نظرسنجی
نظر شما در مورد این وبسایت چیست؟
عالی
59%
 
خوب
22%
 
معمولی
6%
 
ضعیف
12%
 
  • تلگرام
  • تلگرام
امروز
۱۳۹۸ جمعه ۲ اسفند
اِجُّمعَة ٢٦ جمادي الثانيه ١٤٤١
Friday, February 21, 2020
۱۳۹۵ چهارشنبه ۱۹ خرداد  | خواندنیهایی درباره انواع جن و خصوصیات جن ها
جن جانوریست فراطبیعی و دارای شعور. از لحاظ شان وجودی جن از دید ادیان پایین تر از انسان و بالاتر از حیوان جای می گیرد. در فرهنگ فارسی به جن، دیو و در فرهنگ عرب به آن جن و در فرهنگ لاتین demon یا jinn نام گرفته است. جن به اعتقاد اسلام وجودش از آتش بدون دود است. جن هم به صورت آشکار و هم ناپیدا زندگی می کند. در قرآن چندین مرتبه کلمه جن به کار برده شده است.
۱۳۹۵ يکشنبه ۱۹ ارديبهشت  | روایت‌هایی خواندنی از شب‌های اعدام...
می‌گوید تنها مُسکّن اعدامی در آخرین شب زندگی‌اش، «سیگار» است و «آخوند»؛ حکایت‌هایش از آخرین شب زندگی اعدامی‌ها شنیدنی است؛ از قصه‌های رضایت در وقت‌های اضافه عمر یک اعدامی تا تلخی لحظه جان دادن او...
۱۳۹۵ يکشنبه ۱ فروردين  | مطالبی کوتاه و خواندنی درباره پنگوئن ها
مطالبی کوتاه و خواندنی درباره پنگوئن ها پنگوئن ها پرندگانی هستند که نمی توانند پرواز کنند. اما خیلی خوب شنا می کنند و بیشتر زندگی شان را در دریا می گذرانند. پنگوئن ها و ساختمان بدن آنها پنگوئن امپراتور بزرگ ترین پنگوئن است. قد آن 1/1 متر و وزنش بیش از 30 کیلوگرم است. پنگوئن های مذکر و مؤنث خیلی شبیه به هم به نظر می رسند. همه پنگوئن ها یک سر بزرگ و یک گردن کوتاه کلفت، یک شکل کاربردی، یک دم کوتاه و بال های باله مانند (مانند نهنگ و بعضی از ماهی ها) ریز دارند.
۱۳۹۴ دوشنبه ۱۰ اسفند  | واکنش آیت‌الله هاشمی به کسب رای اول خبرگان در کشور / «ان‌الله یدافع عن الذین آمنوا...»/ یادداشت خواندنی حجت الاسلام والمسلمین مسیح مهاجری؛ «او عالم را محضر خدا می‌داند»
این درس، فقط برای کسانی که در انتخابات هفتم اسفند بداخلاقی کردند و چوب آن را خوردند نیست. کسانی که احساس پیروزی می‌کنند نیز باید به این واقعیت توجه کنند که اگر قدر نعمت را ندانند خدا آن را از آنها می‌گیرد. آنها نباید مغرور شوند و حتی بیش از رقبای خود باید به این واقعیت که عالم محضر خداست توجه داشته باشند و خود را به خدمت به مردم و تقویت بنیان‌های اخلاقی و آرمان‌های انقلابی متعهد بدانند. این، راهی است که امام خمینی پیش پای ما قرار داده است، راهی که عزت و اقتدار ما در پیمودن آنست.
۱۳۹۴ سه شنبه ۲۹ دي  | گفتگوی جالب و خواندنی با شقایق فراهانی
گفتگوی جالب و خواندنی با شقایق فراهانی، شقایق فراهانی از یک خانواده کاملا هنری پای به عرصه بازیگری گذاشت و اولین بار مخاطبان با چهره معصوم و غم زده اش با چشمان درشت و زیبا در فیلم «لیلا»ی داریوش مهرجویی آشنا شدند که قرار بود همسر دوم مردی بشود که زن اولش عقیم و نازاست. با حضور در این فیلم توجه کارگردان ها به سمت این بازیگر مستعد و خوش چهره جلب شد و در سال های بعد توانست با اغلب بزرگان سینما از قبیل بهرام بیضایی، ایرج قادری، مهدی فخیم زاده، داریوش فرهنگ و احمد امینی همکاری کند.
۱۳۹۴ پنج شنبه ۳ دي  | دانستنی‏‌های خواندنی درباره باروری در مردان
وقتی پای باردار شدن به میان میآید تنها سن و سال و وضعیت بدنی زن مهم نیست. در واقع نقش تأثیرگذاری مرد اگر از زن کمتر نباشد بیشتر نیست. در بدن مردان ساعت بیولوژیکی وجود دارد که گذشت زمان را نشان میدهد. همانقدر که گذشت زمان تأثیر منفی بر کیفیت باروری در زن میگذارد این روند در مردان نیز دیده میشود.
