نظرسنجی
نظر شما در مورد این وبسایت چیست؟
عالی
59%
 
خوب
22%
 
معمولی
6%
 
ضعیف
11%
 
  • تلگرام
  • تلگرام
امروز
۱۳۹۸ سه شنبه ۲۶ شهريور
اِثَّلاثا ١٧ محرم ١٤٤١
Tuesday, September 17, 2019
۱۳۹۴ سه شنبه ۴ اسفند  | دولت به جای خرید هواپیمای غول پیکر به فکر 3 میلیون وام ازدواج جوانان باشد/کمک به مردم و کارگاه های تولیدی مهم تر است
دولت به جای خرید هواپیمای غول پیکر به فکر 3 میلیون وام ازدواج جوانان باشد/کمک به مردم و کارگاه های تولیدی مهم تر است
۱۳۹۴ جمعه ۲۰ آذر  | اولین هدف جوانان ایرانی از ازدواج
به عقیده یک جامعه شناس، بین دهه هفتادی ها و دهه شصتی ها شکاف نسلی به وجود آمده است و در حال حاضر شاهد بروز و ظهور تشکل های نوین خانوادگی مثل ازدواج سفید و یا همباشی هستیم.
۱۳۹۴ دوشنبه ۹ آذر  | کارشناس مسائل اجتماعی در گفت‌وگو با فارس: طرح «ازدواج سبز» فرافکنی در حوزه جوانان است/ دولت برای ازدواج آسان جوانان چه کرده است؟
کارشناس مسائل اجتماعی با بیان اینکه طرح‌هایی مانند «ازدواج سبز» فرافکنی مسئولان در حوزه‌های کاری خودشان است، گفت: بهتر است مسئولان وزارت ورزش و جوانان پاسخ دهند برای ازدواج آسان جوانان چه اقداماتی انجام داده‌اند؟
۱۳۹۴ چهارشنبه ۲۵ شهريور  | چرایی تمایل نداشتن جوانان به ازدواج؟
معاون فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی استان چهارمحال و بختیاری گفت: هرچند ترویج ازدواج ضروری است اما با این وجود دلایلی چند موجب عدم تمایل جوانان به این سنت حسنه شده است.
۱۳۹۴ سه شنبه ۲۴ شهريور  | مدیر کل سابق دفتر ازدواج وزارت ورزش و جوانان تاکید کرد برخورد ابزاری و شعاری دولتها با «ازدواج»
مدیرکل سابق دفتر ازدواج و تعالی خانواده وزارت ورزش و جوانان گفت: دولت‌های مختلف با موضوع ازدواج و توانمندسازی جوانان به صورت ابزاری و شعاری برخورد کرده‌اند، در حالی که خانواده یکی از اصول قانون اساسی ماست اما هیچ متولی در ساختار دولت به صورت مستقیم ندارد.
۱۳۹۴ دوشنبه ۱۶ شهريور  | وعده‌های دولت برای ازدواج جوانان تنها شعار است/وام ازدواج دردی از جوانان را درمان نمی‌کند
وعده‌های دولت برای ازدواج جوانان تنها شعار است/وام ازدواج دردی از جوانان را درمان نمی‌کند رئیس انجمن مراکز خدمات مشاوره کشور با انتقاد از فعالیت‌های تبلیغاتی دولت برای ازدواج جوانان گفت: وعده‌های داده شده از سوی دولت و وزارت جوانان تنها یک وعده و شعار است و دولت برای حمایت از ازدواج جوانان هیچ اقدامی انجام نداده است.
۱۳۹۴ دوشنبه ۱ تير  | چرا جوانان تمایل به ازدواج ندارند؟
ازدواج یکی از بهترین نیازهای آدمی است که دین مقدس اسلام به آن اهمیت فراوانی داده و آن را از بهترین سنت‌های دینی شمرده که مایه برکات بی‌شماری است. از نظر قرآن، ازدواج مایه آرامش روح و روان آدمی است، از سوی دیگر قرآن کریم بلوغ را سن ازدواج می‌داند و از آن با تعبیر بلوغ نکاح یاد می‌کند.
۱۳۹۳ شنبه ۲ اسفند  | خطر از دست رفتن سن باروری در جوانان درصف ازدواج
مدیرکل دفتر سلامت جمعیت، خانواده و مدارس وزارت بهداشت ضمن تشریح مطالعات انجام شده در جهت استخراج چالش‌های فرزندآوری در کشور از بعد سلامت گفت: بر اساس نتایج به دست آمده، آموزش‌های لازم در حال انجام است تا نرخ باروری را از 1.8 به 2.1 برسانیم.
۱۳۹۳ دوشنبه ۱۵ دي  | امیدهای تازه برای حل مشکل مسکن و ازدواج جوانان
مدیرکل ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان با بیان اینکه تخصیص یک درصد از بودجه دستگاه‌های اجرایی به حوزه جوانان در لایحه بودجه سال 94 دیده نشده است، گفت: البته دو تبصره 16 و 21 در این لایحه پیش‌بینی شده است که اختصاص به مسکن، ازدواج و اشتغال جوانان دارد
۱۳۹۳ چهارشنبه ۲۳ مهر  | خوش به حال دوستان مجردم
کاش در ازدواج عجول نبودم و بیشتر صبر می کردم. اگر من هم مثل پژمان دندان روی جگر می گذاشتم، الآن هزار برابر پیشرفت کرده بودم! این، حرف های امید بود که بهار سی و یکمین سال زندگی اش را تجربه می کرد
۱۳۹۳ جمعه ۱۱ مهر  | شناسایی موانع و مشکلات ازدواج جوانان
در این مورد، باید گفت که مساله به گونه ای نیست که به سادگی از کنار آن بگذرید. مشکلات خانوادگی به طور جدی می توانند روی زندگی مشترک سایه بیندازند و روابط زوج ها را بحرانی کنند.
۱۳۹۳ شنبه ۵ مهر  | دلیل گرایش جوانان ایرانی به «ازدواج سفید»
معاون وزیر در امور جوانان درباره روند بی رغبتی جوان ها به ازدواج و رو آوردن آنها به ازدواج سفید گفت: ازدواج سفید نوعی رابطه عاطفی و به خصوص نیاز جنسی است که بین زن و مرد اتفاق می افتد. ازدواج هایی که دختران و پسران بدون آنکه عقد کنند زیر یک سقف می روند. جوان ها برای پاسخ به نیازهایشان به این ازدواج تن می دهند.
۱۳۹۳ سه شنبه ۱۱ شهريور  | نظر مصباحی مقدم در مورد حمایت از ازدواج جوانان
نظر مصباحی مقدم در مورد حمایت از ازدواج جوانان
۱۳۹۳ شنبه ۸ شهريور  | موانعی که ازدواج جوانان را سخت کرده
موانعی که ازدواج جوانان را سخت کرده
۱۳۹۳ شنبه ۱ شهريور  | چرا افسردگی در بین جوانان امروزی بسیار شایع شده است
روانشناس بالینی گفت: افسردگی یک نوع بیماری روانشناختی است که امروزه در جوانان نسبت به افراد دیگر جامعه شایع تر است.
۱۳۹۳ سه شنبه ۲۱ مرداد  | تخصیص کارت اعتباری تهیه جهیزیه به جوانان
معاون امور ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت: در زمینه تخصیص کارت اعتباری جهیزیه اقداماتی انجام داده‌ایم و قرار است با برگزاری جلساتی تا هفته اول شهریورماه این امر نهایی شود.