نظرسنجی
نظر شما در مورد این وبسایت چیست؟
عالی
59%
 
خوب
22%
 
معمولی
6%
 
ضعیف
12%
 
  • تلگرام
  • تلگرام
امروز
۱۳۹۹ يکشنبه ۱۷ فروردين
اِلأَحَّد ١١ شعبان ١٤٤١
Sunday, April 05, 2020
۱۳۹۵ سه شنبه ۱ تير  | چروک‌ و خشکی پوست را با تغذیه درمان کنید
چروک‌ و خشکی پوست را با تغذیه درمان کنید
۱۳۹۵ دوشنبه ۱۰ خرداد  | خشکی دریاچه ارومیه؛ تبریز در خطر، آسم در کمین کودکان
مدیر دفتر برنامه و تلفیق بودجه ستاد احیای دریاچه ارومیه با هشدار نسبت به تبعات خشکی دریاچه برای تبریز، آماری از ابتلای کودکان ساکن در شهرستان‌های حوزه دریاچه ارومیه ارائه کرد.
۱۳۹۵ شنبه ۱۸ ارديبهشت  | بوی دست پخت مسئولان بلند شد؛ بفرمایید "هندوانه" به شرط خشکی منابع زیر زمینی
بوی دست پخت مسئولان بلند شد؛ بفرمایید "هندوانه" به شرط خشکی منابع زیر زمینی
۱۳۹۵ شنبه ۲۸ فروردين  | خشکی پوست در زمستان،اشتباهات شما در دوش گرفتن است
علت خشکی پوست شما در زمستان،اشتباهات شما در دوش گرفتن است اگر در زمستان، دوش آب داغ بگیرید، پوست شما تمام چربی طبیعی اش را از دست می دهد‎ اگر در زمستان، دوش آب داغ بگیرید، پوست شما تمام چربی طبیعی اش را از دست می دهد و این خشک شدن بیش از حد پوست، خارش هایی که در فصل سرد سال دارید را افزایش می دهد. یک حمام داغ در شروع روز ممکن است، برای بسیاری از مردم مطلوب باشد. بخار آب شما را سرحال می کند و فشار آب شما را آرام می کند. در حالی که شما از آن احساس خوب لذت می برید، همان آب داغ به پوست شما ضربه وارد می کند.در این مطلب به 6 مورد که اشتباه است، اما به عادت شما در حمام کردن تبدیل شده است، اشاره می کنیم. بنابراین اگر هریک از این اشتباهات را دارید، هرچه زودتر از این عادت هایتان فاصله بگیرید.
۱۳۹۵ جمعه ۲۷ فروردين  | بر طرف کردن خشکی لب ها
خشکی لب های خود را با این 3 راهکار خانگی ساده درمان کنید پماد و اسکراب لب خانگی می تواند در زمانی کوتاه لطافت لبهای شما را بازگرداند اگر لبها را در طول فصل زمستان به حال خود رها کنیم به طرز دردناکی ترک خورده و حتی گاهی استفاده از کرم های لب نیز در بهبود آنها موثر نیست. خوشبختانه این تجربه دردناک را می توان به سادگی با استفاده از درمان های خانگی که مواد مورد نیاز آن به احتمال زیاد در خانه موجود است، درمان کرد. بی شک مهمترین عامل خشکی پوست فصل زمستان است. هوای سرد به سرعت رطوبت پوست را از بین برده و آن را خشک و حساس می کند و ما نیز به امید بهبود پوست خود مقدار زیادی لوسیون و پمادهای مرطوب کننده روی آن می مالیم.اگر چه پوست خشک بسیار ناراحت کننده است، اما قسمت دیگری از بدن نیز هست که خشکی آن به اندازه و یا حتی بیشتر از خشکی پوست آزاد دهنده است، لبها. اگر لبها را در طول فصل زمستان به حال خود رها کنیم به طرز دردناکی ترک خورده و حتی گاهی استفاده از کرم های لب نیز در بهبود آنها موثر نیست.خوشبختانه این تجربه دردناک را می توان به سادگی با استفاده از درمان های خانگی که مواد مورد نیاز آن به احتمال زیاد در خانه موجود است، درمان کرد. 3 پماد و اسکراب لب خانگی که می تواند در زمانی کوتاه لطافت لبهای شما را بازگرداند به شما آموزش می دهیم.
