نظرسنجی
نظر شما در مورد این وبسایت چیست؟
عالی
59%
 
خوب
22%
 
معمولی
6%
 
ضعیف
12%
 
  • تلگرام
  • تلگرام
امروز
۱۳۹۸ چهارشنبه ۹ بهمن
اِلأَربِعا ٣ جمادي الثانيه ١٤٤١
Wednesday, January 29, 2020
۱۳۹۴ سه شنبه ۱۵ ارديبهشت  | سوتفاهم در روابط عاطفی
نمی دانم تا به حال این اصطلاح را شنیده اید که:"داغ زنده سخت تر از داغ مرده است" این اصطلاح در روان شناسی امروز با عنوان رها شدگی عاطفی اطلاق می شود. رهاشدگی عاطفی یعنی ایجاد خلا یا حتی گسست جدی در ارتباط عاطفی فرد با افراد مهم زندگی وی.
۱۳۹۳ شنبه ۹ اسفند  | دخترانی که قصد ازدواج دارند,بخوانند
مهدیه مصطفایی به دخترانی که قصد ازدواج دارند گفت: یکی از مواردی که موجب می‌شود کسی برای ازدواج با شما پا پیش نگذارد، این است که تکلیفتان با خودتان روشن نیست. مثلاً دختری را در نظر بگیرید که حجابش را رعایت نمی‌کند و ظاهر و رفتارش نشان میدهد که به دستورات دینی اهمیتی نمیدهد، اما از طرف دیگر نمازش را به موقع میخواند و روزهاش را میگیرد. در چنین مواردی، هم افرادی که به اصول مذهبی پایبند هستند، او را فرد مناسبی برای ازدواج نمی‌یابند و هم افرادی که اعتقادات مذهبی ندارند حس می‌کنند که ممکن است با ازدواج با این فرد دچار مشکل شوند بنابراین به وی پیشنهاد ازدواج نمیدهند. این مطلب در مورد همۀ جنبه‌های متعارض شخصیت شما صدق میکند.
۱۳۹۳ شنبه ۲۷ دي  | آقا پسرهایی که تازه عقد کرده اند ,بخوانند
اگر ماشین شخصی دارید وقتی با همسرتان درون ماشین هستید مراقب رفتار و احوالاتتان باشید چون همیشه کسی هست که به شما چشم دوخته .....
۱۳۹۳ چهارشنبه ۱۶ مهر  | ناز کردن در دوران نامزدی
ناز کردن و مغرور شدن کار ناپسندی است ولی بعضی وقتها اگر بطرز صحیحی این کار را انجام دهید و به قول معروف درست کلاس گذاری کنید، بیشتر دوست داشتنی تر می شوید
۱۳۹۳ شنبه ۵ مهر  | عوارض استرس در زندگی زناشویی
در برخی موارد، استرس های مالی بغرنجی که راه حل ساده ای ندارند می توانند به طلاق منجر شوند. بنابراین این مساله که زوج ها تلاش کنند با گفت و گو استرس های مالی خود را کاهش دهند، دارای اهمیت اساسی است. با کار کردن روی معضل های مالی، با جست و جو برای راه حل و با گفت و گو راجع به احساسات منفی می توان از اثرات مخرب احتمالی استرس های مالی کاست. هر ازدواجی از دو طرف تشکیل شده است و بنابراین هر دو شخص باید منعطف و صادق باشند، انعطاف و صداقت در حین حل معضلات مالی دارای اهمیت اساسی است. اما استرس مالی اغلب به شکل چه مشکلاتی خود را نشان می دهد؟ در ادامه به اقسام بروز استرس مالی در زندگی خانوادگی خواهیم پرداخت.
۱۳۹۳ پنج شنبه ۳ مهر  | شرط و شروط های قبل از ازدواج
در این مطلب می خواهیم به مسائل مهمی که باید قبل از ازدواج حتماً درمورد آن با همسرتان صحبت کنید، اشاره می‌کنیم.
