نظرسنجی
نظر شما در مورد این وبسایت چیست؟
عالی
59%
 
خوب
22%
 
معمولی
6%
 
ضعیف
11%
 
  • تلگرام
  • تلگرام
امروز
۱۳۹۸ چهارشنبه ۱ آبان
اِلأَربِعا ٢٣ صفر ١٤٤١
Wednesday, October 23, 2019
۱۳۹۵ جمعه ۲۴ ارديبهشت  | بدنسازی و جنسی، عمده داروهای قاچاق/ مصرف داروهای ماهواره ای در ایران ۱۰برابر کشورهای پیشرفته است
بدنسازی و جنسی، عمده داروهای قاچاق/ مصرف داروهای ماهواره ای در ایران ۱۰برابر کشورهای پیشرفته است
۱۳۹۴ پنج شنبه ۱ بهمن  | مخلوطی خطرناک که در داروهای ماهواره‌ای یافت می‌شود
مخلوطی خطرناک که در داروهای ماهواره‌ای یافت می‌شود
۱۳۹۳ يکشنبه ۱۸ آبان  | آیا تبلیغات وسیع ماهواره ای داروهای معجزه گر رشد مو، واقعی است؟
در مردان جوان دچار ریزش مو که در مقایسه با سایر افراد زودتر دچار این عارضه شده اند و در سایر افراد دچار ریزش مو جهت پیشگیری از پیشرفت ریزش و افرادیکه ریزش مو از لحاظ روحی و اجتماعی اهمیت بسیاری دارد درمان لازم است. اثرات اجتماعی تاثیرات اضطراب و افسردگی در امور شخصی و کار فرد، بسیاری مردم را مجبور می کند که به انواع درمانهای تبلیغاتی و دروغهای ارائه شده توسط کمپانیهای مختلف و انواع داروهای گیاهی روی بیاورند.
۱۳۹۳ دوشنبه ۶ مرداد  | نقش تبلیغات داروهای جنسی ماهواره در بروز مسائل زناشویی
آن هایی که با برنامه های ماهواره ای سروکار دارند حتماً قبول دارند که بیشترین تبلیغات ماهواره ای و اینترنتی اعم از تیزر و زیرنویس و فیلم و میان برنامه و … مربوط به تبلیغات داروهای جنسی است و در اکثر قریب به اتفاق این تبلیغات، استفاده از این محصولات موجب افزایش لذت جویی و پایانی بر مشکلات، بیماری ها و نارسایی های جنسی معرفی می شود و این در حالی است که هر گونه عوارض احتمالی آنها به صورت قطعی انکار می شود.
۱۳۹۳ يکشنبه ۲۲ تير  | بازرس ویژه سازمان غذا و دارو هشدار داد مرگ خاموش در انتظار مصرف كنندگان "داروهای تقلبی ماهواره‌ای"/صفر شدن فروش فرآورده‌های ماهواره‌ای غیر ممکن است
محمدی گفت: تبلیغات ماهواره هیچ‌گاه در بردارنده اطلاعات درست نیست و به طور قطع می توان گفت که ‏داروهای زیبایی و لاغری تبلیغ شده توسط ماهواره یا ماده موثره ندارند و یا ماده موثره آنها تقلبی می‌باشد و عوارضی زیادی از ‏سردرد گرفته تا مرگ درپی دارند‎.‎
۱۳۹۳ جمعه ۶ تير  | ديناروند در گفتگو با باشگاه خبرنگاران خبر داد تمهیدات ویژه "سازمان غذا و دارو" برای مبارزه با "داروهای ماهواره‌ای" رئيس سازمان غذا و دارو از تمهیدات ویژه این سازمان برای مبارزه با تبلیغات داروهای ماهواره‌ای خبر داد.
رئيس سازمان غذا و دارو از تمهیدات ویژه این سازمان برای مبارزه با تبلیغات داروهای ماهواره‌ای خبر داد.
۱۳۹۳ دوشنبه ۲ تير  | برخورد وزارت‌بهداشت با داروهای‌ماهواره‌ای
رییس سازمان غذا و دارو ضمن هشدار چند باره نسبت به عوارض استفاده از فرآورده‌هایی که در شبکه‌های ماهواره‌ای تحت عنوان دارو تبلیغ می‌شوند، از اقدام جدی وزارت بهداشت برای برخورد با این فرآورده‌های تبلیغی خبر داد.
۱۳۹۳ يکشنبه ۱۸ خرداد  | اسامی داروهای ماهواره ای غیرمجاز اعلام شد
۱۳۹۲ دوشنبه ۱۲ اسفند  | هشدار درباره استفاده از داروهای ماهواره ای
مدیرکل دفتر توسعه مشارکتهای مردمی ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور با اشاره به رصد وضعیت مصرف مواد مخدر و اعتیاد در سطح کشور، گفت: هنوز آمار دقیقی در این راستا وجود ندارد.
۱۳۹۲ سه شنبه ۸ بهمن  | رژیم لاغری سنتی می‌خواهید یا آمریکایی؟
اغلب افزایش وزن و چاقی ها به دلیل بدخوری و مصرف مواد پرکالری و بی فایده مانند انواع شیرینی ها، چربی ها و مواد سرخ کردنی است.
۱۳۹۲ يکشنبه ۶ بهمن  | رژیم لاغری سنتی می‌خواهید یا آمریکایی ؟
رژیم لاغری سنتی می‌خواهید یا آمریکایی ؟ ، این روزها به لطف زندگی ماشینی و کم تحرکی و در عین حال مد روز بازار کار متخصصان تغذیه و رژیم درمانی گرم گرم است. بازاری که گاه هزینه‌های مانند