۱۳۹۴ سه شنبه ۴ اسفند  | علت ترشحات و خشکی نوک سینه در بارداری چیست
اگر دوران بارداری را سپری می‌کنید و یا به تازگی زایمان کرده‌اید و از خشکی و پوسته پوسته‌شدن نوک سینه‌تان گله دارید،‌بدانید که فقط شما به این مشکل مبتلا نشده‌اید. چون این حالت در بسیاری از خانم‌ها مشاهده می‌شود. به همین دلیل ما در گفتگو با  خانم فروغ‌السادات قاسمی‌فرد، کارشناس مامایی، علت این مشکل و درمان آن را از او پرسیدیم.
۱۳۹۴ يکشنبه ۴ بهمن  | خشکی لب های خود را با این 3 راهکار خانگی ساده درمان کنید
پماد و اسکراب لب خانگی می تواند در زمانی کوتاه لطافت لبهای شما را بازگرداند
۱۳۹۴ دوشنبه ۲۸ دي  | علل و درمان خشکی پوست
برای جلوگیری از وارد شدن آسیب به پوست و مو باید مواد لازم مثل روی و آهن در رژیم های غذایی در نظر گرفته شود. رژیم غذایی غنی از سیلیس، کلسیم و آهن از ریزش مو جلوگیری می کند یا آن را کاهش می دهد.
۱۳۹۴ پنج شنبه ۱۰ دي  | علت خشکی پوست شما در زمستان،اشتباهات شما در دوش گرفتن است
اگر در زمستان، دوش آب داغ بگیرید، پوست شما تمام چربی طبیعی اش را از دست می دهد‎
۱۳۹۴ چهارشنبه ۹ دي  | خشکی لب‌ را جدی بگیرید
خشکی لب‌ را جدی بگیرید
۱۳۹۴ سه شنبه ۸ دي  | خشکی پوست‌تان را ضربه‌ فنی کنید
:زمستان با همه زیبایی‌هایش از راه رسیده، اما این فصل سرما معایبی هم دارد که نمی‌توان از آن فرار کرد و فقط باید دنبال راه چاره بود. رابطه مستقیمی بین فصل سرما و خشکی پوست بدن و دست و پا وجود دارد، شاید کسی دنبال خشک شدن رگ‌ها نباشد اما خیلی‌ها دنبال درمان و برطرف کردن این خشکی‌های پوست هستند. دکتر مسعود داوودی، متخصص پوست و مو و عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی بقیه‌الله درباره درمان خشکی پوست در فصل سرما توضیح می‌دهد.
۱۳۹۴ يکشنبه ۶ دي  | علت خشکی پوست شما در زمستان, اشتباهات شما در دوش گرفتن است
اگر در زمستان، دوش آب داغ بگیرید، پوست شما تمام چربی طبیعی اش را از دست می دهد و این خشک شدن بیش از حد پوست، خارش هایی که در فصل سرد سال دارید را افزایش می دهد.
۱۳۹۴ شنبه ۳۰ آبان  | شعاع تهدید خطرخشکی دریاچه ارومیه
این زیست بوم به صورت بین المللی توسط یونسکو به عنوان منطقه تحت حفاظت به ثبت رسیده است.
۱۳۹۴ چهارشنبه ۲۷ آبان  | خشکی و ترک پا در پاییز را جدی بگیرید
برای قسمت‌هایی که پوست ضخیم‌تری دارد هرچقدر کرم چرب‌تر باشد مانند کف پا از کرم‌های چرب‌تر مناسب‌تر است و برای پوست‌های دیگر از کرم‌های دیگری استفاده شود.
۱۳۹۴ پنج شنبه ۷ آبان  | دلایل خشکی و پوسته پوسته شدن لبها و راههای درمان آن
شروع پاییز برای خیلی از ما، مخصوصا بچه‌ها با خشکی پوست لب‌ها همراه است.
۱۳۹۴ يکشنبه ۲۶ مهر  | برای جلوگیری از خشکی پوست در پاییز آب را فراموش نکنید
برای جلوگیری از خشکی پوست در پاییز آب را فراموش نکنید