نظرسنجی
نظر شما در مورد این وبسایت چیست؟
عالی
59%
 
خوب
22%
 
معمولی
6%
 
ضعیف
11%
 
  • تلگرام
  • تلگرام
امروز
۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۹ آبان
اِلأَربِعا ٢٢ ربيع الاول ١٤٤١
Wednesday, November 20, 2019
۱۳۹۵ چهارشنبه ۱۸ فروردين  | نامزدی، بهترین فرصت محک زدن
دوران نامزدی، بهترین فرصت برای محک زدن روابط آینده است. اگرچه که این دوران در مقایسه با زندگی زیر یک سقف خیلی سطحی است اما به هر حال مشت نمونه خروار است .اگر در دوران نامزدیتان با مشکلاتی رو به رو بودید، به احتمال قریب به یقین همین مشکلات به صورت تشدید یافته ای به زندگی مشترکتان هم راه پیدا می کنند مگر اینکه از همین حالا به فکر اصلاح خود و رابطه دو نفره تان باشید. ناآشنا بودن ما با روحیات طرف مقابلمان و تمایل به نشان دادن چهره ای مثبت از خودمان ممکن است موجب بروز اشتباهاتی از جانب ما در دوران آشنایی شود که با توجه به شدت آن احتمال بروز تبعاتی همچون جروبحث، بر هم خوردن آشنایی، منتفی شدن نامزدی و اثرات منفی دیگر بعید نیست.
۱۳۹۴ يکشنبه ۲ اسفند  | کاش فرصت حضور همه‌ی صاحبان اندیشه و سلایق در انتخابات اسفندماه، به‌طور کامل فراهم می‌شد بیانیه‌ انتخاباتی آیت الله هاشمی خطاب‌ به‌ مردم: یک روز تاریخی رقم بزنیم و مانع تندروها شویم
آیت الله هاشمی رفسنجانی در بیانیه انتخاباتی خویش، انتخابات هفتم اسفند را، یکی از فرصت‌های بسیار گرانقدر برای جلوگیری از نهادینه شدن تندروی‌های سیاسی و افراط‌کاری‌های دینی در جامعه دانست.
۱۳۹۴ دوشنبه ۱۹ بهمن  | ازدواج و فرصت هایی که ایجاد می کند
ازدواج باعث رشد فردی می شود
۱۳۹۴ دوشنبه ۱۹ بهمن  | مقاله ظریف در ال پاییس و لارپوبلیکا؛ فرصت یگانه تعامل برای ایران و اروپا
همشهری آنلاین: مقاله دکتر ظریف در روزنامه‌های لارپوبلیکای ایتالیا و ال پائیس اسپانیا منتشر شد.
۱۳۹۴ پنج شنبه ۸ بهمن  | آیت الله طبسی: به جوانان فرصت دهیم / از کسانی که ادعای حزب اللهی بودن دارند، حمایت نکنیم / بحث ورود نفوذی ها به مجلس نیازی به دعوا ندارد؛ مردم خودشان بهترین تصمیم را خواهند گرفت
در این ایام، علاوه بر اینکه نباید از هیچ جناح و حزبی تبلیغ کنیم نباید به نفع جریان، حزب و گروه سیاسی کار کنیم، اما باید ما در جهت تبلیغ اخلاق و آگاهی بخشی به مردم کمک تلاش کنیم.
۱۳۹۴ دوشنبه ۲۸ دي  | تلفن همراه برای کودکان تهدید یا فرصت؟
قطعاً استفاده از تکنولوژی‌های روز دنیا اثرات مثبت زیادی در جامعه دارد ولی گاهی در سنین پایین دسترسی به این تکنولوژی‌ها شکل اعتیاد به خود گرفته و اثرات مخربی بر سلامت آنها خواهد داشت.
۱۳۹۴ يکشنبه ۲۰ دي  | کنست: تنش در روابط عربستان و ایران، فرصتی طلایی برای اسرائیل است
یکی از اعضای پارلمان رژیم صهیونیستی، اختلافات اخیر ایجاد شده میان عربستان و ایران را فرصتی طلایی برای اسرائیل خواند.
