نظرسنجی
نظر شما در مورد این وبسایت چیست؟
عالی
59%
 
خوب
22%
 
معمولی
6%
 
ضعیف
12%
 
  • تلگرام
  • تلگرام
امروز
۱۳۹۸ چهارشنبه ۷ اسفند
اِلأَربِعا ٢ رجب ١٤٤١
Wednesday, February 26, 2020
۱۳۹۳ جمعه ۲۸ شهريور  | زوج های جوان و تمایل به دروغ گفتن به یکدیگر مجموعه : همسرداری و ازدواج
زوج های جوان و تمایل به دروغ گفتن به یکدیگر مجموعه : همسرداری و ازدواج
۱۳۹۳ چهارشنبه ۲۶ شهريور  | گرم مزاج بودن یکی از زوجین در مقابل سرد مزاج بودن دیگری
این مسئله در مرحله اولین آغازین فعالیت جنسی زوجین غیر طبیعی نیست ، خصوصا در مورد خانم ها که معمولا بین 20 تا 30 درصد افراد پس گذشت زمان از آغاز دوران فعالیت جنسی به مرور میل جنسیشان بیشتر می شود ، پس این دسته از افراد دچار سرد مزاجی نیستند بلکه به علت عدم تجارب جنسی یا عدم شناخت دنیای جنسی و تخیلات جنسی نسبت به آن واکنشی از خود نشان نمیدهند تا زمانی که با مرور زمان طی کسب تجربه میل و رغبت آنها نسبت به قبل بیشتر می شود.
۱۳۹۳ سه شنبه ۲۵ شهريور  | هتک حرمت فجیع دختر ایرانی توسط زوج افغان
مرد افغان که متهم است به دختری ایرانی تعرض کرده، او را به قتل رسانده و جسدش را مثله کرده است برای بار دوم پای میز محاکمه رفت.
۱۳۹۳ سه شنبه ۲۵ شهريور  | هتک حرمت فجیع دختر ایرانی توسط زوج افغان مرد افغان که متهم است به دختری ایرانی تعرض کرده، او را به قتل رسانده و جسدش را مثله کرده است برای بار دوم پای میز محاکمه رفت.
هتک حرمت فجیع دختر ایرانی توسط زوج افغان مرد افغان که متهم است به دختری ایرانی تعرض کرده، او را به قتل رسانده و جسدش را مثله کرده است برای بار دوم پای میز محاکمه رفت.
۱۳۹۳ دوشنبه ۲۴ شهريور  | اختلافات اساسی در زندگی زناشویی
همسر انتخابی شما باید تمام معیارهای اساسی و مهم مورد نظر شما را که لازمه یک زندگی توام با خوشبختی هست دارا باشد. این به آن معنا نیست که در تمام این پارامترها و معیارها صد درصد و کامل باشد، بلکه به این معناست که حداقل نمره قبولی را داشته باشد.
۱۳۹۳ چهارشنبه ۱۹ شهريور  | چگونه توجه همسرمان را به سمت خودمان جلب کنیم؟!
داشتن خانه‌ای امن و پرانرژی آرزوی هر زوج و خانواده‌ای است. برای فراهم كردن چنین فضایی عوامل و فاكتورهای مختلفی را باید كنار هم قرار داد تا بتوان در یك فضای امن و صمیمی و پر از محبت و عاطفه لحظه‌لحظه‌ زندگی را تجربه كرد. قرار گرفتن در چنین فضایی از چند جهت می‌تواند برای خانواده‌ها و زوج‌ها قابل‌توجه باشد.
۱۳۹۳ سه شنبه ۱۸ شهريور  | زوج درمانی
فرض درمانگری که در این حوزه کار می‌کند اینست که ناراحتی و ناشادمانی که یک زوج با آن روبرو هستند، چیزی بیش از مشکلات و علائم شخصی آنهاست...
۱۳۹۳ پنج شنبه ۱۳ شهريور  | زوجی به دنبال اسپانسر برای عروسی!
