نظرسنجی
نظر شما در مورد این وبسایت چیست؟
عالی
59%
 
خوب
22%
 
معمولی
6%
 
ضعیف
11%
 
  • تلگرام
  • تلگرام
امروز
۱۳۹۸ شنبه ۳۰ شهريور
اِسَّبِت ٢١ محرم ١٤٤١
Saturday, September 21, 2019
۱۳۹۵ سه شنبه ۷ ارديبهشت  | اعتراض شدید به لو رفتن پایان «شهرزاد»
تهیه‌کننده سریال «شهرزاد» درباره این موضوع که ‌مدتی است برخی رسانه‌ها پایان سریال «شهرزاد» را اعلام می‌کنند توضیح داد: یکی از بازیگرهای سریال مصاحبه‌ای انجام داد و پایان سریال را درست یا اشتباه اعلام کرد؛ در ماهیت صحبت‌های ایشان هیچ شکی نیست، ولی اینکه ماهیت حرف‌های ایشان نزدیک به واقعیت است یا نه را مردم به زودی متوجه می‌شوند؛ این موضوع توهین به من نبود، بلکه توهین به مردمی بود که این سریال را پیگیری می‌کنند.
۱۳۹۵ سه شنبه ۳۱ فروردين  | اعتراض معنا دار استقلالی به داور داربی
اعتراض معنا دار استقلالی به داور داربی
۱۳۹۴ شنبه ۱۰ بهمن  | سخنان مهم سیدحسن خمینی در مورد عدم احراز صلاحیت خود: بنابر درخواست مردم و بزرگان، اعتراض می کنم / اینکه بعضی از حضرات آقایان محترم فقهای شورای نگهبان نتوانستند از شهادت علمای اعلام که بر بسیاری از ایشان سمت استادی دارند صلاحیت علمی من را احراز کنند برای م
یادگار امام سپس در خصوص روند بررسی صلاحیت داوطلبان خبرگان رهبری گفت: شورای نگهبان که مرجع احراز صلاحیت داوطلبان است، ابتدا به نوعی صاحبان دروس مطرح را دارای صلاحیت دانست و سپس تنها طریقه احراز را امتحان قرار دارد و پس از آن به گفته بزرگان آن شورا، پذیرفت که امتحان موضوعیت ندارد و امکان احراز از راههای دیگر هم ممکن است.
۱۳۹۴ پنج شنبه ۱ بهمن  | مطهری: گاهی صلاحیت یک روحانی به‌دلیل عدم التزام به اسلام رد می‌شود!/اعتراض می‌کنم اما التماس نه
نماینده مردم تهران در مجلس نهم گفت: وقتی اعلام می‌شود یک نامزد به استناد ماده ۲۸ ردصلاحیت شده، یعنی اعتقاد شخصی و التزام علمی آن نامزد به اسلام دچار مشکل است؛ درحالی که اعتقاد و ایمان امری قلبی و غیرقابل تشخیص است.
۱۳۹۴ دوشنبه ۲۱ دي  | مرگ پنج زن باردار در ایتالیا اعتراض مردم را برانگیخت
مرگ پنج زن باردار در ایتالیا اعتراض مردم را برانگیخت
۱۳۹۴ شنبه ۱۹ دي  | اعتراض خانواده شهید جهان‌آرا به سریال «کیمیا»
خانواده شهید سیدمحمد جهان‌آرا با اعتراض به نمایش تصویر غیرواقعی و تحریف‌شده از فرمانده دلاور سپاه خرمشهر در سریال کیمیا تأکید کردند آنچه در این مجموعه به نمایش درآمده بدون هماهنگی آنها بوده و مورد تأیید نیست.
۱۳۹۴ جمعه ۱۸ دي  | اعتراض خانواده شهید جهان آرا به «کیمیا»
خانواده شهید سیدمحمد جهان‌آرا با اعتراض به نمایش تصویر غیرواقعی و تحریف‌شده از فرمانده دلاور سپاه خرمشهر در سریال کیمیا تأکید کردند آنچه در این مجموعه به نمایش درآمده بدون هماهنگی آنها بوده و مورد تأیید نیست.
