نظرسنجی
نظر شما در مورد این وبسایت چیست؟
عالی
59%
 
خوب
22%
 
معمولی
6%
 
ضعیف
11%
 
  • تلگرام
  • تلگرام
امروز
۱۳۹۸ پنج شنبه ۲ آبان
اِلخَميس ٢٤ صفر ١٤٤١
Thursday, October 24, 2019
۱۳۹۵ يکشنبه ۲۴ مرداد  | چگونه رابطه سالم داشته باشیم و ازدواجی موفق؟
زن وشوهر هردو برای پرورش دادن رابطه شان متعهد هستند
۱۳۹۵ دوشنبه ۳۰ فروردين  | شایعه ازدواج مجد رئیس‌جمهور روسیه قوت گرفت/ پوتین: هروقت وارد رابطه عاطفی شدم به مردم می‌گویم
حرف و حدیث های فراوانی درباره زندگی خصوصی رئیس جمهور روسیه در رسانه ها دست به دست می شود.
۱۳۹۴ چهارشنبه ۲۸ مرداد  | اثرات یک ازدواج ناموفق بر سلامت جسم
یک ازدواج ناموفق می تواند قلبتان را بشکند. آیا بهتر است یک رابطه سخت که ممکن است موجب به خطر انداختن سلامتی تان شود را ترک کنید یا برای اصلاح آن تلاش کنید؟
۱۳۹۴ پنج شنبه ۲۵ تير  | رابطه جنسی چنددرصد ازدواج ‌است؟
دکتر بهنام اوحدی روانپزشک و درمانگر مشکلات زناشویی به این پرسش پاسخ می‌دهد.
۱۳۹۴ يکشنبه ۱۴ تير  | نامزدی را طولانی نکنید
ماجرا پیچیده تر از آن است که فکر می کنید. دوران نامزدی می تواند تنها بخش هیجان انگیزی از رابطه شما با کسی که مطمئنید قرار است همسرتان شود، باشد یا اینکه بیشتر به یک آزمون و خطای ارتباطی که جوابش را از پیش تعیین نکرده اید، تبدیل شود.
۱۳۹۴ يکشنبه ۲۳ فروردين  | آیا این حرف ها را مورد رابطه جنسی می دانید؟! مجموعه : همسرداری و ازدواج
آیا این حرف ها را مورد رابطه جنسی می دانید؟! مجموعه : همسرداری و ازدواج آیا این حرف ها را مورد رابطه جنسی می دانید؟! آیا این حرف ها را مورد رابطه جنسی می دانید؟!,به احتمال زیاد خیلی از اطلاعاتی که این مقاله به شما می دهد را تا به حال نشنیده اید و حتی برخی از آنها ممکن است نشان دهند که بعضی از اطلاعاتی که درباره رابطه جنسی دارید اساسا غلط هستند.
۱۳۹۳ دوشنبه ۱۸ اسفند  | نشانه های یک رابطه سالم را بشناسید مجموعه : همسرداری و ازدواج
شانه های یک رابطه سالم را بشناسید,محققان 633 زوج را مورد تحقیق و بررسی قرار دادند و به این نتیجه رسیدند که زوج های شادی که برای مدتی طولانی در کنار هم بوده اند در 9 مورد اشتراک داشته اند.
۱۳۹۳ دوشنبه ۱۸ اسفند  | دلایل خواب آلودگی بعد از رابطه جنسی مجموعه : همسرداری و ازدواج
دلایل خواب آلودگی بعد از رابطه جنسی مجموعه : همسرداری و ازدواج دلایل خواب آلودگی بعد از رابطه جنسی دلایل خواب آلودگی بعد از رابطه جنسی,براي بسياري از زنان يکي از واقعيت‌هاي آزار‌دهنده زندگي، رابطه ميان آميزش جنسي و خرخر کردن مردان است. به‌نظر مي‌رسد که مردان پس از آميزش، در هر زماني از شبانه‌روز که رخ دهد، دچار خواب‌آلودگي مي‌شوند.
۱۳۹۳ پنج شنبه ۱۸ دي  | رابطه جنسی در کشورهای مختلف جهان چگونه است؟ مجموعه : همسرداری و ازدواج
در جزیره Tazmanya واقع در جنوب شرقی استرالیا و نیز در منطقه Gippsland این کشور، عروس و داماد حین جشن عروسی روی حصیری که در میانه مجلس پهن شده، در برابر میهمانان اولین رابطه جنسی خود را برقرار می کنند.
