نظرسنجی
نظر شما در مورد این وبسایت چیست؟
عالی
59%
 
خوب
22%
 
معمولی
6%
 
ضعیف
11%
 
  • تلگرام
  • تلگرام
امروز
۱۳۹۸ سه شنبه ۳۰ مهر
اِثَّلاثا ٢٢ صفر ١٤٤١
Tuesday, October 22, 2019
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۱ خرداد  | آتش افروزی دوقلوهای مشهدی +عکس
بازیگوشی پسربچه های دوقلوی مشهدی منجر به آتش گرفتن یک منزل دو طبقه مسکونی در این شهر شد.
۱۳۹۴ پنج شنبه ۶ اسفند  | جمله هایی که نباید ها به دوقلوها گفت
دوقلو یا همزاد به دو فرزندی می‌گویند که از یک دوره بارداری به دنیا می‌آیند.[۱] دوقلوها رامی توان به دو گروه تقسیم بندی نمود. منوزایگوتیک (همسان) که به دوقلوهایی گفته می شود که از یک تخمک لقاح یافته که بعد از تقسیم به دو جنین تبدیل شده است، باشند و دیزایگوتیک (غیر همسان) که به معنای دو قلوهایی است از دو تخمک جدا که توسط دو اسپرم جداگانه لقاح یافته اند متولد شوند.
۱۳۹۴ دوشنبه ۲۳ آذر  | همه چیز درباره دوقلوزایی دوقلوها دیگر افسانه‌ای نیستند
رویا رحیمی‌نیا_ کارشناس ارشد مامایی: خیلی از مادرها هرگز فکر نمی‌کنند که دوقلو باردار شوند، چرا که آمار دوقلوزایی زیاد نیست. البته این روزها به دلیل افزایش سن ازدواج، روش‌های نوین درمان نازایی، روش‌های کمکی بارداری مثل مصرف قرص‌ها و آمپول‌های تحریک‌کننده تخمک‌گذاری و ... احتمال دوقلو یا چندقلوزایی بیشتر شده است؛ هر چند که این قل‌های متفاوت با دوقلوهای ژنتیکی متفاوت‌اند و تقریبا هیچ وجه مشترکی با هم ندارند. در این میان سوالات زیادی هم درباره دوقلوزایی مطرح است که در این مطلب به مهم‌ترین آنها پاسخ می‌دهیم.
۱۳۹۴ يکشنبه ۱۲ مهر  | دیدار دوقلوها پس از 69 سال (+عکس)
در نهایت پُزنانسکی از برنامه صلیب سرخ بانام «ازسرگیری روابط فامیلی» (Restoring Family Links) برای یافتن اسکریزنکی کمک گرفت که این بار تلاش‌هایش نتیجه داد و در دیداری بسیار احساسی همدیگر را در لهستان ملاقات کردند.
۱۳۹۴ سه شنبه ۳۱ شهريور  | فرار مادر بعد از مرگ دوقلوها
فرار مادر بعد از مرگ دوقلوها
۱۳۹۴ چهارشنبه ۲۱ مرداد  | دوقلوهای ایرانی که سه روز گرسنه ماندند !+ عکس
دوقلوهای ایرانی که سه روز گرسنه ماندند !+ عکس
۱۳۹۴ شنبه ۱۷ مرداد  | جداسازی دوقلوهای به هم چسبیده در افغانستان
پزشکان در کابل، پایتخت افغانستان طی یک عمل جراحی دو خواهر دوقلوی به هم چسبیده 15 روزه را از یکدیگر جدا کردند.
۱۳۹۴ شنبه ۲۰ تير  | دوقلوهایی که به خاطر سریال پایتخت به ایران بازگشتند !
گفت‌وگو با دوقلوهای دوست داشتنی که به خاطر پایتخت به ایران بازگشتند
۱۳۹۴ چهارشنبه ۱۷ تير  | دخترهای معمولی از استکهلم تا شیرگاه ، دوقلوهایی که به خاطر سریال پایتخت به ایران بازگشتند !
دخترهای معمولی از استکهلم تا شیرگاه ، دوقلوهایی که به خاطر سریال پایتخت به ایران بازگشتند !
۱۳۹۴ چهارشنبه ۹ ارديبهشت  | خطرناک ترین عمل جراحی جداسازی دوقلوها