۱۳۹۴ پنج شنبه ۱۷ دي  | صدای اعتراض ویشکا آسایش هم درآمد!
ویشکا آسایش، از حذف دو فیلمش ازسی و چهارمین جشنواره بین المللی فیلم فجر، ابراز حیرت کرد.
۱۳۹۴ دوشنبه ۱۴ دي  | آیت الله هاشمی: احتمال اعتراض سراسری توسط مردم عربستان وجود دارد / حمله به اماکن دیپلماسی و تخریب و خشونت، ادامه راه را سخت و بحران‌های منطقه‌ای را تشدید می‌کند
آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در دیدار با جمعی از معتمدین شمیران به اقدام نابخردانه عربستان سعودی در اعدام «شیخ نمر» اشاره کرد و با محکومیت این جنایت، گفت: بارها دلسوزان و عقلای جوامع بشریت و بزرگان عرصه‌ی سیاست به حاکمان عربستان هشدار داده بودند که شیخ نمر عقبه‌ی محکمی در میان مردم دارد.
۱۳۹۴ يکشنبه ۱۳ دي  | در پی اعتراض گروهی از مردم؛ درب سفارت عربستان در تهران شکست؛ ساختمان آتش گرفت / برخی معترضان داخل ساختمان رفتند / وزارت خارجه: احساسات مردم را درک می کنیم اما در مقابل اماکن دیپلماتیک نباید تجمعی صورت بگیرد
معترضان که از جنایت عربستان به خشم آمده بودند، باوجود مقاومت پلیس ضد شورش درب سفارت را شکسته و وارد آن شدند.
۱۳۹۴ سه شنبه ۱ دي  | صدای اعتراض نیکی کریمی هم بلند شد!
صدای اعتراض نیکی کریمی هم بلند شد!
۱۳۹۴ يکشنبه ۲۹ آذر  | اعتراض شديد ظريف به وزیر خارجه اردن به خاطر درج نام سپاه در فهرست تروريست ها / اردن: کار ما نبود!
وزیر امور خارجه اردن در فهرست ارائه شده خود به نشست نیویورک درباره سوریه، نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را نیز به عنوان گروهی تروریستی آورد که با واکنش شدید وزیر امور خارجه کشورمان مواجه شد.
۱۳۹۴ سه شنبه ۱۷ آذر  | سامانه ثبت اعتراضات یارانه مسدود شد
وزارت کار اعلام کرد: سامانه ثبت اعتراضات یارانه نقدی افراد به مدت ۱۰ روز مسدود است.
۱۳۹۴ چهارشنبه ۱۱ آذر  | بغداد رسماً اعتراض خود را به سفیر ایران ابلاغ کرد
بغداد اعلام کرد به طور رسمی اعتراضش به ورود بدون روادید هزاران زائر ایرانی اربعین حسینی(ع) به خاک عراق را به سفیر ایران ابلاغ کرده است
۱۳۹۴ شنبه ۷ آذر  | گزارش نووستی از نشست ناتو در مورد سرنگونی جنگنده روس؛ اعتراض تند فرانسه و یونان به نماینده ترکیه / یونان: ترکیه به طور مستمر حریم هوایی ما را نقض می کند
یک منبع دیپلماتیک اعلام کرد فرانسه از جمله کشورهایی بود که در نشست ناتو به اقدامات ترکیه در حادثه سرنگونی هواپیمای سوخوی-24 ارتش روسیه اعتراض کرد.
۱۳۹۴ سه شنبه ۱۹ آبان  | فرماندار تبریز: تجمع اعتراضی به برنامه فیتیله در تبریز با آرامش پایان یافت
فرماندار تبریز با بیان اینکه نارضایتی آذری زبانان از پخش برنامه موهن فیتیله در جمعه گذشته یک حقیقت مسلم است، گفت: تجمع بعد از ظهر امروز تبریز در اعتراض به این موضوع با آرامش پایان یافت.