نظرسنجی
نظر شما در مورد این وبسایت چیست؟
عالی
59%
 
خوب
22%
 
معمولی
6%
 
ضعیف
12%
 
  • تلگرام
  • تلگرام
امروز
۱۳۹۹ دوشنبه ۱۸ فروردين
اِلأِثنين ١٢ شعبان ١٤٤١
Monday, April 06, 2020
۱۳۹۴ يکشنبه ۲۹ شهريور  | تصاویر جالب و مطالب خواندنی از کانو کریستالز یا رودخانه پنج رنگ
تصاویر جالب و مطالب خواندنی از کانو کریستالز یا رودخانه پنج رنگ
۱۳۹۴ چهارشنبه ۲۱ مرداد  | عاقبت شوخی دختر جوان با زرافه ها (عکس) مجموعه : مطالب خواندنی و جالب عاقبت شوخی دختر جوان با زرافه ها (عکس)
عاقبت شوخی دختر جوان با زرافه ها (عکس) یک زن 24 ساله امریکایی که قصد شوخی با زرافه های یک باغ وحش محلی در نیویورک را داشت از سوی آنها مورد حمله واقع شد.
۱۳۹۴ يکشنبه ۳۰ فروردين  | چقدر به روابط جنسی علاقه دارید؟ (تست) مجموعه : مطالب جالب و خواندنی
ه چه میزان به روابط جنسی علاقه دارید؟ (تست),با این تست جالب پی به شخصیت جنسی تان ببرید و بدانید چه میزان به روابط جنسی اعتیاد و علاقه دارید
۱۳۹۴ يکشنبه ۲۳ فروردين  | کدامیک از اندام‌های بدن آقایان، خانم‌ها را جذب می کند؟ مجموعه : مطالب جالب و خواندنی
کدامیک از اندام‌های بدن آقایان، خانم‌ها را جذب می کند؟,برویم سر اصل مطلب. مهم نیست مانند خدایان یونان باستان باشید، یا یک پسر عوضی! محققان ثابت کرده‌اند که خانم‌ها معمولا افراد جذاب و خوش قیافه‌ را برای روابط کوتاه مدتشان انتخاب می‌کنند. پس بهتر است کمی روی خودتان کار کنید.
۱۳۹۳ چهارشنبه ۲۰ اسفند  | طنز بسیار جالب وقتی خانم ها سربازی بروند مجموعه : مطالب طنز
صبحگاه: فرمانده: پس این سربازها کجان؟ معاون: قربان همه تا صبح بیدار بودن داشتن غیبت میکردن ساعت ۱۰ صبح همه بیدار میشوند…
۱۳۹۳ شنبه ۲ اسفند  | حفظ تعادل مرد چینی با سر روی 1 عدد میخ! +عکس مجموعه : مطالب جالب و خواندنی
حفظ تعادل مرد چینی با سر روی 1 عدد میخ! +عکس, جو تیانچنگ شهروند چینی در استان هوبی، از انرژی درونی خود یاری میگیرد و تمام بدنش را بر روی سر خود که با میخی صاف از زمین جدا شده، نگه میدارد.
۱۳۹۳ يکشنبه ۲۶ بهمن  | مطالبی جالب درباره ی ماساژ کودک
مطالبی جالب درباره ی ماساژ کودک
۱۳۹۳ شنبه ۲۵ بهمن  | مطالبی جالب در مورد بیماری های بیضه مجموعه : پزشکی و سلامتی
مطالبی جالب در مورد بیماری های بیضه مجموعه : پزشکی و سلامتی مطالبی جالب در مورد بیماری های بیضه مطالبی جالب در مورد بیماری های بیضه,هرعضوی از بدن انسان ممکن است دچار اختلالات ساختاری یا بیماری شود.
۱۳۹۳ دوشنبه ۲۰ بهمن  | با این کارهای جالب مردان می توانند زنان را دیوانه کنند (طنز) مجموعه : مطالب طنز
وقتی بعد از یک روز شلوغ براتون غذا درست کرد و با تمام خستگی کنارتون نشست بهش بگید:ممنون عزیزم ، خوب شده ، ولی کاش قبل از درست کردنش به مامانم زنگ میزدی و طرز تهیه این غذا رو ازش میپرسیدی… وقتی در جمع فامیل خودتون هستید شکم بزرگ پدرزنتون رو سوژه خنده همه قرار بدهید.
