نظرسنجی
نظر شما در مورد این وبسایت چیست؟
عالی
59%
 
خوب
22%
 
معمولی
6%
 
ضعیف
11%
 
  • تلگرام
  • تلگرام
امروز
۱۳۹۸ سه شنبه ۲۹ مرداد
اِثَّلاثا ١٨ ذو الحجه ١٤٤٠
Tuesday, August 20, 2019
۱۳۹۴ دوشنبه ۱۴ دي  | اژه ای: اخیرا کسانی از اهل فتنه مجددا فعالیت های غیرقانونی خود را آغاز کرده اند / برخی از آن ها در رده های مختلف احضار و بازجویی شدند / در صورت ادامه با برخورد شدید مواجه می شوند / اقدامات علیه سفارت عربستان خلاف قانون بود
سخنگوی دستگاه قضا گفت: اقدامات علیه سفارت عربستان خلاف قانون بود متخلفان بازداشت شدند.
۱۳۹۴ دوشنبه ۲ آذر  | علت مهم مرگ و میر مادران سقط غیرقانونی و غیرایمن است
دکتر انیس نانکلی با اشاره به انجام سقط درمانی در دو مورد، گفت: زمانی که ادامه بارداری سلامت و جان مادر را تهدید کند یا زمانی که جنین ناهنجاری داشته باشد، انجام سقط درمانی توصیه می‌شود. در برخی موارد مادران به دلیل اینکه بیماری قلبی و کلیوی پیشرفته‌ای دارند یا زمانی که فشار خون بالای کنترل نشده دارند، ادامه بارداری برای آنها خطرناک است که این تشخیص را باید پزشک معالج بدهد و در اینگونه موارد است که سقط درمانی تجویز می‌شود.
۱۳۹۴ چهارشنبه ۲۰ آبان  | گزارشی از ختنه کردن دختران در اتاقی ترسناک
"اتاق عمل"، ترسناک، تاریک و شلخته است. ریسمانهای طوسی فرسوده روی کف خاکی اتاق افتاده و بادی که از در باز به داخل می‌وزد، پرده را تکان می‌دهد. به گزارش فرادید به نقل از سی‌ان‌ان، اینجاست که دختران، گاهی اوقات حتی هشت ساله، را پنج زن روی ورقی پلاستیکی می‌خوابانند و به زور نگهش می‌دارند تا تحت عنوان "ختنۀ زنان" ناقصشان کنند.
۱۳۹۴ يکشنبه ۱۲ مهر  | مقابله پلیس با تجمع غیرقانونی مقابل مجلس/ سخنگوی اجتماع کنندگان: رهبر معظم انقلاب با ادامه این اجتماع مخالف هستند، باید به این اجتماع پایان داد
نیروهای پلیس تهران بزرگ از لحظاتی پیش با حضور فرمانده انتظامی پایتخت جمع آوری چادرهای باقی مانده مقابل مجلس را بعد از آنکه چند نفر از مخالفان با ادامه اجتماع غیرقانونی اصرار داشتند، وارد عمل شدند.
۱۳۹۴ جمعه ۲۷ شهريور  | تصویر خیره‌کننده ولی غیرقانونی از جاذبه‌های گردشگری جهانی
تصویر خیره‌کننده ولی غیرقانونی از جاذبه‌های گردشگری جهانی
۱۳۹۴ دوشنبه ۲۶ مرداد  | گزارشی از یک مرکز غیرقانونی سقط جنین
خانه‌ای قدیمی در کوچه‌ای تنگ و تاریک واقع در یکی از خیابان‌های فرعی میدان راه‌آهن تهران است. آجرهای مشبک خانه، رنگ به رو ندارند و قرمزی‌شان رو به زردی رفته است. شاید همین کهنگی‌اش باعث شده تا به عنوان مکانی برای محملی غیرقانونی تبدیل شود.
۱۳۹۴ جمعه ۱۲ تير  | برای چه کالاهایی مالیات بر ارزش افزوده نپردازیم
براساس قوانین مالیاتی کشور تمام کالاها مشمول قانون مالیات بر ارزش افزوده شناخته نشده و برخی از محصولات از پرداخت این نوع مالیات معاف هستند اما فروشندگان بسیاری وجود دارند که با استفاده از ناآگاهی مشتری 9 درصد مالیات بر ارزش افزوده را از مشتریان دریافت می کنند.
۱۳۹۴ چهارشنبه ۳ تير  | حق فنی داروخانه‌ها غیرقانونی است
درحالی‌که وزارت بهداشت مدتی است با تغییر «حق‌فنی» به «تعرفه خدمات دارویی» تلاش کرده همچنان بابت تحویل دارو در داروخانه‌ها از مردم مبالغی دریافت کند، روز گذشته رئیس دیوان عدالت اداری کشور در واکنش به این موضوع، حق فنی را غیرقانونی و این اصلاحات وزارت بهداشت را دارای ایراد توصیف کرد
۱۳۹۴ جمعه ۱۵ خرداد  | قاچاق ظالمانه طوطی در بطری آب
قاچاقچیان بی رحم طوطی کاکلی کاکل زری را در بطری های پلاستیکی آب قاچاق می کنند تا به اهداف خود برسند. تاکنون بیش از 24 مورد از این پرنده توسط پلیس کشف و ضبط شده است.
۱۳۹۴ جمعه ۴ ارديبهشت  | به نام مالیات به کام صاحبان کار
