نظرسنجی
نظر شما در مورد این وبسایت چیست؟
عالی
59%
 
خوب
22%
 
معمولی
6%
 
ضعیف
12%
 
  • تلگرام
  • تلگرام
امروز
۱۳۹۹ شنبه ۱۶ فروردين
اِسَّبِت ١٠ شعبان ١٤٤١
Saturday, April 04, 2020
۱۳۹۵ سه شنبه ۲۲ تير  | با داشتن رژیم غذایی باز هم چاق می‌شوید!
کاهش وزن برای بسیاری از افراد آسان است؛ اما چالش واقعی به حفظ وزن برمی‌گردد، یعنی افراد زیادی هستند که در لاغر شدن موفق می‌شوند اما متاسفانه دوباره به وزن قبلی خود و دوران اضافه‌وزن بر‌می‌گردند.
۱۳۹۵ پنج شنبه ۹ ارديبهشت  | وقتی در رژیم لاغری هستید و پوستتان شل شده چگونه آن را سفت کنید؟
اول از همه اینکه مهم است که خیلی تند وزن کم نکنید. اگر چنین شود، پوستتان آویزان خواهد شد. پس توجه داشته باشید که تنها نیم تا یک کیلو در هفته وزن کم کنید. بیشتر از این مقدار کاهش وزن، باعث خواهد شد تا پوست شما قابلیت ارتجاعی‌اش را از دست داده و شل شود.
۱۳۹۴ پنج شنبه ۱۳ اسفند  | به این 6 دلیل لاغر نمی شوید
مدتی بود که متخصصان فکر می کردند دلیل اپیدمیک شدن چاقی ساده باشد: دریافت مقدار زیادی کالری + سبک زندگی بی تحرک و یکجا نشینی = اضافه وزن و چاقی. اما به تازگی مشخص شده دلایل پشت اضافه شدن وزن شامل مواردی بیش از اینها است.
۱۳۹۴ جمعه ۳۰ بهمن  | بهترین رژیم لاغری موضعی شکم و پهلو
----
۱۳۹۴ چهارشنبه ۲۱ بهمن  | همه میوه ها و سبزیجات برای کاهش وزن مناسب نیستند
بر اساس یک مطالعه جدید، همه میوه ها و سبزیجات به کنترل وزن کمک نمی کنند.
۱۳۹۴ پنج شنبه ۱۵ بهمن  | طرز تهیه انواع آبمیوه های طبیعی برای کاهش وزن
طرز تهیه انواع آبمیوه های طبیعی برای کاهش وزن داشتن تناسب اندام برای هر فردی دلپذیر و خوشایند است. به دنبال افزایش آمار چاقی در جهان و بیماری های ناشی از آن بسیاری از مردم در اکثر نقاط جهان تصمیم گرفتند تا کنترل وزن شان را به دست گیرند تا ضمن دست یافتن به زیبایی اندام به حفظ سلامت خودشان هم کمک کرده باشند. در راستای رسیدن به لاغری و تانسب اندام، روش های مختلفی وجود دارد که برخی از آنها بسیار هزینه بر هستند و در برخی موارد هم آن طور که باید جواب نمی دهند و فردِ استفاده کننده از این روشها از نتیجه کار نیز راضی نیست.
۱۳۹۴ پنج شنبه ۱۵ بهمن  | خانم ها با این روش ها چربی دور شکم شان را از بین ببرند
چربی دور شکم یکی از مشکلاتی است که بسیاری از افراد با آن مواجهند. در این مطلب به روش هایی برای از بین بردن چربی دور شکم معرفی می کنیم.
۱۳۹۴ پنج شنبه ۱۷ دي  | راه هایی برای تازه کردن آب آشامیدنی
اگر میخواهید وزن کم کنید برای شروع بهتر است به چیزی که مینوشید دقت کنید. تحقیقات نشان داده نوشیدنی از مواردی است که کالری زیادی وارد برنامه روزانه میکند. تقریبا روزانه 222 کالری که در هفته به بیش از 1500 کالری میرسد! برای اینکه بدون از دست دادن مزه کالری دریافتی خود را کاهش دهید باید خلاق بشوید. خوشبختانه ما این کار را برای شما انجام دادیم. با چند متخصص درباره تغییر در آب آشامیدنی صحبت کردیم تا تجربیاتشان را در اختیارمان بگذارند. این دستورات را روی آب آشامیدنی خود امتحان کنید تا از کشیده شدن به سمت نوشیدنی های سرشار از قند و پر کالری در امان بمانید. با این کار به آب آشامیدنی خود عطر و طعم دلنشینی اضافه میکنید و تامین آب بدن کاری لذت بخش میشود. این دستورات را مطالعه کنید تا ببینید کدام یک را دوست دارید.
