نظرسنجی
نظر شما در مورد این وبسایت چیست؟
عالی
59%
 
خوب
22%
 
معمولی
6%
 
ضعیف
11%
 
  • تلگرام
  • تلگرام
امروز
۱۳۹۸ شنبه ۵ بهمن
اِسَّبِت ٢٩ جمادي الاولي ١٤٤١
Saturday, January 25, 2020
۱۳۹۴ دوشنبه ۱۴ ارديبهشت  | نحوه توزیع بن کارت دانشجویی نمایشگاه کتاب
توزیع ٢٥٠ هزار بن کارت الکترونیکی به منظور تحویل به دانشجویان و طلاب جهت خرید در بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در٢٧٠٠ شعبه بانک صادرات ایران شروع شد.
۱۳۹۴ دوشنبه ۱۴ ارديبهشت  | سیم کارت کودک همراه اول رونمایی شد
وحید صدوقی با تاکید بر اینکه، سیم کارت کودک همراه اول در واقع یک نوع زیست بوم مجازی خانواده است، افزود: سیم کارت کودک همراه اول از کودکان، نوجوانان و حریم خانواده در مقابل خطرات فضای مجازی محافظت می کند و به والدین اجازه می دهد بر فرزندان نظارت داشته باشند.
۱۳۹۴ شنبه ۱۲ ارديبهشت  | فروش سیم کارت های کودک در کشور
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از آغاز فروش سیم کارت های کودک در سراسر کشور خبر داد
۱۳۹۴ شنبه ۱۲ ارديبهشت  | بی‌رغبتی کیوسک‌ها به کارت تلفن
اغلب افراد به موبایل دسترسی دارند و کمتر از کیوسک‌های تلفن همگانی استفاده می‌کنند به همین دلیل میزان استفاده از تلفنهای همگانی طی سالهای گذشته کاهش قابل توجهی داشته است.
۱۳۹۴ پنج شنبه ۱۰ ارديبهشت  | رئیس سازمان رفاه شهرداری: کارتن‌خوابی که کارآفرین شده، ۲۵۰ کارگر دارد خبرگزاری تسنیم: رئیس سازمان رفاه و خدمات اجتماعی شهرداری تهران گفت: هم اکنون کارتن‌خوابی وجود دارد که کارآفرین شده و ۲۵۰ کارگر دارد. printنسخه قابل چاپ به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزار
رئیس سازمان رفاه شهرداری: کارتن‌خوابی که کارآفرین شده، ۲۵۰ کارگر دارد خبرگزاری تسنیم: رئیس سازمان رفاه و خدمات اجتماعی شهرداری تهران گفت: هم اکنون کارتن‌خوابی وجود دارد که کارآفرین شده و ۲۵۰ کارگر دارد. printنسخه قابل چاپ به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم،‌ فرزاد هوشیار پارسیان در یکصد و چهل و هشتمین جلسه علنی شورای شهر تهران‌، اظهار داشت: هم اکنون کارتن‌خوابی وجود دارد که کارآفرین شده و 250 کارگر دارد. وی در ادامه با اشاره به لایحه ارتقای کارآفرینی در شهر تهران،‌ اظهار داشت: این لایحه در سال 88 ارائه شده و بارها به شورای شهر آمده و ایرادات آن رفع شده است. تسهیل‌گری به معنای آن است که یک آقازاده بعد از پایان تحصیلات خود به دنبال این نباشد که پشت میز بنشیند و در پی کارآفرینی باشد. رئیس سازمان رفاه،‌ خدمات و مشارکت‌های اجتماعی تصریح کرد: 4 هزار زن سرپرست خانوار توانسته‌اند اشتغال ایجاد کنند و در بازارچه‌ها به فروش تولیدات و خود بپردازند. این طرح نیز یک سند فرادستی مناسب است و به استناد آن توانسته‌ایم 4 هزار زن سرپرست خانوار را کارآفرین کنیم. انتهای پیام/
