نظرسنجی
نظر شما در مورد این وبسایت چیست؟
عالی
59%
 
خوب
22%
 
معمولی
6%
 
ضعیف
12%
 
  • تلگرام
  • تلگرام
امروز
۱۳۹۸ جمعه ۹ اسفند
اِجُّمعَة ٤ رجب ١٤٤١
Friday, February 28, 2020
۱۳۹۴ يکشنبه ۱۶ اسفند  | صادق زیباکلام در گفتگو با «انتخاب»: به جای غربی خواندن مردم تهران، از خود بپرسید چرا با وجود داشتن امکاناتی مثل صداوسیما بازهم رای نیاورده اید؟
«بابت اینکه مردم رای متفاوتی داده اند و انتخاب جدیدی کرده اند کسی حق ندارد با لفظ توهین آمیز با مردم پایتخت برخورد کند. اصولگرایان بهتر است به جای توهین به فکر دلایل شکست خود بگردند.»
۱۳۹۴ يکشنبه ۱۶ اسفند  | دو دلیل شکست اصولگرایان از زبان باهنر: تندرویِ دوستان و انگلیسی خواندن رقبا/ فکر می کردم 15 اصولگرا از تهران به مجلس بروند
انگار دیگ بزرگی در ایران به نام انتخابات بر قرار است و انگلیس یک موش بیندازد داخل این دیگ و بگوید این دیگ دیگر نجس است. اما من گفتم حداقل انتظار این است که نه تک تک نامزدها بلکه چهره‌ها یا سرلیست‌ها یک جمله اعلام برائت کنند و بگویند ما را با استعمار پیر کاری نیست.
۱۳۹۴ يکشنبه ۱۶ اسفند  | در گفتگو با «انتخاب»؛ سیدرضا اکرمی: در مورد مردم تهران تعابیر ناپسند به کار نبرید
«رای مردم در انتخابات 7 اسفند ناشی از شور و شعور بسیار بالای مردم ایران در همه شهرها خصوصا تهران بود. نباید آن را با تعابیر ناپسند خدشه دار کرد»
۱۳۹۴ جمعه ۱۴ اسفند  | خانه‌های متری یک میلیون تومان در تهران
در برخی نقاط شهر تهران می‌توان خانه‌هایی با ارزش یک میلیون تومان در هر متر مربع پیدا کرد.
۱۳۹۴ پنج شنبه ۱۳ اسفند  | گران ترین های تهران را بشناسید و امتحان نکنید
تا حالا چند بار شده که چیزی بخرید و زمانی که در جمع از شما قیمتش را می پرسند گران تر بگویید. چند بار شده که با وجود لذت از یک خرید ارزان قیمت، خجالت بکشید قیمت واقعی آن را بگویید. تصور می کنید دلیلش چیست؟
۱۳۹۴ چهارشنبه ۱۲ اسفند  | تهرانگردی؛ بهترین کافه های تهران (11)
کافه فقط یک رستوران برای خوردن یک میان وعده و نوشیدن یک دمنوش یا قهوه نیست، بلکه بهانه ای است خواستنی برای یک استراحت کوتاه و تزریق آرامش به روزِ سختی است که گذرانده ایم.
۱۳۹۴ چهارشنبه ۱۲ اسفند  | علی مطهری در تلویزیون: انگلیسی خواندن برخی لیست ها باعث شد مردم به این تخریب ها عکس العمل نشان دهند / نتیجه انتخابات در تهران غیرمنتظره بود
این که نتیجه انتخابات غیرقابل پیش بینی بود موضوع غیرقابل انکاری نیست و صاحب نظران و کسانی که در متن انتخابات حضور داشتند گمان می کردند که حداکثر 20 نفر از سوی اصلاح طلبان و 10 نفر نیز از فهرست اصول گرایان در تهران رای بیاورد.
۱۳۹۴ سه شنبه ۱۱ اسفند  | نتایج نهایی انتخابات مجلس در تهران؛ عارف، مطهری و جلودارزاده در رتبه های نخست / حدادعادل، سی و یکم