۱۳۹۴ دوشنبه ۱۴ دي  | اگر در کاهش وزن تان موفق نیستید، ایراد از رژیم لاغری شماست نه شما!!
سال ها فکر می کردیم مردم به دلیل اینکه رژیم لاغری خود را رعایت نمی کنند، لاغر نمی شوند و در کاهش وزن موفق نیستند اما مطالعات جدید نشان می دهد که هر فرد نیازمند رژیم لاغری منحصر و یونیک خود است.
۱۳۹۴ سه شنبه ۸ دي  | لاغری موضعی شکم و پهلو با چه رژیمی ممکن می شود؟
لاغری موضعی یکی از دغدغه های اصلی این روزها برای کاهش وزن و رسیدن به تناسب اندام است. شاید در فکر شما این مساله وجود داشته باشد که ورزش ها و رژیم خاصی برای لاغری موضعی مانند شکم و پهلو، باید انجام دهیم.
۱۳۹۴ دوشنبه ۷ دي  | یک رژیم لاغری 2 هفته ای
اگر شما به دنبال یک برنامه سریع و جدید کاهش وزن هستید می توانید این رژیم جدید دو هفته ای دکتر آز را امتحان کنید. با استفاده از مواد غذایی سلامت مثل سبزیجات با گلوکز پایین و مقادیر کم پروتیین شما می توانید اشتها و ولع شدید خود را به خوردن مهار کنید و به بدنتان یک شروع سلامت برای یک سال آینده بدهید.
۱۳۹۴ سه شنبه ۱ دي  | رژیم لاغری که باعث ریزش مو و چین و چروک پوست می‌شود
بسیاری از افراد پیر یکسری رژیم لاغری اشتباه را انتخاب کرده و به عواقب آن نمی‌اندیشند بهتر است با آگاهی به سراغ رژیم لاغری برویم.
۱۳۹۴ پنج شنبه ۱۹ آذر  | رژیم لاغری را در دوران حاملگی فراموش کنید تقسیم چاقی با نی‌نی
رژیم گرفتن در دوران بارداری از آن دسته کارهایی است که معمولا نگاه منفی به آن می شود. اصولا توصیه نمی شود که در این دوران مهم که قرار است پایه و اساس زندگی انسان دیگری ریخته شود به هر دلیلی از جمله لاغر شدن رژیم غذایی خاصی دنبال شود چون حاملگی زمان مناسبی برای رژیم گرفتن محسوب نمی شود. بر اساس یک روند طبیعی، در طول دوران بارداری بین 11.5 تا 16 کیلوگرم بر وزن مادر افزوده می شود.
۱۳۹۴ پنج شنبه ۱۹ آذر  | با رژیم لاغری زیر وزن تان را نصف کنید
با رژیم لاغری زیر وزن تان را نصف کنید
۱۳۹۴ چهارشنبه ۱۸ آذر  | هرگز این رژیم لاغری را امتحان نکنید!
برخی از بیماری‌ها وعوارض رژیم های لاغری فاقد کربوهیدرات عبارتند از: سنگ کلیه، یبوست، بالا رفتن کلسترول خون و فشارخون، پوکی استخوان، از دست دادن تودهٔ عضلانی و کاهش سوخت و ساز بدن.
۱۳۹۴ دوشنبه ۱۶ آذر  | این رژیم لاغری وزن تان را نصف می کند!!
داشتن رژیم لاغری برای کاهش وزن و لاغر شدن شاید به نظرتان ترسناک و سخت باشد. اما در این مقاله رژیم لاغری ای را به شما معرفی می کنیم که وزن تان را به آسانی نصف می کند.