نظرسنجی
نظر شما در مورد این وبسایت چیست؟
عالی
59%
 
خوب
22%
 
معمولی
6%
 
ضعیف
11%
 
  • تلگرام
  • تلگرام
امروز
۱۳۹۸ يکشنبه ۲۷ مرداد
اِلأَحَّد ١٦ ذو الحجه ١٤٤٠
Sunday, August 18, 2019
۱۳۹۵ يکشنبه ۱۹ ارديبهشت  | فراز و فرود یک «واجب»زیر تیغ سعودی ها/ضرورتی بنام برائت از مشرکین
فراز و فرود یک «واجب»زیر تیغ سعودی ها/ضرورتی بنام برائت از مشرکین
۱۳۹۵ يکشنبه ۲۹ فروردين  | «مسعود روشن‌ پژوه» زیر تیغ رفت
مسعود روشن‌ پژوه که از ناحیه‌ی دست دچار عارضه شده و تحت عمل جراحی قرار گرفته است‌، اینگونه عنوان کرد که حال مساعدی دارد و به‌زودی با یک مسابقه جدید به تلویزیون برمی‌گردد.
۱۳۹۵ پنج شنبه ۲۶ فروردين  | آیا خال را باید به تیغ جراحی سپرد؟
از آن خال هندوی معروف یار حافظ که شاعران زیادی را به خود مشغول داشته، زمان زیادی می‌گذرد. حالاشاعران شیرین گفتار شوخ طبعی هم پیدا شده‌اند که سفارش می‌کنند «خال یار» را به تیغ «تیمار» بسپارید. خال‌هایی که آن‌طور که «ظهیری» متخصص پوست و مو می‌گوید انواعی دارد. او «خال» را این‌طور تعریف می‌کند: «سلول‌هایی در بدن به نام ملانوسیت‌ وجود دارد که منشأ جنینی دارند، اگر این سلول‌ها تکثیر شوند وتوده‌ای ایجاد کنند خال ایجاد می‌شود.» به گفته او خال‌ها انواع متعددی دارند که اگر متصل به لایه بازال(تحتانی‌ترین لایه سلولی)، لایه‌ای که بین اپیدرم و درم قرار دارد باشند به آنها خال «جانکشنال» می‌گویند.»
۱۳۹۴ پنج شنبه ۲۴ دي  | وقتی پزشک 80 ساله برای جراحی بینی دست به تیغ شد/جوان 33 ساله درکما
وقتی پزشک 80 ساله برای جراحی بینی دست به تیغ شد/جوان 33 ساله درکما
۱۳۹۴ شنبه ۱۲ دي  | تیغ دو‌لبه‌ای به‌نام مکمل
والدینی هم هستند که می‌خواهند فرزندشان قد بلندی داشته باشد و فکر می‌کنند دادن مکمل روی به کودک یا نوجوانشان رشد قدی او را افزایش می‌دهد غافل از این که مصرف خودسرانه و بی‌رویه مکمل روی می‌تواند با ایجاد اختلال در جذب آهن، باعث بروز کم‌خونی و فقر آهن شود.
۱۳۹۴ يکشنبه ۶ دي  | محمدرضا باهنر چون دیگر تیغ اش نمیبرید از مجلس خداحافظی کرد!
محمدرضا باهنر همان‌گونه که پیش‌بینی می‌شد، در انتخابات مجلس دهم ثبت‌نام نکرد. بیش از یک سال بود که او در گفت‌وگوهای خود، پالس‌های خداحافظی با صندلی مجلس را می‌فرستاد.
۱۳۹۴ جمعه ۱۳ آذر  | شکم‌هایی که برای زیبایی زیر تیغ جراحان می‌روند
شکم‌هایی که برای زیبایی زیر تیغ جراحان می‌روند
۱۳۹۴ پنج شنبه ۲۸ آبان  | آیت الله جوادی آملی: کسانی که در این مجله و آن روزنامه، آبروی این و آن را می برند، مشغول کاشتن درخت تیغ هستند
حضرت آیت‌الله جوادی آملی با انتقاد از افزایش آمار طلاق در جامعه گفت: این بیگانه کاری کرد که طلاق را در کشور رواج داد، زن و مرد بعد از طلاق افسرده و بیچاره می‌شوند، بروید دنبال فرزنددار شدن و پدر و مادر شدن، شما مگر نمی‌خواهید برای همیشه بمانید.
