نظرسنجی
نظر شما در مورد این وبسایت چیست؟
عالی
59%
 
خوب
22%
 
معمولی
6%
 
ضعیف
11%
 
  • تلگرام
  • تلگرام
امروز
۱۳۹۸ دوشنبه ۲۷ آبان
اِلأِثنين ٢٠ ربيع الاول ١٤٤١
Monday, November 18, 2019
۱۳۹۵ شنبه ۴ ارديبهشت  | 50 درصد تصادفات درون شهری در محورهای اصلی رخ می دهد
50 درصد تصادفات درون شهری در محورهای اصلی رخ می دهد
۱۳۹۵ شنبه ۲۱ فروردين  | تلفات تصادفات نوروزی در چهارمحال و بختیاری 140 درصد افزایش یافت
تلفات تصادفات نوروزی در چهارمحال و بختیاری 140 درصد افزایش یافت
۱۳۹۵ چهارشنبه ۱۱ فروردين  | ثبت 270 مرگ در تصادفات نوروزی/زلزله همدان مجروح نداشت
ثبت 270 مرگ در تصادفات نوروزی/زلزله همدان مجروح نداشت
۱۳۹۵ دوشنبه ۹ فروردين  | رییس پلیس راهور از کاهش 11 درصدی تصادفات منجر به فوت خبر داد
رییس پلیس راهور از کاهش 11 درصدی تصادفات منجر به فوت خبر داد
۱۳۹۵ دوشنبه ۹ فروردين  | مرگ 300 نفر در تصادفات نوروزی
رییس پلیس راهور ناجا: - در این ایام حدود 300 نفر در تصادفاتِ منجر به فوت، تاکنون جان خود را از دست داده‌اند.
۱۳۹۴ چهارشنبه ۲۵ شهريور  | نصب حفاظ ایمنی برای کامیون ها الزامی شد/ امید به کاهش تلفات انسانی در تصادفات
نصب حفاظ ایمنی برای کامیون ها الزامی شد/ امید به کاهش تلفات انسانی در تصادفات
۱۳۹۴ سه شنبه ۱۷ شهريور  | 500 هزار مجروح حاصل تصادفات رانندگی سالانه در ایران
وی گفت: حدود 1200 دستگاه از این آمبولانس ها جایگزین آمبولانس های فرسوده ای می شود که عمر بالای هفت سال دارند و از چرخه خدمت خارج می شوند و بقیه آنها برای توسعه و افزایش پایگاههای اورژانس کشور بکارگیری می شوند.
۱۳۹۴ دوشنبه ۹ شهريور  | شربت خانگی بی نظیر برای تسکین انواع دردها قدس آنلاین- مریم سادات کاظمی: همه ما در طول عمر خود حداقل یک بار احساس درد را تجربه می کنیم. در واقع درد علامتی از آسیب های عضلانی، بیماری ها، تمرینات ورزشی بیش از حد شدید، تصادفات و یا دیگر علل است. اگر درد درما
شربت خانگی بی نظیر برای تسکین انواع دردها قدس آنلاین- مریم سادات کاظمی: همه ما در طول عمر خود حداقل یک بار احساس درد را تجربه می کنیم. در واقع درد علامتی از آسیب های عضلانی، بیماری ها، تمرینات ورزشی بیش از حد شدید، تصادفات و یا دیگر علل است. اگر درد درمان نشود می تواند بر کیفیت زندگی تاثیر بگذارد. ب
۱۳۹۴ شنبه ۲۴ مرداد  | مرگ روزانه ۴۶ ایرانی در تصادفات رانندگی
آمارهای ثبت احوال نشان می دهد روزانه ۹۵۰ تا ۱۲۰۰ شهروند فوت می کنند اما مرگ برخی از شهروندان بر اثر حادثه رخ می دهد که تعداد آنها بیش از ۱۰۰ نفر در روز است.
۱۳۹۴ چهارشنبه ۱۴ مرداد  | معاینه فنی خودروها جدی گرفته نمی شود معاینه فنی خودرو شناسهٔ خبر: 2875598 - چهارشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۱ جامعه > انتظامی و حوادث یک کارشناس ترافیک، بر ضرورت تشدید نظارت ها به منظور کاهش تصادفات رانندگی در کشور، تاکید کرد. به گزارش خبرگزاری مهر، یوسف حج
