نظرسنجی
نظر شما در مورد این وبسایت چیست؟
عالی
59%
 
خوب
22%
 
معمولی
6%
 
ضعیف
12%
 
  • تلگرام
  • تلگرام
امروز
۱۳۹۸ جمعه ۴ بهمن
اِجُّمعَة ٢٨ جمادي الاولي ١٤٤١
Friday, January 24, 2020
۱۳۹۵ پنج شنبه ۱۶ ارديبهشت  | آموزش مسائل جنسی به کودکان
در هر سنی، کودکان باید اطلاعات جنسی خاصی را درباره جنسیت بدانند زمستان پارسال از طرف یکی از مدارس دعوت شده بودم تا درباره آموزش جنسی برای والدین صحبت کنم. اصولا وقتی قرار است درباره موضوع های ممنوعی مثل مسائل جنسی صحبت شود، مردم حالت دفاعی می گیرند. به ویژه وقتی قرار باشد درباره آموزش جنسی برای کودکان صحبت شود. بزرگ ترین دغدغه آن ها این بود که احتمال گفت و گو با کودکان درباره مسائل جنسی و مراقبت های ویژه آن، نه تنها لزومی ندارد، بلکه بلوغ آنها را زودرس می کند! بعضی از آن ها آن قدر گارد می گرفتند که می گفتند اصولا نیازی به گفت و گو در این باره نیست و مثل خودشان که بدون هیچ آموزشی چنین مسائلی را یادگرفته اند، فرزندان شان نیز یادخواهندگرفت. بعضی از آن ها تصور می کردند که کودکان شان هیچ سوال یا دغدغه ای در این باره ندارند، چون هیچ وقت از آن ها چنین سوال هایی نپرسیده اند و در همان جلسه با خرسندی نفسی به آسودگی می کشیدند. ولی به واقع آن ها اشتباه می کردند! کودکان حتما درباره این موضوع ها سوال دارند و دلیل نپرسیدن شان را حتما باید در تعامل والدین با آن ها جست و جو کرد.
۱۳۹۵ چهارشنبه ۱ ارديبهشت  | رهبر معظم انقلاب: اینکه برخی اوقات ما را تهدید به بمباران می‌کنند، غلط زیادی است، جرات آن را ندارند/ آمریکایی‌ها دوست دارند جوان ما نسبت به دشمن، خوشبین و نسبت به فرمانده و عقبه‌ خودی بدبین باشد / اگر به آنها رو بدهیم فردا سر مسائل زیست‌فناوری و نانو و مس
هزاران نفر از اعضای انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان سراسر کشور، صبح روز چهارشنبه با حضور در حسینیه‌ی امام خمینی تهران با آیت‌الله خامنه‌ای مقام معظم رهبری دیدار کردند.
۱۳۹۵ چهارشنبه ۲۵ فروردين  | در چه سنی مسائل جنسی را به کودکان آموزش دهیم؟
در هر سنی، کودکان باید اطلاعات جنسی خاصی را درباره جنسیت بدانند
۱۳۹۵ يکشنبه ۸ فروردين  | چه کسی باید درباره مسائل جنسی با نوجوان صحبت کند؟
زمانی که دختران و پسران  به بلوغ می ­رسند و ناگهان میل جنسی­ شان بیدار می­شود والدین چطور باید با این مسئله برخورد کنند؟ این مسئله همان بحث تربیت جنسی کودکان  و نوجوانان است که  بحث گسترده ای دارد اما چیزی که ما می ­گوییم بهتر است والدین همیشه آن را رعایت کنند این است که اطلاعات صحیح و درست در خصوص رابطه­ جنسی را برای فرزندان شان تهیه کنند تا آنها درمقابل این مسائل واکسینه شوند.
۱۳۹۴ چهارشنبه ۲۶ اسفند  | در گفتگوی «انتخاب» با جهانگیر کرمی کارشناس مسائل روسیه بررسی شد: چرا پوتین فرمان خروج نیروهای روسیه از سوریه را صادر کرد؟
روس ها در سوریه به دنبال حفظ حكومت بشار اسد، حفظ‌ تماميت ارضي سوريه و عدم تجزيه اين كشور بودند. در کنارش به منظور سرکوب نیرو های تروریستی وارد عرصه میدانی شدند. در نهایت هم به نظر می رسد عملکرد روسيه در سوريه در جهت خواست های ايران هم بوده است. در واقع حفظ دولت بشار اسد و تضعيف تروريست‌ها در نهایت فرایندی را ایجاد می کند که به نفع انتقال مسالمت آمیز قدرت و ایجاد یک روند سیاسی متعادل در سوریه است.
۱۳۹۴ سه شنبه ۲۰ بهمن  | رهبر معظم انقلاب در دیدار اعضای نیروی هوایی ارتش: مسئولان دولتی درگیر مسائل تبلیغاتی انتخابات نشوند / مواظب باشید که پشت لبخند دشمن چیست / احتمال جنگ سخت برضد ایران بعید است ولی محال نیست/ حرفهای غلط و نامناسب این روزها مایه تشویش و تردید مردم می شود/ این
ایشان در جمع بندی این بخش از سخنانشان خطاب به ملت تأکید کردند: عزت و افتخار و اقتدار میهن و ملت، در گرو عمل به وظایف انقلابی است که شرکت در انتخابات از مهمترین این وظایف به شمار می رود.
