نظرسنجی
نظر شما در مورد این وبسایت چیست؟
عالی
59%
 
خوب
22%
 
معمولی
6%
 
ضعیف
12%
 
  • تلگرام
  • تلگرام
امروز
۱۳۹۹ چهارشنبه ۱۳ فروردين
اِلأَربِعا ٧ شعبان ١٤٤١
Wednesday, April 01, 2020
۱۳۹۵ يکشنبه ۱۹ ارديبهشت  | تاثیر مطالعه بر سلامت روان و احساسات
شنیده ایم که مطالعه بر توانائی های ذهنی، روحیات و احساسات تاثیرات شگفت انگیزی دارد. آیا درست است؟ ما در اینجا قسمت هایی از یک تحقیق را آورده ایم که ثابت می کند مطالعه فعالیتی است بسیار مفید
۱۳۹۵ شنبه ۲۱ فروردين  | از چه زمانی می‌توان اتاق خواب کودک را جدا کرد؟/ برخورد صحیح با ابراز احساسات شبه جنسی
مهراندخت پورشایگان، روانشناس کودک و نوجوان، درباره شرح این مراحل گفت: همدلی و گفت‌وگو شامل صحبت کردن و ابراز همدلی کردن با کودک و تشریح شرایط است: مثلا اینکه به او بفهمانیم که می‌دانیم که چقدر ما را دوست دارد و می‌خواهد نزدیک ما باشد اما اجازه آن را ندارد و این کار درست است.. باید به کودک بگوییم که می‌دانیم بعضی وقت‌ها احساس تنهایی می‌کنی و دوست داری پیش پدرت و مادرت باشی اما باید بدانی که پدر و مادرها همیشه باید پیش هم باشند. خود تو هم وقتی که بزرگ شدی و ازدواج کردی باید پیش همسرت باشی. 
۱۳۹۵ سه شنبه ۳ فروردين  | منطقی‌ترين همسر دنيا باشيد
نه زندگي ميدان جنگ است و نه شما يك آدم بي‌عيب و نقص يا هميشه شكست خورده. اين پيش‌فرضي‌ است كه اگر باورش داشته باشيد، بسياري از مشكلات‌تان با خود و ديگران حل مي‌شود.
۱۳۹۵ دوشنبه ۲ فروردين  | برداشت های اشتباه ولی رایج درباره احساسات
گرچه هیچ چیز در دنیا به ما نزدیکتر از عواطف و احساسات مان نیست، با این وجود خوب درک شان نمی کنیم. مطلب زیر فهرستی از برخی برداشت ها و تعابیر اشتباهی است که در مورد احساسات به کار برده می شوند.
۱۳۹۴ چهارشنبه ۲۳ دي  | برخی احساسات مسری هستند!
احساسات انسان بسیار واگیردار است. مشاهده ابراز احساسات دیگران، مانند لبخند زدن، اغلب واکنش‌های احساسی مشابهی را در مشاهده کننده بر می‌انگیزد.
۱۳۹۴ سه شنبه ۱۵ دي  | سخنگوی دولت: حمله به سفارت عربستان در شان ملت ایران نبود / عده‌ای که معلوم نیست مقاصدشان برای کدام دولت است از احساسات مردم سوء استفاده نکنند / اقدامات سعودی ها علیه برجام خنثی خواهد شد
بسياري اقدامات نسنجيده و محكوم شده عربستان را در رخدادهاي اخير بي ارتباط با اين موضوع نمي دانند و مي توان اين تلقي را كرد كه برخي اقدامات عربستان در جهت مخدوش كردن برجام است.
۱۳۹۴ يکشنبه ۱۳ دي  | در پی اعتراض گروهی از مردم؛ درب سفارت عربستان در تهران شکست؛ ساختمان آتش گرفت / برخی معترضان داخل ساختمان رفتند / وزارت خارجه: احساسات مردم را درک می کنیم اما در مقابل اماکن دیپلماتیک نباید تجمعی صورت بگیرد
معترضان که از جنایت عربستان به خشم آمده بودند، باوجود مقاومت پلیس ضد شورش درب سفارت را شکسته و وارد آن شدند.