مسئولین سازمان امور مالیاتی اظهار کرده اند: گواهی ثبت نام، مجوز اخذ مالیات از مصرف کنندگان و بهترین معیار شناسایی مودیان مالیات بر ارزش افزوده برای مردم است و اصناف و بنگاه های اقتصادی مکلف هستند در صورت درخواست مصرف کنندگان این گواهی را ارائه کنند
۱۳۹۳ يکشنبه ۱۷ اسفند  | نجات صدها مهاجر از مرگ Submit ۱۳۹۳\۱۲\۱۷ - ۱۰:۱۶ AM نیروهای گارد ساحلی ایتالیا، صدها مهاجر غیرقانونی را از آب نجات دادند. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، روند ورود مهاجران غیرقانونی به ایتالیا با گذر از آبهای خطرناک بین آفریقا و اروپا همچنان ادامه دارد.
نجات صدها مهاجر از مرگ Submit ۱۳۹۳\۱۲\۱۷ - ۱۰:۱۶ AM نیروهای گارد ساحلی ایتالیا، صدها مهاجر غیرقانونی را از آب نجات دادند. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، روند ورود مهاجران غیرقانونی به ایتالیا با گذر از آبهای خطرناک بین آفریقا و اروپا همچنان ادامه دارد. شمار قابل توجهی از افرادی که تلاش می کنند از این طریق به اروپا برسند در آبهای منطقه دچار مشکل می شوند که شماری از آنها جانشان را از دست می دهند. روزگذشته نیروهای گارد ساحلی ایتالیا، شماری از این مهاجران غیرقانونی را از آب نجات دادند که کشتی های آنها دچار مشکل شده بود. آنها توانستند نهصد وچهل و یک مهاجر غیرقانونی را نجات بدهند اما ده نفر از مهاجران غیرقانونی نیز در آبهای مدیترانه جانشان را از دست دادند. افراد نجات یافته به بندرهای امن در ایتالیا منتقل شدند. بیش از سی کودک درمیان افراد نجات یافته هستند. آنها به همراه یک زن باردار که در این جمع بود به بندر لامپیدوسا در جنوب ایتالیا انتقال پیدا کردند. از چند ماه پیش، هزاران مهاجر غیرقانونی از کشورهای آفریقایی به امید فرار از فقر به سمت اروپا عازم شده اند که سرنوشت شماری از آنها مرگ در این مسیر پرتلاطم بوده است. سال گذشته نیروی گارد ساحلی ایتالیا حدود یکصد و هفتاد هزار مهاجر و افراد جویای پناهندگی را در آبهای منطقه نجات دادند که رکورد بالایی بود. به گفته مقامات ایتالیایی در دو ماه نخست سال دو هزار و پانزده، حدود هفت هزاروهشتصد و هشتاد و دو مهاجر وارد سواحل ایتالیا شده اند. این رقم در بازه زمانی مشابه در سال گذشته، پنج هزار و پانصد و شش نفر بود. مقایسه این دو رقم نشان دهنده سیر صعودی قابل توجه در تعداد مهاجرانی است که از آفریقا به سمت ایتالیا می روند. افرادی که درعملیات اخیر گارد ساحلی ایتالیا نجات یافته اند از اتباع سوریه و فلسطین و لیبی و تونس و حوزه زیرصحرا در آفریقا هستند.
۱۳۹۳ چهارشنبه ۲۹ بهمن  | مدیرکل دفتر سلامت خانواده و جمعیت وزارت بهداشت اعلام کرد انجام سالانه 213 هزار سقط غیرقانونی در کشور
مدیرکل دفتر سلامت خانواده، جمعیت و مدارس وزارت بهداشت با اشاره به اینکه سه میلیون زوج نابارور در کشور داریم، از تمرکز وزارت بهداشت بر حل مشکلات باروری در کشور خبر داد.
۱۳۹۳ شنبه ۱۳ دي  | ردپای چند شهرداری در یک فساد مالی کلان/ اسناد غیرقانونی بودن "پدیده شاندیز" منتشر شد
ردپای چند شهرداری در یک فساد مالی کلان/ اسناد غیرقانونی بودن "پدیده شاندیز" منتشر شد
۱۳۹۳ پنج شنبه ۱۱ دي  | بازار ارز پرریسک است؛ غیرقانونی بودن تحریم‌های جدید آمریکا؛ انتظار از صداوسیما
ایران > دولت - همشهری آنلاین: سخنگوی دولت گفت: انتظار داریم آقای سرافراز بتواند به نحو شایسته‌ای نسبت به افزایش و ارتقاء جایگاه رسانه‌ ملی اقدام کند.
۱۳۹۳ يکشنبه ۱۶ آذر  | فروش قرص برنج ‌در عطاری‌ها غیرقانونی است
رئیس مرکز تحقیقات پزشکی قانونی گفت: عطاری‌ها حق فروش داروهای ترکیبی و غیرترکیبی را ندارند و فروش قرص برنج در عطاری‌ها غیرقانونی است.
۱۳۹۳ چهارشنبه ۱۹ شهريور  | فعالیت 300 سایت همسریابی غیرقانونی
معاون سازماندهی امور جوانان وزیر ورزش و جوانان : از فعالیت 300 سایت همسریابی غیرقانونی و غیراخلاقی در کشور خبر داد و گفت: فعالیت این سایت‌ها منجر به بروز مشکلات در فضای واقعی می‌شود.