نظرسنجی
نظر شما در مورد این وبسایت چیست؟
عالی
59%
 
خوب
22%
 
معمولی
6%
 
ضعیف
12%
 
  • تلگرام
  • تلگرام
امروز
۱۳۹۸ چهارشنبه ۳۰ بهمن
اِلأَربِعا ٢٤ جمادي الثانيه ١٤٤١
Wednesday, February 19, 2020
۱۳۹۵ پنج شنبه ۲۱ مرداد  | عوامل کلیدی اضافه وزن در کودکان
والدین در سال‌های نخست رشد فرزندان­ با پاسخگویی به اکثر خواسته های آنان، فقط برای مدت کوتاهی کودک را آرام می کنند در حالی که این عادت اشتباه در والدین منجر به تشدید چاقی در کودکان می شود.
۱۳۹۵ شنبه ۱۸ ارديبهشت  | تناسب اندام با گذر ازسدهای ذهنی
چرا بعضی افراد می توانند به راحتی وزن خود را کم کنند اما برخی دیگر نمی توانند؟ تفاوت این دو گروه در چگونگی گذر از سد های ذهنی است.
۱۳۹۵ شنبه ۱۴ فروردين  | ارتباط صبحانه خردسال با اضافه وزن
صبحانه خوردن به سلامت اطفال کمک زیادی می کند و می تواند در رشد آن ها نقش زیادی ایفا کند اما آیا صبحانه خوردن هم در خانه و هم در مدرسه موجب چاقی و اضافه وزن آن ها می شوند یا خیر؟
۱۳۹۴ جمعه ۱۴ اسفند  | اضافه وزن در مردان باعث ناباروری آنها می شود!( حتمابخوانید )
اهمیت این موضوع در آن است که اگر علت ناباروری در مردان چاقی باشد، آن قابل درمان است. چاقی از طریق مکانیسمهای مختلف باروری در مردان را تحت تاثیر قرار می دهد. بهترین روش برای مشخص کردن اینکه یک نفر دارای چاقی یا اضافه وزن است محاسبه Body Mass Index یا BMI می باشد.
۱۳۹۴ جمعه ۴ دي  | روغن ماهی دشمن اضافه وزن
فواید روغن ماهی بر کسی پوشیده نیست؛ ولی مطالعات جدید محققان ژاپنی نشان می‌دهد این ماده غذایی نقش موثری در کاهش وزن دارد
۱۳۹۴ دوشنبه ۳۰ آذر  | کورتون‌ها؛ مسکن‌های دردآور درباره عارضه اضافه‌وزن که مصرف این مسکن‌ها ایجاد می‌کنند
: دست و پنجه نرم کردن با بیماری به اندازه کافی سخت و انرژی‌بر است، اما وقتی که قرار باشد با عوارض بعد از بیماری هم روبه‌رو شوید، دیگر نورعلی‌نور است. عوارضی که از مصرف داروهای مختلف برای شما و بدن‌تان اتفاق می‌افتد. شاید یکی از کم خطرترین انواع عوارض، افزایش وزن به خاطر مصرف بعضی داروهای خاص باشد که چندان مشکل خاصی به نظر نیاید اما تحمل این عارضه برای خیلی از خانم‌ها از تحمل خود بیماری هم سخت‌تر است. احتمالا به همین دلیل است که بیشتر خانم‌ها با لیستی از این دست داروها آشنایی دارند؛ داروهای ضد افسردگی (مثل آمی‌تریپتیلین، دوكسپین و...)، داروهای هرمونی (مثل قرص‌های ضد بارداری)، داروهای ضد آلرژی (مثل داروهای حاوی دیفن هیدرامین)، بعضی از داروهای مسکن (مثل انواع کورتون‌ها) و... از این دست هستند. اما در میان این داروها شناخت ما از یک دسته محدود است: گروه دارویی کورتون‌ها که مصرف‌کنندگانشان اطلاعات درستی درباره عوارض مختلف آن ندارند و چون عنوان مسکن را یدک می‌کشند به عنوان یک داروی کم‌ خطر به آن نگاه می‌کنند.