آخرین آمار نتایج انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در تهران از سوی ستاد انتخابات کشور اعلام شد.
۱۳۹۴ دوشنبه ۱۰ اسفند  | تهرانگردی؛ بهترین کافه های تهران (10)
کافه فقط یک رستوران برای خوردن یک میان وعده و نوشیدن یک دمنوش یا قهوه نیست، بلکه بهانه ای است خواستنی برای یک استراحت کوتاه و تزریق آرامش به روزِ سختی است که گذرانده ایم.
۱۳۹۴ دوشنبه ۱۰ اسفند  | نتایج نهایی و قطعی انتخابات «خبرگان» در تهران؛ هاشمی اول شد، جنتی شانزدهم / مصباح و یزدی رای نیاوردند
ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره 91 خود اسامی منتخبان انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری در حوزه انتخابیه استان تهران را از کل چهار میلیون و 500هزار و 894 آرای ماخوذه اعلام کرد.
۱۳۹۴ دوشنبه ۱۰ اسفند  | رئیس ستاد انتخابات کشور در گفتگو با «انتخاب»: هیچ یک از صندوق های رای مجلس خبرگان در تهران باطل نشده است / چون می خواستیم آرا به دقت شمرده شود، اعلام نتایج طول کشید
رئیس ستاد انتخابات کشور دلیل تاخیر در اعلام نتایج انتخابات مجلس خبرگان رهبری را اعلام کرد.
۱۳۹۴ دوشنبه ۱۰ اسفند  | وزیر کشور اعلام کرد: لیست امید، پیروز مطلق انتخابات مجلس در تهران
وزیر کشور با اشاره به اینکه شمارش آراء تهران دیروز به پایان رسید اما ما از دیروز مرحله گرفتن تأییدیه هیأت‌های نظارت و تنظیم صورتجلسه‌ها را طی کرده‌ایم، اظهار کرد: همان 30 نفری که اسامی‌شان اعلام شد رأی تهران را به دست آوردند.
۱۳۹۴ يکشنبه ۹ اسفند  | عارف، مطهری، محجوب نفرات اول لیست تهران شدند / حداد، هفتم/ آقاتهرانی، سی و دوم
اسامی منتخبان انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس از مجموع 1293817 آرای ماخوذه شمارش شده اعلام شد.
۱۳۹۴ يکشنبه ۹ اسفند  | آخرین نتایج انتخابات «خبرگان» در تهران تا این لحظه؛ هاشمی، اول شد / مصباح رای نیاورد
بر اساس نتایج بدست آمده، اکبر هاشمی رفسنجانی، حسن روحانی و محمد آقا امامی حائز اکثریت نسبی آراء در اولین شمارش آرای خبرگان تهران تا این لحظه اعلام شدند.
۱۳۹۴ شنبه ۸ اسفند  | تهرانگردی؛ بهترین کافه های تهران (9)
کافه فقط یک رستوران برای خوردن یک میان وعده و نوشیدن یک دمنوش یا قهوه نیست، بلکه بهانه ای است خواستنی برای یک استراحت کوتاه و تزریق آرامش به روزِ سختی است که گذرانده ایم.
۱۳۹۴ شنبه ۸ اسفند  | امام جمعه موقت تهران: از ابتدای انقلاب، کسانی که غیرت لازم برای مبارزه با دشمن را نداشتند را معتدل می نامیدند / باید به کسانی رای داد که فریب آمریکا را نخورند
امام جمعه موقت تهران گفت: بنابر اعلام سخنگوی شورای نگهبان و وزیر کشور، در روز رای‌گیری سراسر کشور در امنیت کامل است. امنیت نعمت بی‌بدیلی است که باید شکرگزار آن بود.