت هست که اگر با همسرتان در میان بگذارید؛ چه نیتتان خیر باشد و چه نباشد، به احتمال زیاد، او را دشمن خود خواهیدکرد. واکنش احتمالی به چنین جمله های نسنجیده نامناسبی در دامنه ای از رفتارهای همراه با سکوت تا انفجار سرخوردگی ها و ناکامی ها در برابر ناتوانی شما در همدردی و درک طرف مقابلتان قرار خواهدگرفت.
۱۳۹۳ دوشنبه ۱۸ اسفند  | نشانه های یک رابطه سالم را بشناسید مجموعه : همسرداری و ازدواج
شانه های یک رابطه سالم را بشناسید,محققان 633 زوج را مورد تحقیق و بررسی قرار دادند و به این نتیجه رسیدند که زوج های شادی که برای مدتی طولانی در کنار هم بوده اند در 9 مورد اشتراک داشته اند.
۱۳۹۳ دوشنبه ۱۸ اسفند  | شانس و انرژی مثبت مجموعه : همسرداری و ازدواج
شما فقط به یک طریق می توانید وقت و زندگی خود را تحت کنترل در آورید و آن هم تغییر دادن روش فکر کردن، کار کردن و نحوه روبرو شدن با سیل بی‌پایان کارهایی است که هر روز بر سرتان می‌ریزد. وای من چقدر خوش شانس بودم که نمره بالا گرفتم… اوه مایکل تو واقعا بد آوردی…
۱۳۹۳ دوشنبه ۱۸ اسفند  | دلایل خواب آلودگی بعد از رابطه جنسی مجموعه : همسرداری و ازدواج
دلایل خواب آلودگی بعد از رابطه جنسی مجموعه : همسرداری و ازدواج دلایل خواب آلودگی بعد از رابطه جنسی دلایل خواب آلودگی بعد از رابطه جنسی,براي بسياري از زنان يکي از واقعيت‌هاي آزار‌دهنده زندگي، رابطه ميان آميزش جنسي و خرخر کردن مردان است. به‌نظر مي‌رسد که مردان پس از آميزش، در هر زماني از شبانه‌روز که رخ دهد، دچار خواب‌آلودگي مي‌شوند.
۱۳۹۳ يکشنبه ۱۷ اسفند  | زنان و رویاهای زنانه مجموعه : همسرداری و ازدواج
زنان و رویاهای زنانه مجموعه : همسرداری و ازدواج زنان و رویاهای زنانه شیوه زندگی شما و پدر و مادرتان در دوران کودکی ، آثار عمیقی در زندگی تان دارد،به رشته تحریر درآوردن گذشته تان به شما کمک می کند تا خود را بهتر بشناسید. شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که بعضی روزها، یاد دوران کودکیتان افتاده باشید ، آرزوهایی که برای رسیدن به آن ها تلاش می کردید، دوست داشتید چه کاره شوید؟ دکتر ، معلم و یا یک فضانورد؟ چه تصوری از دوران سی یا چهل سالگیتان داشتید؟ با نگاهی به وضعیت کنونیتان، خانه به هم ریخته ، ظرف های نشسته، لباسهای اتو نشده به یکباره ناامید و افسرده شده و بقیه روز را با اوقات تلخ به سر برده و همسر و فرزندانتان را عامل نرسیدن به رویاهایتان می دانید.
۱۳۹۳ پنج شنبه ۱۴ اسفند  | ازدواج های خارج از عرف ! مجموعه : همسرداری و ازدواج
در سال های اخیر، به ویژه در سنین زیر ۳۰ سال، شاهد ازدواج هایی هستیم که به باور خیلی ها، خارج از عرف است، مثلا دختری ۲۶ ساله تصمیم می گیرد با پسری ۲۱ ساله ازدواج کند… گاهی در مراحل اولیه و با توجه به فشار خانواده ها طرفین از این کار صرف نظر می کنند ولی گاهی هم عروسی سرمی گیرد. برای بررسی معضلات و آسیب های چنین ازدواج هایی با دکتر بدری السادات بهرامی، مشاور خانواده و مدرس دانشگاه، گفت وگو کردیم.