۱۳۹۴ پنج شنبه ۱۲ آذر  | پیشگیری از اضافه شدن وزن به خاطر دیابت
پیشگیری از اضافه شدن وزن به خاطر دیابت
۱۳۹۴ يکشنبه ۸ آذر  | چرا دچار اضافه وزن می‌شویم؟
از آنجا که شیوع چاقی رو به افزایش است ضرورت دارد دلایل اضافه وزن در افراد مشخص و بررسی شود.
۱۳۹۴ چهارشنبه ۲۰ آبان  | براساس جدیدترین یافته محققان؛ عواقب طولانی مدت اضافه وزن در دوران حاملگی
پژوهشگران در جدیدترین تحقیقات خود دریافتند که اضافه وزن بیش از حد در دوران بارداری می تواند خطر ابتلا به چاقی را حتی پس از هفت سال از زایمان در فرد افزایش دهد.
۱۳۹۴ سه شنبه ۱۹ آبان  | چطور بدون از دست دادن عضلات، وزن کم کنید
احتمالاً مقالات زیادی درمورد چربی سوزی و لاغری مطالعه کردید. مسئله مهم در این زمینه این است که چطور بدون از دست دادن عضلاتتان، وزنتان را پایین بیاورید
۱۳۹۴ دوشنبه ۱۱ آبان  | راه‌های رهایی خانم‌ها از اضافه وزن پس از زایمان
پریسا قنبری اظهار کرد: یکی از توصیه‌های مهم در کاهش اضافه وزن ناشی از بارداری، رژیم نگرفتن است. شاید عجیب به نظر برسد اما رژیم گرفتن، احتمال دارد مانع دستیابی مادر به هدف خود و کاهش وزن پس از بارداری شود.وی افزود: احساس محرومیت از غذاهای مطلوب در حالی که به دلیل نقش جدیدتان به عنوان مادر استرس دارید، ممکن است در نهایت به اضافه وزن بیشتر شما بیانجامد. در حالی که اگر شیوه تغذیه بر مبنای خوردن غذاهای سالم و تنها هنگام گرسنگی باشد، به احتمال زیاد موجب کاهش وزن به طور طبیعی خواهد شد.
۱۳۹۴ شنبه ۹ آبان  | ویتامینی که پروسه اضافه شدن وزن را کند می کند
ویتامینی که پروسه اضافه شدن وزن را کند می کند
۱۳۹۴ چهارشنبه ۲۵ شهريور  | مینی پیراشکی کرم‌ دار؛ مخصوص اضافه وزن دارها
یک طیف خاصی از افراد هستند که یک جور خاصی عاشق پیراشکی اند. بوی پیراشکی که بهشان می خورد هوش از سرشان می رود. اما خوب مشکل همیشگی هنوز وجود دارد: چاقی! یکی از راه حل ها درست کردن پیراشکی در ابعاد کوچک است.
۱۳۹۴ جمعه ۶ شهريور  | ازدواج 2 کیلو به وزنتان اضافه می‌کند
محققان آلمانی می‌گویند ازدواج می‌تواند اضافه وزن ۲ کیلویی به همراه داشته باشد.
۱۳۹۴ پنج شنبه ۲۹ مرداد  | مطالعات نشان می دهد؛ مزایای صبحانه غنی از پروتئین در جلوگیری از اضافه وزن
مطالعات جدید نشان می دهد که مصرف روزانه صبحانه غنی از پروتئین از جمله شیر، تخم مرغ، گوشت و ماست می تواند به کاهش وزن ناسالم نوجوانانی که اضافه وزن دارند، کمک کند.
۱۳۹۴ پنج شنبه ۴ تير  | چگونه چاقی و اضافه وزن كودك را تشخیص دهیم
چگونه چاقی و اضافه وزن كودك را تشخیص دهیم