۱۳۹۴ پنج شنبه ۲۸ آبان  | تیغ دو لبه شبکه های اجتماعی/ فروپاشی زندگی ها بر اثر افراطی گری
امروزه شبکه‌های اجتماعی به طور موثری منجر به سهولت ارتباطات برون شهری و برون مرزی با کمترین هزینه ممکن شده‌اند و می‌توان این امر را نکته مثبت این پدیده تلقی کرد، اما به همین مقدار هم موجب تقویت ارتباطات برون خانوادگی شده که به هر میزان، این ارتباط برون خانوادگی تقویت می‌شود، در مقابل ارتباط درون خانودگی تضعیف می شود.
۱۳۹۴ دوشنبه ۹ شهريور  | عابدزاده دو روز پس از بازی با ستارگان دنیا زیر تیغ جراحی رفت
همشهری آنلاین: دروازه‌بان پیشین تیم ملی فوتبال ایران که در دیدار برابر ستارگان جهان نیز درون دروازه تیم کشورمان قرار گرفت، زانوی مصدوم خود را به تیغ جراحان سپرد. این برای چندمین بار است که وی به اتاق عمل رفته است.
۱۳۹۴ سه شنبه ۲۳ تير  | چگونه تیغ ماهی را از گلو خارج کنیم
خیلی ها خوردن ماهی را دوست دارند اما ازگیر کردن تیغ ماهی درگلو میترسند اگر خدای ناکرده تیغ گیر کرد
۱۳۹۴ يکشنبه ۳۱ خرداد  | فرار از تیغ تیز سرنوشت
چانگینگ> مردی در یکی از بزرگراه‌های چین در حال رانندگی بود که یک تیغه دست‌کم ۲ متری به سمتش آمده و موتور خودرو‌اش را دونیم کرد.
۱۳۹۴ يکشنبه ۲۰ ارديبهشت  | از بردن تیغ به سمت موهای نوزاد خودداری کنید
سعی کنید موهای نوزادتان را متناسب با چهر وی کوتاه کنید و هرگز سر وی را با تیغ نتراشید در این مطلب راهنمایی هایی در زمینه کوتاهی کموی نوزاد برایتان آورده ایم. هر چند که نوزادان شرقی در مقایسه با نوزادان نژاد اروپایی از موهای بیشتری برخوردارند؛ اما عده‌ای از نوزادان در بدو تولد کاملا کچل هستند و عده‌ای دیگر موهایشان به گونه‌ایست که به نظر می‌رسد به اصلاح مو نیاز دارند. مقدار موی نوزاد در زمان تولد، نوع و مقدار مو در آینده را پیش بینی نمی‌کند، زیرا اغلب موها می‌ریزند و موی جدید جایگزین آن می‌شود. باید توجه کرد همان طور که پوست لطیف نوزاد نیاز به مراقبت دارد موهای نوزاد نیز نیاز به مراقبت دارد. با اصلاح به موقع و استفاده از شامپوهایی که کودک به آن ها حساسیت ندارد می توان از موهای کودک مراقبت کرد.
۱۳۹۳ پنج شنبه ۲۷ آذر  | کشویی به شکل جوجه تیغی! +عکس
هنرمندی از شیلی، مبلمان‌هایی به شکل غیرمعمول می‌سازد و این بار کشویی به شکل جوجه تیغی ارائه داده است.
۱۳۹۳ چهارشنبه ۲۶ آذر  | با گلابی و انگور یک جوجه تیغی زیبا درست کنید+عکس
با گلابی و انگور یک جوجه تیغی زیبا درست کنیدایده ای جالب برای تزئین میز شام
۱۳۹۳ جمعه ۴ مهر  | انحراف تیغه بینی ( Septal Deviation )
نیمه جلوئی این تیغه غضروفی و نیمه بالایی آن استخوانی است . تیغه بینی در هر طرف توسط مخاط (پوست داخلی بینی ) پوشیده میشود