معاینه فنی خودروها جدی گرفته نمی شود معاینه فنی خودرو شناسهٔ خبر: 2875598 - چهارشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۱ جامعه > انتظامی و حوادث یک کارشناس ترافیک، بر ضرورت تشدید نظارت ها به منظور کاهش تصادفات رانندگی در کشور، تاکید کرد. به گزارش خبرگزاری مهر، یوسف حجت با تاکید بر اینکه نظارت و فرهنگ سازی برای کاهش تصادفات باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد، گفت: استفاده از وسایل نقلیه ناایمن هم در اختیار عامل انسانی است زیرا راننده ای که به موقع معاینه فنی نمی رود و یا از لاستیک نامناسب استفاده می کند، منجر به تصادف می شود. وی با بیان اینکه ۷۰ درصد تصادفات جاده ای ناشی از تصادفات جاده ای است، گفت: این رقم ناشنگر نقش انسان در تصادفات است چرا که با افزایش دوربین ها دیدیم که آمار کشته های جاده ای از ۳۰ هزار نفر به کمتر از ۲۰ هزار نفر رسید درحالیکه وضعیت خودروها و جاده ها تغییری نداشته است. حجت با تاکید بر اینکه تاثیر عامل انسانی با افزایش نظارت ها کاهش یافته است بنابراین تعداد تلفات ناشی از سوانح رانندگی هم کمتر شد، افزود: استفاده از وسایل نقلیه ناایمن هم در اختیار عامل انسانی است زیرا رانننده ای که به موقع معاینه فنی نمی رود و یا از لاستیک نامناسب استفاده می کند، منجر به تصادف می شود. این کارشناس ترافیک با اشاره به اینکه باید نظارت ها در این بخش افزایش یابد، ادامه داد: فرهنگ سازی در زمینه رانندگی ایمن هم از موضوعاتی است که باید مورد توجه قرار گیرد هرچند که در سال های اخیر بیشتر به این موضوع توجه شده است. حجت افزود: در هر صورت عامل انسانی به عنوان مهمترین عامل تاثیر گذار بر تصادفات رانندگی به خصوص در حمل و نقل عمومی باید بیشتر مورد توجه و نظارت قرار بگیرد تا رانندگانی که ایمنی را مورد توجه قرار می دهند وارد این شغل شوند
۱۳۹۴ سه شنبه ۶ مرداد  | سرعت غیرمجاز، متهم اول تصادفات جاده‌ای
ی - درحالی‌که مجلس با تشکیل کمیته ویژه‌ای به موضوع سوانح جاده‌ای ورود کرده؛ نایب‌رئیس جمعیت طرفداران ایمنی راه‌ها، سرعت غیرمجاز را از مهم‌ترین عوامل تصادفات جاده‌ای اعلام کرد.
۱۳۹۴ دوشنبه ۲۹ تير  | 4 کشته در تصادفات رانندگی همدان
وی با اشاره به تعداد مأموریت‌های اورژانس در تعطیلات سه روز گذشته تصریح کرد: تعداد مأموریت‌های تصادفی داخل شهر اورژانس همدان در این تعطیلات 57 مأموریت بوده که طی آن، 60 نفر مصدوم به بیمارستان منتقل شده و یک نفر نیز جان خود را از دست داد.
۱۳۹۴ سه شنبه ۱۶ تير  | سرعت غیرمجاز همچنان دلیل اول تصادفات جاده‌ای
رئیس اداره پیشگیری از حوادث مرکز مدیریت و حوادث فوریت‌های پزشکی وزارت بهداشت با اعلام اینکه سرعت غیرمجاز همچنان مهم‌ترین دلیل وقوع تصادفات جاده‌ای است، گفت: به ندرت تنها یک عامل در ‌وقوع تصادف مؤثر است و اغلب مجموعه‌ای از عوامل در ‌بروز حوادث ترافیکی نقش دارند.
۱۳۹۴ جمعه ۱۴ فروردين  | سردار مومنی: کاهش 12 درصدی تصادفات در نوروز
رییس پلیس راهور ناجا با اشاره به کاهش 12 درصدی تصادفات در نوروز امسال گفت: در عین حال شمار کشته های سر صحنه تصادفات نوروزی نیز 11 درصد کاهش داشته است.
۱۳۹۳ پنج شنبه ۲۸ اسفند  | یک نکته درباره "رانندگی و جلوگیری از تصادفات" به همدیگر یادآوری کنیم
یک نکته درباره "رانندگی و جلوگیری از تصادفات" به همدیگر یادآوری کنیم
۱۳۹۳ دوشنبه ۱۸ اسفند  | 190 زخمی در تصادفات 24 ساعته تهران
مدیر روابط عمومی مرکز اورژانس تهران گفت: در 24 ساعت گذشته 190شهروند در سوانح تصادف شهر تهران دچار مصدومیت شدند.