۱۳۹۴ سه شنبه ۱۵ دي  | کنگره ملی 8 هزار شهید استان گیلان فرصتی برای اعتلای فرهنگ شهدا است
کنگره ملی 8 هزار شهید استان گیلان فرصتی برای اعتلای فرهنگ شهدا است
۱۳۹۴ چهارشنبه ۹ دي  | مرتضایی: از فرصت هایمان خوب استفاده نکردیم
مرتضایی: از فرصت هایمان خوب استفاده نکردیم
۱۳۹۴ چهارشنبه ۹ دي  | تنها فرصت تماشای دنباله‌دار کاتالینا را از دست ندهید
آنلاین: هشدار اخترشناسان درباره خطرات احتمالی ستاره‌های دنباله‌دار برای تمدن بشر را برای چند روز فراموش کنید و فرصت تماشای یکی از نادرترین رویداد‌های آسمانی سال جدید میلادی را از دست ندهید
۱۳۹۴ يکشنبه ۱۷ آبان  | آمریکا فرصت کند سیلى محکمى به ما مى زند / با مک دونالد و کى اف سى مخالف نیستیم..
آمریکا فرصت کند سیلى محکمى به ما مى زند / با مک دونالد و کى اف سى مخالف نیستیم
۱۳۹۴ پنج شنبه ۲۶ شهريور  | نامه کمیسیون ویژه برجام به سران قوا: در اولین فرصت ممکن به کمیسیون بیایید! / دعوت جداگانه از آمانو برای حضور در مجلس
رئیس کمیسیون ویژه برجام طی نامه‌های جداگانه‌ای به رؤسای قوای سه‌گانه، خواستار برگزاری جلسه مشترک این کمیسیون با سران 3 قوه برای بررسی توافق هسته‌ای شد.
۱۳۹۴ چهارشنبه ۱۱ شهريور  | ظریف: مردم ما به سیاست‌های آمریکا بی‌اعتمادند؛ اجرای برجام فرصتی برای اعتمادسازی آمریکا
همشهری آنلاین: وزیر امور خارجه گفت: مردم ما به سیاست‌های امریکا بی‌اعتمادند و اجرای صحیح توافقنامه هسته‌ای، فرصتی برای امریکا ایجاد می‌کند که بتواند لااقل مقداری از اعتماد از دست رفته مردم ایران را ترمیم کند.
۱۳۹۴ چهارشنبه ۱۱ شهريور  | ریک سانتوروم، نامزد جمهوریخواه انتخابات آمریکا: اگر رئیس جمهور شوم و ببینم ایران برنامه خود را تعطیل نکرده، دستور حمله نظامی را صادر می کنم / ایران مرا می شناسد، اگر فرصت پیدا کنم، آنها را شکست می دهم!
سانتوروم که در ایالت آیوا سخنرانی می کرد ، گفت: «آنها تردید ندارند که اگر ریک سانتوروم رئیس جمهور شود، تاسیسات هسته ای شان برشته خواهند شد، مگر آنکه [برای برچیدن آنها] اقدام کنند.»
۱۳۹۴ سه شنبه ۳ شهريور  | مدیرکل دفتر سلامت جمعیت، خانواده و مدارس وزارت بهداشت: سالی 440هزار فرصت فرزندآوری از دست می‌رود
مدیرکل دفتر سلامت جمعیت، خانواده و مدارس وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: هم اکنون نرخ باروری در کشور 1.8 است که هدف‌گذاری وزارت بهداشت افزایش این نرخ باروری به 2.1 است
۱۳۹۴ يکشنبه ۱ شهريور  | صاحبان خانه‌های خالی یک سال فرصت دارند!
با تصویب و ابلاغ اصلاحیه قانون مالیات‌های مستقیم بار دیگر مسئله دریافت مالیات از خانه‌های خالی به عنوان دارویی که از سوی برخی کارشناسان برای حل بیماری مزمن بازار مسکن تجویز می‌شود، وارد قانون شد، حال صاحبان این دسته از خانه‌ها دو انتخاب دارند، یا خانه‌هایشان را اجاره داده و بفروشند و یا با مالیات تصاعدی آن کنار بیایند.