۱۳۹۳ دوشنبه ۲۰ بهمن  | برنامه های جالب هفتگی خانم‌ های تهرانی (فقط بخندید) مجموعه : مطالب طنز
شنبه مرد (در تماس تلفنی قبل از رسیدن به منزل): دارم میام…راستی عزیزم! شام چی داریم؟ زن: ببین امروز قراره من و نازی با هم بریم «فال قهوه روسی یخ زده» بگیریم. میگن خیلی جالبه، همه چی رو درست میگه به خواهر شوهر نازی گفته «شوهرت واست یه انگشتر می خره» طرف رفته خونه و گفته و پس فرداش شوهره واسش انگشترو خریده. خیلی جالبه نه؟ سر راه یه چیزی از بیرون بگیر بیار!
۱۳۹۳ دوشنبه ۲۰ بهمن  | طنز جالب کارهایی که دختر ها و پسرها نمیتوانند مجموعه : مطالب طنز
مجموعه : مطالب طنز
۱۳۹۳ شنبه ۱۸ بهمن  | چطور با مرگ نزدیکان خود کنار بیاییم؟ مجموعه : مطالب جالب و خواندنی
چطور با مرگ نزدیکان خود کنار بیاییم؟ مجموعه : مطالب جالب و خواندنی چطور با مرگ نزدیکان خود کنار بیاییم؟ چطور با مرگ نزدیکان خود کنار بیاییم,از دست رفتن عزیزان، تنش زا ترین رخداد زندگی هر فردی به شمار می رود که چه بسا به پیدایش بحران های جانکاه عاطفی می انجامد. آدمی پس از جان سپردن عزیز دلش، داغدیده می شود و این حالتی است که درواقع آن را «بی نصیبی ناشی از مرگ» می نامند.
۱۳۹۳ سه شنبه ۱۴ بهمن  | نگاهی بر تفریحات بیل گیتس ثروتمندترین خانواده دنیا + عکس مجموعه : مطالب جالب و خواندنی
نگاهی بر تفریحات بیل گیتس ثروتمندترین خانواده دنیا + عکس مجموعه : مطالب جالب و خواندنی نگاهی بر تفریحات بیل گیتس ثروتمندترین خانواده دنیا + عکس نگاهی بر تفریحات بیل گیتس ثروتمندترین خانواده دنیا ، تفریحات خانواده گیتس دقیقا همانطوری است که از ثروتمندترین خانواده دنیا انتظار میرود باشد.
۱۳۹۳ دوشنبه ۱۳ بهمن  | مطالبی جالب درباره ی تومور مغزی
مطالبی جالب درباره ی تومور مغزی
۱۳۹۳ جمعه ۳ بهمن  | در این باغ وحش باید از دست حیوانات فرار کنید + تصاویر مجموعه : مطالب جالب و خواندنی
در این باغ وحش باید از دست حیوانات فرار کنید + تصاویر مجموعه : مطالب جالب و خواندنی در این باغ وحش باید از دست حیوانات فرار کنید + تصاویر در اکثر باغ وحش ها حیوانات در مکانی جدا از بازدید کنندگان قرار دارند اما یک باغ وحش در چین وجود دارد که شما باید برای دیدن حیوانات باید به درون قلمرو آن ها بروید و پس از ورود به آنجا مورد حمله حیوانات قرار می گیرید.
۱۳۹۳ جمعه ۱۲ دي  | به چه میزان به روابط جنسی علاقه دارید؟ (تست) مجموعه : مطالب جالب و خواندنی
به چه میزان به روابط جنسی علاقه دارید؟ (تست) مجموعه : مطالب جالب و خواندنی به چه میزان به روابط جنسی علاقه دارید؟ (تست) به چه میزان به روابط جنسی علاقه دارید؟ (تست),با این تست جالب پی به شخصیت جنسی تان ببرید و بدانید چه میزان به روابط جنسی اعتیاد و علاقه دارید. آزمون کوتاه ولی جامع زیر به شما کمک می کند تا خود را از لحاظ رفتار ها و افکار بسنجید و تشخیص دهید که آیا دچار اعتیاد جنسی هستید و باید از متخصص برای حل مشکلتان کمک بگیرید یا اینکه فردی عادی هستید .