نظرسنجی
نظر شما در مورد این وبسایت چیست؟
عالی
59%
 
خوب
22%
 
معمولی
6%
 
ضعیف
11%
 
  • تلگرام
  • تلگرام
امروز
۱۳۹۸ سه شنبه ۲۱ آبان
اِثَّلاثا ١٤ ربيع الاول ١٤٤١
Tuesday, November 12, 2019
۱۳۹۵ جمعه ۲۸ خرداد  | آب، گاز و خطوط تلفن همراه شهران قطع است/برگزاری جلسه اضطراری با حضور قالیباف
آب، گاز و خطوط تلفن همراه شهران قطع است/برگزاری جلسه اضطراری با حضور قالیباف
۱۳۹۴ دوشنبه ۲۸ دي  | گزارش قالیباف از برنامه و بودجه سال ۹۵ شهرداری تهران
گزارش قالیباف از برنامه و بودجه سال ۹۵ شهرداری تهران
۱۳۹۴ دوشنبه ۱۴ دي  | روایت قالیباف از منشا آلودگی هوای تهران
شهردار تهران با تاکید بر اینکه سالانه 800 هزارتن آلاینده وارد هوای تهران می‌شود، گفت: براساس تجزیه و تحلیلی که از نوع آلاینده‌ها داشته‌ایم متوجه شدیم که حدود 82 درصد آنها توسط منابع متحرک (وسایل حمل ونقل شخصی، غیر شخصی و موتورسیکلت‌ها) و 18 درصد آنها توسط منابع ساکن تولید می‌شود.
۱۳۹۴ پنج شنبه ۵ شهريور  | قالیباف:‌ تا الان یک متر ساختمان هم برای خودم نساختم؛ شهرداری در مبارزه با مفاسد سرآمد است
همشهری آنلاین: شهردار تهران گفت: من از زمانی که در جمهوری اسلامی مسئول شدم تا الان یک متر ساختمان برای خودم نساختم.
۱۳۹۴ دوشنبه ۱۹ مرداد  | قالیباف: "موزه خبرنگار" تاسیس می شود
فردا نیوز - محمدباقر قالیباف شهردار تهران در صفحه شخصی خود در اینستاگرام، عکس زیر را منتشر کرد و نوشت:
۱۳۹۴ چهارشنبه ۳ تير  | افطاری قالیباف با 5000 زن سرپرست خانوار
مدیر ستاد توانمندسازی زنان سرپرست خانوار تحت پوشش شهرداری تهران گفت: طی سه روز در هفته آینده مراسم افطاری با حضور 5 هزار زن سرپرست خانوار برگزار می‌شود که در یکی از روزها شهردار تهران در این مراسم حضور می‌یابد.
۱۳۹۴ يکشنبه ۲۷ ارديبهشت  | قول قالیباف برای مکان نمایشگاه کتاب 95
شهردار تهران پیرامون برگزاری دوره آتی نمایشگاه کتاب گفت: از وزیر ارشاد خواهش می‌کنم و قول می‌دهیم سال آینده دوره بیست و نهم نمایشگاه کتاب تهران را در تپه‌های عباس‌آباد برپا کنیم تا ۱۳۰ هزار متر فضای استاندارد را در یک فضای زیبا و متنوع برگزار کنیم.
۱۳۹۴ جمعه ۲۵ ارديبهشت  | قالیباف: دولت، نمی‌خواهد اشتباهات گذشته تکرار شود
شیراز - ایرنا: شهردار تهران گفت: مجموع گفتار و عملکرد برخی وزرا در واگذاری بخشی از امور و اختیارات وزارتخانه‌های متبوعشان به شهرداری‌ها، نشان می‌دهد که این دولت نمی‌خواهد اشتباهات دولت گذشته تکرار شود.
۱۳۹۳ دوشنبه ۱۵ دي  | قالیباف: نمی‌گذاریم قانون را با پول و ارتباط بخرند
شهردار > دیدگاه‌ - بیش از ۷۲ ساعت از تخریب تخلف صورت گرفته در طبقات منفی ۳ و هفتم مجتمع تجاری علاءالدین و برخورد شهرداری تهران با این مجتمع تجاری مستعد حادثه می‌گذرد و حاشیه‌های این اقدام قانونی همچنان خبرساز است. شهردار تهران كه به پيشنهاد اعضاي شوراي شهر در جلسه غيرعلني شورا حاضر شد، درباره اقدام شهرداري تهران در تخريب طبقه غيرمجاز اين مجتمع توضيحاتي را ارائه داد. محمدباقر قاليباف با اشاره به راي كميسيون ماده 100 مبني بر تخريب و برطرف كردن خلاف‌ها در پاساژ علاءالدين گفت: برخي اوقات تخلفات به حدي مي‌رسد كه ايمني و آسايش شهروندان را به‌خطر مي‌اندازد و پاساژ علاءالدين يكي از اين موارد بود، زيرا همواره بيش از 5-4هزار نفر در اين ساختمان تردد دارند.