گرفتن اسپانسر برای هر کاری می تواند استفاده شود اما برای پرداخت خرج عروسی گرفتن اسپانسر کاری بسیار عجیب است که یک زوج آمریکایی قصد دارند آن را برای اولین بار انجام دهند.
۱۳۹۳ پنج شنبه ۱۳ شهريور  | زوجی که به دنبال اسپانسر برای عروسی!
گرفتن اسپانسر برای هر کاری می تواند استفاده شود اما برای پرداخت خرج عروسی گرفتن اسپانسر کاری بسیار عجیب است که یک زوج آمریکایی قصد دارند آن را برای اولین بار انجام دهند.
۱۳۹۳ جمعه ۷ شهريور  | توصیه محققان برای کاهش استرس زوجین
تحقیقات جدید روانشناسی نشان می‌دهد فکر کردن درباره لحظات شادی که با شریک زندگی خود داشته‌اید، استرس را کاهش و انرژی شما را افزایش می‌دهد.
۱۳۹۳ دوشنبه ۱۰ شهريور  | پیامک زیاد به معنی عاشق بودن زوجین نیست!
روابط قوى برپایه ارتباطات ساخته مى‌شوند، یا دستکم کار‌شناسان اینطور مى‌گویند. بنابراین روابط دیجیتال که از سیل پیامک‌ها تغذیه مى‌شود باید بسیار محکم باشند، درست است؟
۱۳۹۳ جمعه ۷ شهريور  | توصیه محققان برای کاهش استرس زوجین چیست؟
مهارت‌های زندگی > خانواده - همشهری آنلاین: چشمان خود را ببندید و به لحظات رمانتیک و شادی که با شریک زندگی خود داشته‌اید فکر کنید، مطمئنا احساس بهتری خواهید داشت. به گزارش سرویس پژوهشی ایسنا منطقه خراسان، تحقیقات جدید روانشناسی نشان می‌دهد فکر کردن درباره لحظات شادی که با شریک زندگی خود داشته‌اید، استرس را کاهش و انرژی شما را افزایش می‌دهد
۱۳۹۳ جمعه ۷ شهريور  | وام 20 میلیون تومانی برای زوج‌ های دانشجو
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی از اعطای وام 10 میلیون تومانی ازدواج دانشجویی به دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد.
۱۳۹۳ جمعه ۷ شهريور  | زوج مشهور هالیوودی رسما ازدواج کردند
آنجلینا جولی و برد پیت زوج شناخته شده هالیوود در محفلی خصوصی رسما در فرانسه ازدواج کردند.
۱۳۹۳ چهارشنبه ۵ شهريور  | کارت اعتباری جهیزیه برای زوج‌های جوان
معاون ساماندهی امور جوانان با اعلام اینکه در حوزه‌های اقتصادی برنامه ریزی‌هایی برای ارائه کارت های اعتباری جهیزیه انجام شده و تاکنون با چندین بانک و کارخانه تولید کننده لوازم خانگی رایزنیهایی انجام شده است گفت: اعتبار این کارتها 5 و 10 میلیون تومان است و فقط برای خرید جهیزیه به زوج های جوانان اعطا می‌شود.
۱۳۹۳ چهارشنبه ۵ شهريور  | اعطای کارت اعتباری جهیزیه به زوج‌های جوان؛ سایت‌های همسریابی مورد تایید نیست
اجتماع > نهادها - همشهری‌آنلاین: معاون ساماندهی امور جوانان با اعلام اینکه در حوزه‌های اقتصادی برنامه ریزی‌هایی برای ارائه کارت های اعتباری جهیزیه انجام شده و تاکنون با چندین بانک و کارخانه تولید کننده لوازم خانگی رایزنیهایی انجام شده است گفت: اعتبار این کارتها ۵ و ۱۰ میلیون تومان است و فقط برای خرید جهیزیه به زوج های جوانان اعطا می‌شود.