۱۳۹۳ پنج شنبه ۳ مهر  | ازدواج های کلیکی در شبکه های اجتماعی
در اطاقش نشسته، لپ تابش را روی پایش گذاشته و با ورود به شبک های اجتماعی، شروع به گفتن حرف های قشنگ می کند، این هم نوعی دلبری از نوع مدرن است...
۱۳۹۳ دوشنبه ۲۰ مرداد  | عکس: روابط عاطفی سگ‌ها و کودکان
علی‌رغم ظاهر بعضاً خشن، ترسناک و بزرگی جثه، حتی نژادهای غول پیکر سگ‌ها نیز می‌توانند به عنوان دوستانی خانوادگی در کنار انسان‌ها زندگی کرده و به عنوان عضوی از خانواده در کنار دیگر اعضا به زندگی خود ادامه دهند.
۱۳۹۳ يکشنبه ۱۹ مرداد  | اختلال روابط جنسی در اثر مشکلات عاطفی
شاید شما هم یكی از خوش‌خیال‌هایی باشید كه امروز با نگاهی سرسری به صفحه سلامت لبخند می‌زنید و با خواندن اولین سطر‌های این گزارش شانه بالا می‌اندازید كه: چه خوب! این ماجرا شامل حال ما نمی‌شود اما به این سادگی قضاوت نكنید چون خیلی از بیماران مبتلا به اختلالات جنسی از بیماری خود بی‌اطلاعند، شاید چون این مشكل زیادی پنهان است، مشكلی پیچیده، مشكلی ناگفتنی، مشكلی مثل اختلالات جنسی.
۱۳۹۳ دوشنبه ۲۶ خرداد  | از خودتان خوش‌تان می‌آید یا متنفر هستید؟
تست روانشناسی - در توافق بودن با خود به معنای راحت بودن در وضعیت خود است، یعنی از وضعیت خودتان راضی باشید....
۱۳۹۳ جمعه ۱۹ ارديبهشت  | روابط عاطفی در اینترنت
- میترا هفده ساله، با اسم یک گل وارد اتاق چت می شود. این جا دیگر از دعواهای والدین با برادرش خبری نیست. همه چیز با صحبتی ساده و بدون بار هیجانی و عاطفی شروع می شود. بعد ورود به PM و تماس تلفنی ... او تاکنون چندین ارتباط عاطفی و جنسی را از این طریق تجربه کرده است.
۱۳۹۲ پنج شنبه ۲۹ اسفند  | بدترین اشتباهات دوران نامزدی
بدترین اشتباهات دوران نامزدی،بخشی از اشتباهاتی که در این دوران اتفاق می افتد و گاهی تا آخر عمر گریبانگیر دو طرف می شود، به خاطر همین هیجان زدگی هاست. بخش دیگر این اشتباهات فرهنگی است.
۱۳۹۲ چهارشنبه ۲۸ اسفند  | بحث دلچسب و دعواساز پول
بحث دلچسب و دعواساز پول،افراد از نظر چگونگی استفاده از پول متفاوت هستند. این مسئله در روابط زن و شوهر تاثیر داشته و یکی از موضوعات مهمی است که می تواند موجب اختلاف آن ها باشد.
۱۳۹۲ چهارشنبه ۲۸ اسفند  | عاطفه‌ها کجا گم می‌شوند
عاطفه‌ها کجا گم می‌شوند،آیا با وجود گرفتاری‌های شغلی، اقتصادی و دست و پا زدن در زندگی نیمه‌صنعتی جامعه امروز، اعضای خانواده در حال فاصله گرفتن از یکدیگر هستند؟
۱۳۹۲ دوشنبه ۲۶ اسفند  | انتخاب هديه براي آقايون...!
انتخاب هديه براي آقايون...! شش راه ساده و جالب جهت انتخاب هديه براي اقايون
۱۳۹۲ يکشنبه ۲۵ اسفند  | اصل قورباغه‌ای در روابط زناشویی
اصل قورباغه‌ای در روابط زناشویی ؛ اصل قورباغه‌ای اشاره به شکل‌گیری تدریجی عادات، نگرش‌ها و رفتارها می‌گردد. شکل‌گیری تدریجی از طرفی دیگر منجر به تحکیم این عادات و نگرش‌ه