نظرسنجی
نظر شما در مورد این وبسایت چیست؟
عالی
59%
 
خوب
22%
 
معمولی
6%
 
ضعیف
12%
 
  • تلگرام
  • تلگرام
امروز
۱۳۹۸ چهارشنبه ۲ بهمن
اِلأَربِعا ٢٦ جمادي الاولي ١٤٤١
Wednesday, January 22, 2020
۱۳۹۴ چهارشنبه ۲۶ فروردين  | خونریزی بعد از رابطه جنسی را جدی بگیرید..؟!!
خونریزی بعد از رابطه جنسی را جدی بگیرید..؟!!
۱۳۹۴ يکشنبه ۲۳ فروردين  | آیا این حرف ها را مورد رابطه جنسی می دانید؟! مجموعه : همسرداری و ازدواج
آیا این حرف ها را مورد رابطه جنسی می دانید؟! مجموعه : همسرداری و ازدواج آیا این حرف ها را مورد رابطه جنسی می دانید؟! آیا این حرف ها را مورد رابطه جنسی می دانید؟!,به احتمال زیاد خیلی از اطلاعاتی که این مقاله به شما می دهد را تا به حال نشنیده اید و حتی برخی از آنها ممکن است نشان دهند که بعضی از اطلاعاتی که درباره رابطه جنسی دارید اساسا غلط هستند.
۱۳۹۳ چهارشنبه ۲۷ اسفند  | تاثیر فشارخون بر رابطه جنسی
تعداد قابل‌ملاحظه‌ای از مردان مبتلا به فشارخون بالا دارای اختلال‌های جنسی هستند که کیفیت زندگی آنها را تحت‌تاثیر قرار می‌دهد، زیرا بسیاری از آقایان به دلیل شرم و حیا مشکل خود را نمی‌توانند با پزشک در میان بگذارند. معمولا مشکلات آنها یا درمان‌نشده است یا اینکه دست به دامن منابع نامعتبر مثل اینترنت و شبکه‌های ماهواره‌ای می‌زنند.
۱۳۹۳ دوشنبه ۱۸ اسفند  | دلایل خواب آلودگی بعد از رابطه جنسی مجموعه : همسرداری و ازدواج
دلایل خواب آلودگی بعد از رابطه جنسی مجموعه : همسرداری و ازدواج دلایل خواب آلودگی بعد از رابطه جنسی دلایل خواب آلودگی بعد از رابطه جنسی,براي بسياري از زنان يکي از واقعيت‌هاي آزار‌دهنده زندگي، رابطه ميان آميزش جنسي و خرخر کردن مردان است. به‌نظر مي‌رسد که مردان پس از آميزش، در هر زماني از شبانه‌روز که رخ دهد، دچار خواب‌آلودگي مي‌شوند.
۱۳۹۳ پنج شنبه ۷ اسفند  | تقویت قوای جنسی خطرناک زنان اسرائیل تقویت قوای جنسی تقویت قوای جنسی آن هم با نوعی گیاه مخدر در میان زنان اسرائیلی رواج پیدا کرده است و باورهای غلط آنها در این رابطه این زنان و دسته ای از مردان را در معرض مشکلات روانی قرار داده است. بازدید : 576 نفر تقو
دوران بارداری برای مادران بسیار لذت بخش و رویایی می باشد. اما خانم هایی که در دوران بارداری به سر می برند چه میزان از مراقبت های دوران بارداری اطلاع دارند؟ خانم دکتر فیروزه روستا کارشناس ارشد مامایی اطلاعات مهم و موثری برای خانم های باردار دارند.
۱۳۹۳ يکشنبه ۲۶ بهمن  | درمان از طریق طب سنتی در رابطه با اختلالات جنسی مجموعه : پزشکی و سلامتی
ابتلا به بیماری‌ها و اختلالات جنسی یکی از بزرگ‌ترین کابوس‌هایی است که ممکن است سراغ هر مرد و زن جوانی بیاید؛ بیماری‌ها و مشکلاتی که تاثیری عمیق و گاهی جبران‌ناپذیر بر زندگی زناشویی افراد دارد و عدم درمان آنها در زمان مناسب، صدمه‌های جبران‌ناپذیری را به کانون خانواده و ادامه روند زندگی وارد می‌کند.