۱۳۹۴ چهارشنبه ۲۰ آبان  | تیر ضد انقلاب بازهم به سنگ خورد/ سوء‌استفاده ضدانقلاب از احساسات آذری زبان‌ها با راه اندازی پروژه کشته سازی/استفاده از تصاویر و اخبار آرشیوی برای تحریک احساسات مردم+عکس
هنوز تجمع چند صد نفره در شهرهای تبریز و ارومیه آغاز نشده بود که رسانه های بیگانه و معاند اقدام به انتشار اخبار مربوط به این رویداد کرده و دروغ پردازی ها و تعمیم دادن تجمعات به سراسر کشور را آغاز کردند. نمونه بارز این دروغ پراکنی ها نیز شبکه و سایت فارسی زبان بی بی سی بود که با اخبار جعلی خود، سعی در بزرگ کردن ماجرا داشت.
۱۳۹۴ سه شنبه ۱۹ آبان  | احساسات همسرتان را بفهمید
احساسات همسرتان را شناسایی کنید
۱۳۹۴ يکشنبه ۱۲ مهر  | آیت الله هاشمی رفسنجانی: ابهامات فاجعه منا باید روشن شود/ این حادثه احساسات همه مسلمانان را جریحه‌دار کرد
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در ادامه سخنان خویش با اشاره به دو حادثه غمبار در حج امسال، به ویژه مرگ مظلومانه حجاج چندین کشور اسلامی، در سرزمینی که پرندگان و درندگان امنیت دارند، گفت: این اتفاقات، احساسات همه مسلمانان را جریحه‌دار کرد و بدتر از آن، ابهاماتی است که باید روشن شود.
۱۳۹۴ سه شنبه ۲۷ مرداد  | ۲۰ نشانه آدم های به شدت احساساتی
احساسات نیاز به فوران دارد و گریه یکی از این فوران های احساسی است
۱۳۹۴ يکشنبه ۱۷ خرداد  | آیا حیوانات هم گریه می کنند
به نظر شما واکنش هایی همچون شادی، ناراحتی، ابزار علاقه و... تنها مختص ما انسان ها هستند؟ به نظر شما آیا حیوانات هم می توانند ناراحت شوند و اشک بریزند؟ با ما همراه باشید.
۱۳۹۴ جمعه ۱۵ خرداد  | موسیقی غمگین شما را شاد می کند
وقتی همه چیز آنطور که می خواهید پیش نمی رود و به عبارت ساده تر آسمان دلت بارانی می شود. دوست داری در یک جای آرام با خود کمی خلوت کنی و با شنیدن یک موزیک غم انگیز احساساتت را بیرون بریزی. وقتی عزلت نشینی موقت به پایان می رسد احساس می کنی قدری سبک تر شده است.
۱۳۹۴ پنج شنبه ۱۴ خرداد  | احساسات ناخوشایندی که کودک باید تجربه کند
خیلی خوب می‌شد اگر می‌توانستیم برای همیشه کودکمان را از واقعیت های زندگی محافظت کنیم، اما این کار ممکن نیست. اما باز هم پدرها و مادرها سخت تلاش می‌کنند تا از ایجاد احساسات و تجربیات ناخوشایند برای کودک خود جلوگیری کنند.
۱۳۹۴ شنبه ۹ خرداد  | ارتباط احساسات عاطفی با ژنتیک افراد
آن‌ها دریافتند که افراد دارای این ژن در مقایسه با شرکت‌کنندگان فاقد آن از سطوح نویز کمتری بر روی تصاویر مثبت و منفی برخوردار بودند که نشانگر «وضوح احساسی» است.
۱۳۹۴ دوشنبه ۱۴ ارديبهشت  | چگونه احساسات کودکانمان را درک کنیم؟
روانشناس و مشاور تخصصی کودکان، با بیان اینکه بین احساس کودکان و رفتار آنها رابطه‌ای مستقیم وجود دارد، گفت: برای داشتن احساس مناسب، باید احساسات کودکانمان را بپذیریم.