۱۳۹۴ چهارشنبه ۷ بهمن  | 4 توصیه برای بالا بردن توانایی حل خلاقانه مسائل
خلاق ترین انسان های روی زمین مثل اینشتین، پیکاسو، و استیو جابز، برای رسیدن به ایده های خلاقانه ی خود منتظر معجزه ننشسته اند. افراد مختلف برای رسیدن به راه حل های خلاقانه، رویکرد های متفاوتی در پیش می گیرند. شما چگونه در مواقع لزوم، پدال خلاقیت خود را فشار می دهید؟
۱۳۹۴ چهارشنبه ۷ بهمن  | کارشناس مسائل اقتصادی در گفت و گو با دانا: هنوز پول‌های بلوکه شده ایران آزاد نشده است/ بازپرداخت یک پنجم از اموال بلوکه شده به ایران/ تنها 6 میلیارد دلار به دستمان می رسد!
این کارشناس مسائل اقتصادی ضمن یادآوری این موضوع که اگر این پول ها آزاد شود هم، رقم زیادی دست دولت را نخواهد گرفت خاطر نشان کرد: با برآوردهایی که صورت گرفته است، تنها یک پنجم از اموال بلوکه شده ایران به دست دولت می‌رسد و بقیه آنها یا قبلاً از سوی دولت هزینه شده و یا اینکه جزء دیونی هستند که امکان پرداخت مستقیم آنها وجود نداشته است
۱۳۹۴ شنبه ۱۹ دي  | کودکان را از مسائل جنسی آگاه سازیم 247 زمانیکه بچه هااز ما پرسشهای جنسی می‌پرسند، به احتمال زیاد به این معنی است که تا اندازه زیادی در آن مورد اطلاع دارند بنابراین باید حواسمان باشد که جواب اشتباه به آنها ندهیم نباید هم به آنها دروغ بگوییم. هیچ‌وقت فرزندت
کودکان را از مسائل جنسی آگاه سازیم
۱۳۹۴ چهارشنبه ۹ دي  | محققان می گویند؛ افراد مضطرب راحت تر با مسائل بحرانی کنار می آیند
افراد مضطرب با استفاده از مناطق مغزی، راحت تر با موقعیت های تهدید آمیز مقابله می کنند.
۱۳۹۴ دوشنبه ۹ آذر  | کارشناس مسائل اجتماعی در گفت‌وگو با فارس: طرح «ازدواج سبز» فرافکنی در حوزه جوانان است/ دولت برای ازدواج آسان جوانان چه کرده است؟
کارشناس مسائل اجتماعی با بیان اینکه طرح‌هایی مانند «ازدواج سبز» فرافکنی مسئولان در حوزه‌های کاری خودشان است، گفت: بهتر است مسئولان وزارت ورزش و جوانان پاسخ دهند برای ازدواج آسان جوانان چه اقداماتی انجام داده‌اند؟
۱۳۹۴ يکشنبه ۲۴ آبان  | کارشناس مسائل بین‌الملل در گفت‌وگو با دانا: اتفاقات فرانسه قابل پیش بینی بود/تروریست ها در حال بازگشت به خانه هستند/تعداد قابل توجهی از تکفیری‌ها اصالتا فرانسوی هستند
یک 531319 منطقه تصریح کرد: برای کارشناسان کاملاً مشخص بود که این تعداد زیاد نیروی داعشی که از اروپا به سمت منطقه آمده اند، یک روز به کشورهای خود باز می گردند و حتی هشدارهای زیادی در این رابطه به اروپایی ها داده شده بود.
۱۳۹۴ سه شنبه ۲۱ مهر  | معاون رئیس جمهور در امور زنان: بخش عمده‌ای از طلاق‌ها به علت مسائل جنسی است
معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: بخش عمده‌ای از طلاق‌ها به علت مسائل جنسی است. بنابراین با مشارکت وزارت بهداشت قصد داریم در 9 استان کلینیک‌های سلامت خانواده را راه اندازی کنیم.
۱۳۹۴ چهارشنبه ۸ مهر  | سازمان استاندارد وارد «مسائل شبهه‌نا‌ک» نشود؛ آب معدنی "دماوند" مشکل بهداشتی دارد/ سلامت مردم تعارف‌بردار نیست
سازمان استاندارد وارد «مسائل شبهه‌نا‌ک» نشود؛ آب معدنی "دماوند" مشکل بهداشتی دارد/ سلامت مردم تعارف‌بردار نیست
۱۳۹۴ چهارشنبه ۱ مهر  | سرلشگر رحیم صفوی: هم‌اکنون، روس‌ها در مسائل سوریه فعالند و همکاری خوبی با ایران دارند
مشاور عالی نظامی مقام معظم رهبری راهبرد جمهوری اسلامی و دکترین نظامی ایران را مبتنی بر دفاع بازدارنده دانست و گفت: جمهوری اسلامی با هیچ کشوری سرجنگ ندارد البته رژیم صهیونیستی جای خود دارد چرا که یک رژیم جعلی است.
۱۳۹۴ پنج شنبه ۲۶ شهريور  | از بهانه دادن به دست دیگران پرهیز کنید/ لزوم دوری مطلق از مسائلی که به کرامت سپاه لطمه می زند
از بهانه دادن به دست دیگران پرهیز کنید/ لزوم دوری مطلق از مسائلی که به کرامت سپاه لطمه می زند