۱۳۹۴ چهارشنبه ۲۱ مرداد  | عاقبت شوخی دختر جوان با زرافه ها (عکس) مجموعه : مطالب خواندنی و جالب عاقبت شوخی دختر جوان با زرافه ها (عکس)
عاقبت شوخی دختر جوان با زرافه ها (عکس) یک زن 24 ساله امریکایی که قصد شوخی با زرافه های یک باغ وحش محلی در نیویورک را داشت از سوی آنها مورد حمله واقع شد.
۱۳۹۴ دوشنبه ۸ تير  | داستان کوتاه یک مشت شکلات نجمهسه شنبه 21 مرداد 1393 تر کوچولو وارد بقالی شد و کاغذی به طرف بقال دراز کرد و گفت: داستان,داستانهای خواندنی امانم گفته چیزهایی که در این لیست نوشته بهم بدی، این هم پولش. بقال کاغذ رو گرفت و لیست نوشته شده در کاغذ را فراهم کرد
داستان کوتاه یک مشت شکلات نجمهسه شنبه 21 مرداد 1393 تر کوچولو وارد بقالی شد و کاغذی به طرف بقال دراز کرد و گفت: داستان,داستانهای خواندنی امانم گفته چیزهایی که در این لیست نوشته بهم بدی، این هم پولش. بقال کاغذ رو گرفت و لیست نوشته شده در کاغذ را فراهم کرد و به دست دختر بچه داد، بعد لبخندی زد و گفت: چون دختر خوبی هستی و به حرف مامانت گوش می‌دی، می‌تونی یک مشت شکلات به عنوان جایزه برداری. ولی دختر کوچولو از جای خودش تکون نخورد، مرد بقال که احساس کرد دختر بچه برای برداشتن شکلات‌ها خجالت می‌کشه گفت: "دخترم! خجالت نکش، بیا جلو خودت شکلاتهاتو بردار" دخترک پاسخ داد: "عمو! نمی‌خوام خودم شکلاتها رو بردارم، نمی‌شه شما بهم بدین؟ " بقال با تعجب پرسید: چرا دخترم؟ مگه چه فرقی می‌کنه؟ و دخترک با خنده ای کودکانه گفت: آخه مشت شما از مشت من بزرگتره!
۱۳۹۴ يکشنبه ۲۳ فروردين  | کدامیک از اندام‌های بدن آقایان، خانم‌ها را جذب می کند؟ مجموعه : مطالب جالب و خواندنی
کدامیک از اندام‌های بدن آقایان، خانم‌ها را جذب می کند؟,برویم سر اصل مطلب. مهم نیست مانند خدایان یونان باستان باشید، یا یک پسر عوضی! محققان ثابت کرده‌اند که خانم‌ها معمولا افراد جذاب و خوش قیافه‌ را برای روابط کوتاه مدتشان انتخاب می‌کنند. پس بهتر است کمی روی خودتان کار کنید.
۱۳۹۳ سه شنبه ۲۶ اسفند  | توصیه‌های خواندنی برای داشتن پوستی شفاف
آرامش و دوری از استرس تأثیر شگرفی در شادابی پوست به خصوص پوست صورت دارد. علاوه بر آن توجه به رژیم غذایی و مراقبت‌های پوستی نیز به داشتن پوست شفاف کمک می‌کند.
۱۳۹۳ شنبه ۱۸ بهمن  | نامه خواندنی از آبراهام لینکن مجموعه : ادبیات،شعر و داستان‌
نامه خواندنی از آبراهام لینکن مجموعه : ادبیات،شعر و داستان‌ نامه خواندنی از آبراهام لینکن نامه آبراهام لینکن به آموزگار پسرش: * او باید بداند كه همه مردم عادل و صادق نیستند. * به پسرم بیاموزید كه به ازای هر آدم شیاد، انسانهای درست و صدیق هم وجود دارند.
۱۳۹۳ جمعه ۲۵ مهر  | طنز خواندنی برخورد پليس در نقاط مختلف جهان مجموعه : مطالب طنز
طنز خواندنی برخورد پليس در نقاط مختلف جهان مجموعه : مطالب طنز
۱۳۹۳ پنج شنبه ۱۷ مهر  | کشف شدن رازهای لبخند زدن زنان مجموعه : مطالب جالب و خواندنی
کشف شدن رازهای لبخند زدن زنان مجموعه : مطالب جالب و خواندنی
۱۳۹۳ جمعه ۲۸ شهريور  | طنز خواندنی برخورد پليس در نقاط مختلف جهان
طنز خواندنی برخورد پليس در نقاط مختلف جهان
۱۳۹۳ شنبه ۲۲ شهريور  | عکس/ عاقبت انسان ها
۱۳۹۳ دوشنبه ۲۴ شهريور  | عکس/ اسبِ کله پا