نظرسنجی
نظر شما در مورد این وبسایت چیست؟
عالی
59%
 
خوب
22%
 
معمولی
6%
 
ضعیف
12%
 
  • تلگرام
  • تلگرام
امروز
۱۳۹۸ چهارشنبه ۳۰ بهمن
اِلأَربِعا ٢٤ جمادي الثانيه ١٤٤١
Wednesday, February 19, 2020
۱۳۹۴ چهارشنبه ۲۷ خرداد  | ده معیار موفقیت در جراحی زیبایی بینی
جراحی پلاستیک بینی به عنوان مشکلترین جراحی زیبایی در بدن شناخته شده است. عوامل متعددی در پیچیدگی بیش از حد این جراحی نقش دارند که موفقیت در این جراحی ها را به رویایی برای بیمار و جراح بدل ساخته است.
۱۳۹۳ جمعه ۱۷ مرداد  | شش نشانه جراحی موفق بینی
جراحی پلاستیک بینی، مشکل‌ترین جراحی زیبایی در بدن است. عوامل متعددی در پیچیدگی بیش از حد این جراحی نقش دارند. بینی، هم به عنوان عضوی که در مرکز صورت قرار دارد و نقش کلیدی در تناسب اجزای صورت ایفا می‌کند و هم به عنوان عضوی مهم در سلامت بدن که اولین قسمت راه هوایی را تشکیل می‌دهد، با 2 نقش مهم خود در زیبایی و سلامت، حساسیت مضاعفی را در جراحی‌های پلاستیک بینی ایجاد می‌کند…. بنابراین تلفیقی از حداکثر دانش، هنر و تجربه جراح به همراه آگاهی لازم بیماران در بالا بردن احتمال موفقیت این جراحی‌ها موثر است. موفقیت در جراحی زیبایی بینی را باید این‌طور تعریف کنیم که اگر پس از عمل جراحی پلاستیک بینی در زیبایی چهره اثر مثبتی ایجاد شده باشد، حتی اگر این اثر به میزان 1 درصد زیبایی چهره فرد را افزوده باشد و در کنارش سلامت راه تنفسی بینی حفظ شده باشد، این عمل جراحی را می‌توان عملی موفق تلقی کرد. در مقابل، اگر عمل جراحی، چهره‌ای بسیار زیبا ولی با مشکلات تنفسی در بینی ایجاد کند، این جراحی کاملا ناموفق است. به عقیده من، 6 معیار برای ارزیابی میزان موفقیت جراحی زیبایی بینی قابل ذکر است:
۱۳۹۳ سه شنبه ۲۰ خرداد  | نشانه‌های یک جراحی بینی ناموفق!
اگر هرم بینی را به دو قسمت بالایی و پایینی تقسیم کنیم، قسمت بالایی استخوانی و قسمت پایینی غضروفی است. عوارض زیبایی در قسمت پایینی بینی یکی از عوارض مهم جراحی‌های زیبایی بینی محسوب می‌شود.....
۱۳۹۲ پنج شنبه ۱۷ بهمن  | نشانه های جراحی موفق بینی
نشانه های جراحی موفق بینی،تقویت بینی به‌جای كاهش بافت‌های آن:در این جراحی به جای کم کردن و کاهش بافت‌های پشت بینی، با تقویت و افزایش حمایت پایه بینی.