۱۳۹۴ چهارشنبه ۹ ارديبهشت  | واکنش وزیر ارتباطات به کارت زرد مجلس؛ توسعه پهنای باند ادامه می‌یابد
همشهری آنلاین: وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در واکنش به دریافت کارت زرد از نمایندگان مجلس برای توسعه پهنای باند تاکید کرد: توسعه پهنای باند اینترنت ادامه می‌یابد.
۱۳۹۴ شنبه ۵ ارديبهشت  | کارت های ملی ایرانیان هوشمند می شود
رییس سازمان ثبت احوال کشور گفت: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده تا پایان سال 95 تمامی ایرانیان صاحب کارت هوشمند ملی می شوند.
۱۳۹۴ جمعه ۴ ارديبهشت  | افزایش بی سابقه قیمت سیم کارت بعد از عید
سیر صعودی قیمت سیم‌کارت‌های همراه اول در بازار همچنان ادامه دارد.
۱۳۹۴ دوشنبه ۳۱ فروردين  | زمان آغاز توزیع کارت آزمون ارشد فراگیر 94
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت:کارت شرکت در آزمون کارشناسی ارشد فراگیر سال ۹۴ از فردا سه شنبه اول اردیبهشت ماه تا روز پنجشنبه سوم اردیبهشت ماه برروی سایت سازمان قرار می گیرد.
۱۳۹۴ جمعه ۲۸ فروردين  | بازی روسیه با کارت ایران یا ما با کارت روس ها؟
بازی روسیه با کارت ایران یا ما با کارت روس ها؟
۱۳۹۴ جمعه ۲۸ فروردين  | 27 هزار سیم‌کارت، فقط به نام یک نفر!
درد در ناحیه مرکز یا سمت چپ قفسه سینه، درد در نواحی فوقانی بدن و بازوها، گردن و پشت و تنگی نفس، شایع ترین نشانه های حمله قلبی هستند.
۱۳۹۴ دوشنبه ۱۷ فروردين  | تمدید مهلت تعویض کارت های پایان خدمت
دارندگان کارت های پایان خدمت سال ۸۵ به بعد، فقط تا اول تیر امسال برای تعویض کارت خود فرصت دارند.
۱۳۹۴ دوشنبه ۱۷ فروردين  | حداکثر مبلغ خرید با کارت تعیین شد
بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران با ارسال بخشنامه ای خطاب به مدیران عامل بانکها ، ضمن برشمردن مخاطرات ناشی از نقل و انتقال مبالغ کلان در شبکه کارتی کشور، حداکثر مبلغ هر تراکنش خرید کارتی از طریق انواع پایانه های فروش؛ اعم از مجازی و فیزیکی را از تاریخ 20/1/1394 معادل 500 میلیو‌ن ریال تعیین نمود.
۱۳۹۴ دوشنبه ۱۷ فروردين  | حداکثر مبلغ خرید با کارت اعلام شد
بانک مرکزی حداکثر مبلغ هر تراکنش خرید کارتی از طریق انواع پایانه های فروش؛ اعم از مجازی و فیزیکی را از تاریخ 20 فروردین 1394 معادل ۵۰۰ میلیو ن ریال تعیین نمود.
۱۳۹۴ يکشنبه ۱۶ فروردين  | چه سیم‌ کارت‌هایی در دست ایرانیان است؟
وری بر آمارهای رسمی گویای آن است که همچنان حدود نیمی از سیم‌کارتهای واگذار شده کشور حالت غیرفعال دارند و در این میان بیش از سه میلیون سیم کارت دائمی همراه اول نیز حالت فعال نشده دارند.
۱۳۹۴ چهارشنبه ۱۲ فروردين  | دریافت کارمزد از کارتخوان‌ها به سال ۹۴ موکول شد
هم اکنون هزینه تمام‌شده برای هر تراکنش فروشگاهی طبق اعلام بانک مرکزی 200-250 تومان است ولی بانک مرکزی و شورای پول و اعتبار قصد دارند در این طرح 100-150 تومان کارمزد از پذیرنده دریافت کنند.