به تازگی در تگزاس عمل جراحی سخت و پیپیده ای بر روی دوقلوها یی که از سینه به هم چسبیده بودند با موفقیت انجام شده است و پدر و مادر این بچه های دوقلو از زنده ماندن فرزندانشان بسیار خوشحالند.
۱۳۹۴ چهارشنبه ۲۶ فروردين  | عجیب‌ترین دوقلوهای به هم چسبیده دنیا + تصاویر
برخی از دوقلوهای به هم چسبیده به حدی به وضعیت خاص فیزیکی بدنی خود عادت کرده‌اند که حتی علاقه‌ای به جداشدن از هم توسط عمل جراحی ندارند.
۱۳۹۴ چهارشنبه ۱۹ فروردين  | دوقلوهایی که برای ازدواج ایده خاصی داشتند
وقتی خطبه عقد جاری شد تنها زمانی بود که دو برادر دوقلو باید هر کدام به تنهایی جواب مثبت می‌دادند و به این ترتیب پس از دو سال در یازدهمین روز از فصل بهار زندگی مشترک این دو برادر کنار دو خواهر دوقلو آغاز شد.
۱۳۹۳ شنبه ۱۶ اسفند  | ارسال به دوستان درخشان برای تقدیر از دوقلوها دست به جیب شد حمید درخشان به دو بازیکنان جوان تیمش جایزه داد و از عملکردشان تقدیر کرد. خبرگزاری فارس: درخشان برای تقدیر از دوقلوها دست به جیب شد به گزارش خبرگزاری فارس، سرمربی پرسپولیس در اقدامی جالب جوایزی ر
ارسال به دوستان درخشان برای تقدیر از دوقلوها دست به جیب شد حمید درخشان به دو بازیکنان جوان تیمش جایزه داد و از عملکردشان تقدیر کرد. خبرگزاری فارس: درخشان برای تقدیر از دوقلوها دست به جیب شد به گزارش خبرگزاری فارس، سرمربی پرسپولیس در اقدامی جالب جوایزی را با هزینه شخصی خریداری کرده و به مهدی طارمی و احمد نوراللهی داد تا از بازی های خوب این دو در هفته های اخیر تقدیر نماید.در حالی که باشگاه پرسپولیس با مشکلات مالی مواجه است حمید درخشان شخصا دست به جیب شد و این اقدام او دو بازیکن جوانش را حسابی سورپرایز کرد. طارمی و نوراللهی که به سبب روابط نزدیک با یکدیگر لقب دوقلوهای جدید پرسپولیس را یدک می کشند طی هفته های اخیر از نفرات خوب این تیم بوده‌اند. - See more at: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13931216000150#sthash.9DLycqPB.dpuf
۱۳۹۳ سه شنبه ۱۶ دي  | دوقلوهای ۹۰ ساله که باهم مُردند!
دوپیرزن دوقلوی آمریکایی در روز کریسمس خانواده‌های خود را همزمان عزادار کردند. این دوخواهر ۹۰ ساله همانطور که باهم به دنیا آمدند همانطور، باهم از دنیا رفتند.
۱۳۹۳ يکشنبه ۲ آذر  | زن باردار مینابی چگونه پس از تولد دوقلوهایش به کما رفت؟
به کما رفتن زن جوان مینابی پس از تولد دوقلوهایش، مردم بخش شرقی هرمزگان را یک بار دیگر پیرامون امور زایشگاهی در این منطقه حساس کرده است.
۱۳۹۳ دوشنبه ۲۸ مهر  | «تیلور سویفت» و «امل کلونی»؛ دوقلوهای مد!
بسیار جالب است که تیلور سویفت و امل کلونی در انتخاب لباس، سلیقه ای تا این حد مشابه دارند. یکی وکیل بلندپرواز و دیگری ستاره موسیقی پاپ. اما سلیقه آن ها در ارتباط با مد، بی نهایت شبیه است.