نظرسنجی
نظر شما در مورد این وبسایت چیست؟
عالی
59%
 
خوب
22%
 
معمولی
6%
 
ضعیف
11%
 
  • تلگرام
  • تلگرام
امروز
۱۳۹۸ سه شنبه ۲۶ شهريور
اِثَّلاثا ١٧ محرم ١٤٤١
Tuesday, September 17, 2019
۱۳۹۳ دوشنبه ۴ اسفند  | سندروم تحریک بیش از حد تخمدان
این سندروم ئر خانمهایی که داروهای تحریک تخمک گذاری مصرف می کنند دیده می شود
۱۳۹۳ دوشنبه ۲۴ شهريور  | اختلاف نظرها در مورد معیارهای تشخیص سندروم تخمدان پلی کیستیک به پایان رسید.
انجمن غدد درون ریز آمریکا در پی انتشار راهنمای طبابت بالینی خود در مجله اندوکرینولوژی و متابولیسم بالینی برای تشخیص و درمان PCOS (سندروم تخمدان پلی کیستیک) اقدام به نهایی سازی و اعلام معیارهای پذیرفته شده و مورد اجماع صاحب نظران این حوزه در مورد تشخیص این بیماری نمود. این تعریف جدید مورد حمایت NIH (انستیتو ملی سلامت آمریکا) واقع شده است.
۱۳۹۳ سه شنبه ۲۴ تير  | تشخیص و درمان سندروم تخمدان پلی کیستیک
سندرم تخمدان پلی کیستیک باعث افزایش ریسک نازایی، سندرم متابولیک، دیابت نوع II و احتمال بیماری کاردیو واسکولار می‌شود. بنابراین در خانمی با سابقه هیرسوتیزم، آکنه (جوش)، اختلال عادت ماهانه و چاقی باید این سندرم در نظر گرفته شود.
۱۳۹۳ يکشنبه ۸ تير  | تاثیر سندرم تخمدان پلی کیستیک بر بارداری
این بیماری مجموعه‌ای از یک‌سری اختلالات است که در 20-2% زنان واقع در سن باروری دیده می‌شود.
۱۳۹۳ سه شنبه ۲۳ ارديبهشت  | چه بخوریم که از سندروم تخمدان پلی کیستیک پیشگیری کنیم
سندرم تخمدان پلی کیستیک یکی از شایع ترین اختلالات غدد درون ریز در زنان است . سندرم تخمدان پلی کیستیک عمدتا به دلایل ژنتیکی است که در آن در ژن معیوب بر روی هر دو جنس یعنی پسران و دختران ایجاد می شود. در کودکان پسر، این بیماری را می توان به شکل طاسی و یا رشد بیش از حد مو دیده شود، در حالی که در زنان کمی پیچیده است وشامل ناباروری، چاقی، هیرسوتیسم و ​​قاعدگی نامنظم مشخص می شود. هر چند این بیماری غدد درون ریز در میان زنان در سن باروری بسیار رایج دیده می شود در اینجا برخی از چیزهایی که شما نیاز دارید در مورد تغذیه پیشگیری ازسندرم تخمدان پلی کیستیک بدانید بیان میکنیم داشتن یک برنامه غذایی صحیح در کنترل سندرم تخمدان پلی کیستیک بسیار موثر است.
۱۳۹۲ يکشنبه ۶ بهمن  | کنترل سندروم تخمدان با شیوه زندگی صحیح
کنترل سندروم تخمدان با شیوه زندگی صحیح ، یک جراح و متخصص زنان با اشاره به اینکه رژیم غذایی مناسب، فعالیت بدنی منظم و کنترل وزن، اصول اساسی درمان در سندرم تخمدان