۱۳۹۳ پنج شنبه ۱۷ مهر  | محمد باقر قالیباف: کار فرهنگی نیازمند مدیریت واحد و تفهیم اجتماعی است
محمد باقر قالیباف: کار فرهنگی نیازمند مدیریت واحد و تفهیم اجتماعی است
۱۳۹۳ دوشنبه ۱۴ مهر  | بزرگترین آسمان نمای خاورمیانه افتتاح شد/ قالیباف: جامعه دانا جامعه رستگار است
بزرگترین آسمان نمای خاورمیانه افتتاح شد/ قالیباف: جامعه دانا جامعه رستگار است
۱۳۹۳ چهارشنبه ۲ مهر  | قالیباف: مجلس در خصوص انتخاب شهردار توسط مردم تصمیم بگیرد
شهردار > دیدگاه‌ - همشهری آنلاین: شهردار تهران گفت: در نهایت مجلس باید در خصوص انتخاب شهردار توسط مردم تصمیم بگیرد. به گزارش فارس، محمد باقر قالیباف در حاشیه مراسم آغاز سال تحصیلی مدارس که در مدرسه استثنایی رجائیه در جنوب شهر تهران برگزار شد در جمع خبرنگاران درباره علت حضور خود در این مدرسه، اظهار داشت: در شهر تهران 8 هزار دانش‌آموز استثنایی داریم که از شهروندان خوب در تهران هستند و ظرفیت‌های خاص و بالایی را دارند.
۱۳۹۳ سه شنبه ۲۵ شهريور  | پاسخ صریح قالیباف به منتقدان طرح تکریم بانوان/ سطح زنان تلفنچی و منشی بودن نیست
شهردار تهران تصریح کرد: جامعه زنان باید توجه کنند که با شعارزدگی و آقاسالاری و رفتارهای سیاسی، مشکلات زنان در جامعه قابل حل و فصل نیست؛ چرا به زنان مسئولیت مدیریتی نمی‌دهیم و از آنها در سطح یک منشی و تلفنچی استفاده می‌کنیم.
۱۳۹۳ سه شنبه ۲۵ شهريور  | دفاع تمام قد قالیباف از عملکردش درباره زنان
شهردار تهران گفت: جامعه زنان باید توجه کنند که با شعارزدگی و آقاسالاری و رفتارهای سیاسی، مشکلات زنان در جامعه قابل حل و فصل نیست؛ اما به حضور کمی و کیفی زنان معتقدیم و در این جهت تلاش می‌کنیم.
۱۳۹۳ سه شنبه ۱۸ شهريور  | انتقاد از قول قالیباف برای ساخت بیمارستان
رئیس کمیسیون سلامت شورای شهر تهران با اشاره به تاکید شهردار تهران مبنی بر رعایت قانون، گفت: آقای شهردار، هدف وسیله را توجیه نمی کند و نباید برای یک کار خوب قانون را زیر سئوال برد.
۱۳۹۳ چهارشنبه ۵ شهريور  | قالیباف: با تفکیک جنسیتی مخالفم؛ سبک زندگی اسلامی مورد توجه مدیران باشد
شهر > مدیریت - همشهری آنلاین: شهردار تهران گفت: با مسئله تفکیک جنسیتی مخالفم و آنچه را که دنبال می‌کنم آنگونه نیست که برخی عنوان می‌کنند. به گزارش مهر، محمدباقر قالیباف در اجلاس اساتید در سالن صبای مشهد اظهار کرد: من در صحبت‌ها در نماز جمعه اعلام کردم که با تفکیک جنسیتی مخالفم. برخی گفتند قالیباف بعد از انتخابات غیرت پیدا کرده در حالی که همه این حرف‌ها کذب است و در این مساله من گفته‌ام که کرامت بانوان برای ما در اولویت است.