۱۳۹۳ چهارشنبه ۱۷ دي  | در دوران درمان عفونت ناحیه تناسلی آیا می توانیم رابطه جنسی داشته باشیم؟ مجموعه : همسرداری و ازدواج
در دوران درمان عفونت ناحیه تناسلی آیا می توانیم رابطه جنسی داشته باشیم؟ مجموعه : همسرداری و ازدواج در دوران درمان عفونت ناحیه تناسلی آیا می توانیم رابطه جنسی داشته باشیم؟ در دوران درمان عفونت ناحیه تناسلی آیا می توانیم رابطه جنسی داشته باشیم,دچار سوزش و خارش ناحیه تناسلی هستید؟ ممکن است به قارچ آلوده شده باشید. متخصص زنان به شما می‌گوید برای پیشگیری و درمان چه باید بکنید .
۱۳۹۳ يکشنبه ۱۴ دي  | اگر همسرتان در رابطه زناشویی سرد است مجموعه : همسرداری و ازدواج
هر دوی شما خسته هستید. بچه‌هایتان بدخواب هستند. از زیاد شدن وزنتان ناراحت هستید. به دلیل فشار كاری استرس زیادی را تحمل می‌كنید و وقت خالی ندارید. دلایل بسیاری مانند اینها ممكن است باعث شود رابطه زناشویی همسران سرد شود و به جای برقراری رابطه، بخوابند یا تلویزیون تماشا كنند…. این در حالی است كه رابطه زناشویی سالم بخشی ضروری از یك رابطه صمیمی میان همسران است و نادیده گرفتن آن ممكن است باعث سرد شدن روابط بین آنها شود.
۱۳۹۳ شنبه ۱۳ دي  | آموزش و راهنمایی همسر حین رابطه جنسی (ویژه افراد متاهلین) مجموعه : همسرداری و ازدواج
آموزش و راهنمایی همسر حین رابطه جنسی (ویژه افراد متاهلین) مجموعه : همسرداری و ازدواج آموزش و راهنمایی همسر حین رابطه جنسی (ویژه افراد متاهلین) آموزش و راهنمایی همسر حین رابطه جنسی متاسفانه برخی از خانم یا به علت حیا و یا بعلت ترس از اینکه ممکن است همسر آنها به گذشته وی شک کند ،از مطرح کردن خواسته ها و تمایلات خود در رابطه جنسی خودداری میکنند، این در حالیست که براحتی راجع به مسائل بستر خواب خود و همسرشان با نزدیک ترین دوستانشان گفتگو میکنند.
۱۳۹۳ چهارشنبه ۲۱ آبان  | محافظت از عشق پس از ازدواج
براستی پس از ازدواج چه اتفاقی می افتد؟ چرا برخی زوجین از بودن در کنار هم احساس شادمانی دارند، اما برخی دیگر با وجود همسر، آنچنان احساس انزوا و تنهایی می کنند که انگار اصلا ازدواجی صورت نگرفته و شخص دیگری در کنار آنان زندگی نمی کند.
۱۳۹۳ چهارشنبه ۷ آبان  | رابطه خانواده و دخالت خانواده شوهر مجموعه : همسرداری و ازدواج
رابطه خانواده و دخالت خانواده شوهر مجموعه : همسرداری و ازدواج
۱۳۹۳ دوشنبه ۵ آبان  | در این زمان ها رابطه زناشویی داشته باشید
در این زمان ها رابطه زناشویی داشته باشید
۱۳۹۳ سه شنبه ۲۹ مهر  | چرا دوستی ورابطه قبل از ازدواج اشتباه است؟
آشنایی با معایب دوستی قبل از ازدواج ، گاهی اوقات دختران و پسران وارد رابطه ای می شوند که رسمی شدن آن مورد تردید است. پسر شرایط ازدواج را ندارد یا اساسا آمادگی روحی برای این کار احساس نمی کند و برعکس، دختر در سن ازدواج است و این رابطه را به چشم یک خواستگاری می بیند.