۱۳۹۳ يکشنبه ۲۶ بهمن  | برخی زنان در رابطه جنسی احساس کالا بودن میکنند . چرا؟
گروهی از خانم‌ها، حس خوبی نسبت به رابطه جنسی با همسر خود ندارند و در طول رابطه، حس کالا بودن به آنها دست می‌دهند. این گروه از خانم‌ها،‌ مدام فکر می‌کنند که همسرشان فقط به خاطر برقراری رابطه جنسی آنها را می‌خواهد و اگر این رابطه از بین برود، دیگر علاقه‌ای بین‌شان باقی نخواهد ماند.
۱۳۹۳ جمعه ۱۷ بهمن  | رابطه تنبلی جنسی مردان و خیانت زنان
یکی از گفته‌هایی که این روزها بسیار در کلام همسران جاری می‌شود این است که مشکلات اقتصادی، یا شرایط زندگی، زمان و امکان و حتی حوصله پرداختن به روابط زناشویی را در میان زوجین محدود کرده یا بشدت کاهش داده است. در این میان مردانی هم هستند که اصولا بنا به شرایط ذهنی یا سنی گرفتار تنبلی جنسی شده‌اند.
۱۳۹۳ دوشنبه ۲۹ دي  | آیا رابطه جنسی برای بیماران قلبی ممنوع است..؟
آیا رابطه جنسی برای بیماران قلبی ممنوع است..؟
۱۳۹۳ دوشنبه ۲۹ دي  | یکی از مهم ترین فواید رابطه جنسی چیست..؟
یکی از مهم ترین فواید رابطه جنسی چیست..؟
۱۳۹۳ دوشنبه ۲۹ دي  | وقتی کمر درد رابطه جنسی را غیر ممکن می کند..!
وقتی کمر درد رابطه جنسی را غیر ممکن می کند..!
۱۳۹۳ دوشنبه ۲۹ دي  | درمان انزال زودرس در مردان بهنگام رابطه جنسی/انزال زودرس چیست؟
رفتار جنسي انسان گوناگون است و تحت تاثير متقابل عوامل پيچيده است. مثلا تحت تاثير روابط مشخص با ديگران، موقعيتهاي زندگي و فرهنگي است كه شخص در آن زندگي مي كند ساير عوامل شخصيتي يا ساختار زيست شناختي و احساس كلي شخص از خود نيز به تمايلات جنسي او تاثير مي گذارد. از جمله ادراك شخص از مرد يا زن بودن كه بازتاب تجارب رشدي مربوط به تمايلات جنسي در سراسر زندگي است.
۱۳۹۳ دوشنبه ۲۹ دي  | دلیل تمایل برخی افراد به رابطه جنسی خشن/سادیسم جنسی چیست؟
در هر دو جنس مرد و زن تمایل به رابطه جنسی خشن میتواند وجود داشته باشد ، بطور کلی تمایل و لذت از خشونت در رابطه جنسی به شرط لذت برای فاعل نشانه سادیسم جنسی و برای مفعول به شرط لذت نشانه مازوخیسم جنسی است ، تعریف دقیقتر آن رابطه جنسی که در آن لذت روانی به سبب آسیب رساندن به جسم خود یا فرد مقابل باشد نشانه اختلال میباشد و نیاز به درمان دارد. گاهی اوقات خانم ها از خشونت همسرشان در رابطه جنسی گله مند هستند و گاهی این خشونتها تا حدی بوده که باعث اسیب جدی شده است ، لذا تمایل به رابطه جنسی خشن جزء خواسته های مشروع تلقی نمیشود.
۱۳۹۳ يکشنبه ۲۸ دي  | آیا در زمان درمان عفونت تناسلی می توانیم رابطه جنسی داشته باشیم؟
آیا در زمان درمان عفونت تناسلی می توانیم رابطه جنسی داشته باشیم؟
۱۳۹۳ پنج شنبه ۲۵ دي  | چندبار در هفته رابطه جنسی دارید؟..
چند بار در هفته رابطه جنسی دارید؟.
۱۳۹۳ دوشنبه ۲۲ دي  | افراد مسن به رابطه جنسی نیاز دارند یا نه؟»
افراد مسن به رابطه جنسی نیاز دارند یا نه...