نظرسنجی
نظر شما در مورد این وبسایت چیست؟
عالی
59%
 
خوب
22%
 
معمولی
6%
 
ضعیف
12%
 
  • تلگرام
  • تلگرام
امروز
۱۳۹۹ جمعه ۲۲ فروردين
اِجُّمعَة ١٦ شعبان ١٤٤١
Friday, April 10, 2020
۱۳۹۲ سه شنبه ۲۹ بهمن  | شبکه تلویزیونی "مدرسه" تاسیس می‌شود
وزیر آموزش و پرورش گفت: طی هماهنگی‌های به عمل آمده با صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، در صدد ایجاد شبکه مدرسه هستیم تا از این طریق به معلمان، دانش آموزان و اولیای آنها آموزش‌های لازم، ارزان قیمت و قابل دسترسی ارائه شود.
۱۳۹۲ جمعه ۲۵ بهمن  | 200 مدرسه حکم قلع و قمع گرفته‌اند
معاون حقوقی و امور مجلس آموزش و پرورش با اشاره به آخرین وضعیت مدارس استیجاری و قلع و قمعی گفت: در حال حاضر 978 مدرسه استیجاری غیراوقافی در کشور وجود دارد که 15 مدرسه قلع و قمعی مربوط به مالکان حقیقی حکم تخلیه گرفته و 114 مدرسه قلع و قمعی بدون حکم هستند.
۱۳۹۲ پنج شنبه ۲۴ بهمن  | مرگ مشکوک دانش آموز دختر در مدرسه
صبح روز چهارشنبه 23 بهمن(ديروز) دانش آموزان دبيرستان دخترانه حضرت مريم شهر سوق (شهرکوچکي در استان کهگيلويه و بويراحمد) هنگام ورود به حياط مدرسه با صحنه فجيعي روبه رو شدند؛ جسد نوجواني حدوداً 15 ساله به تيرک دروازه فوتبال زمين ورزش مدرسه به دار آويخته بود.
۱۳۹۲ چهارشنبه ۲۳ بهمن  | مدرسه دوست‌ داشتنی آقا معلم +عکس
هر چند نیمی از حیاط این مدرسه، سیمانی و نیمی دیگر شنی باقی مانده است و هنوز برگه‌های امتحانی دانش‌آموزان توسط معلم با کاربن به تعدادشان تکثیر می‌شود، اما الگویی برای صرف فعل توانستن شده است.
۱۳۹۲ سه شنبه ۲۲ بهمن  | لوازم ضروری برای شاگرد اول شدن در مدرسه!
دانش آموزان و دانشجویان برای موفقیت در درس ها علاوه بر تمرکز و تمرین فراوان به یکسری تجهیزات کمکی هم نیاز دارند که با استفاده از آنها می توانند نمرات بالایی در درس ها کسب نمایند.
۱۳۹۲ دوشنبه ۲۱ بهمن  | مدرسه دوست‌ داشتنی آقا معلم +تصاویر
هر چند نیمی از حیاط این مدرسه، سیمانی و نیمی دیگر شنی باقی مانده است و هنوز برگه‌های امتحانی دانش‌آموزان توسط معلم با کاربن به تعدادشان تکثیر می‌شود، اما الگویی برای صرف فعل توانستن شده است.
۱۳۹۲ سه شنبه ۱۵ بهمن  | تخریب 5 مدرسه به علت بارش شدید برف
مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان در پی بارش شدید برف و ایجاد بحران از مردم خواست تا در جهت کمک به ادارات آموزش و پرورش استان و مناطق آسیب دیده همکاری های لازم را با مدیران مدارس داشته باشند.
۱۳۹۲ چهارشنبه ۹ بهمن  | زمان رعد و برق حمام نروید
کارشناس و مدرس امداد و نجات هلال‌احمر استان کرمانشاه به افراد توصیه کرد برای جلوگیری از برق‌گرفتگی به هنگام رعد و برق حمام نروند
۱۳۹۲ شنبه ۵ بهمن  | واژگونی سرویس مدرسه در بابل
رئیس اداره آموزش و پرورش بابل گفت: بر اثر انحراف به چپ راننده سرویس مدرسه چهار نفر از دانش‌آموزان نمونه دولتی بابل کشته و زخمی شدند و حال راننده خودرو وخیم اعلام شده است.
۱۳۹۲ چهارشنبه ۲ بهمن  | یشگیری از بیماری های مدرسه ای
از شدن مدرسه ها هر چند برای بچه ها و خانواده هایشان شادی بخش و امیدآفرین است، اما گاهی به کابوس شیوع بیماری ها در میان دانش آموزان نیز تبدیل می شود. علت آن هم چندان پیچیده نیست، چراکه محیط مدرسه به دلیل تماس نزدیک و مداوم دانش آموزان با یکدیگر، امکان انتقال بیماری را فراهم می کند.
۱۳۹۲ سه شنبه ۱ بهمن  | اخذ وجه اجباری سریال بی‌پایان مدارس
دریافت کمک از اولیای دانش‌آموزان از سوی مدارس داستان تکراری است که همچنان ادامه دارد و علیرغم اینکه آموزش و پرورش بارها اعلام کرده کمک‌های مردمی باید کاملا داوطلبانه و بدون هیچ‌ گونه اجباری باشد، اما برخی از مدیران بدلیل مشکلات مالی ناشی از کمبود سرانه‌ها، با دریافت کمک‌های مردمی اجباری سعی در تامین بخشی هزینه‌ها از جمله پول آب، برق و گاز و ... دارند.
۱۳۹۲ دوشنبه ۳۰ دي  | حداکثر شهریه مدارس در تهران
رئیس سازمان مدارس غیردولتی و توسعه مشارکتهای مردمی و خانواده آموزش و پرورش از تعدیل شهریه های مدارس غیردولتی در سال تحصیلی آینده خبر داد و گفت: قانون دریافت شهریه در مدارس غیردولتی باید مورد بازنگری قرار گیرد به همین منظور کمیته لازم با حضور موسسان، مدیران و کارشناسان مدارس غیردولتی تشکیل شده است.