نظرسنجی
نظر شما در مورد این وبسایت چیست؟
عالی
59%
 
خوب
22%
 
معمولی
6%
 
ضعیف
12%
 
  • تلگرام
  • تلگرام
امروز
۱۳۹۹ جمعه ۲۲ فروردين
اِجُّمعَة ١٦ شعبان ١٤٤١
Friday, April 10, 2020
۱۳۹۴ شنبه ۷ شهريور  | مرگ دو جوان در تصادف پراید با کامیون
لی > همشهری آنلاین: سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از برخورد مرگبار سواری پراید با کامیون در جاده ورامین خبر داد.
۱۳۹۴ يکشنبه ۱ شهريور  | مرگ 4 سرنشین زانتیا در تصادف جاده کیاسر
براثر این تصادف مرد 50 ساله، کودک 12 ساله، دو خانم 25 و 35 ساله که سرنشینان خودروی زانتیا بودند، در دم جان باختند.
۱۳۹۴ شنبه ۲۴ مرداد  | مرگ روزانه ۴۶ ایرانی در تصادفات رانندگی
آمارهای ثبت احوال نشان می دهد روزانه ۹۵۰ تا ۱۲۰۰ شهروند فوت می کنند اما مرگ برخی از شهروندان بر اثر حادثه رخ می دهد که تعداد آنها بیش از ۱۰۰ نفر در روز است.
۱۳۹۴ چهارشنبه ۱۴ مرداد  | معاینه فنی خودروها جدی گرفته نمی شود معاینه فنی خودرو شناسهٔ خبر: 2875598 - چهارشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۱ جامعه > انتظامی و حوادث یک کارشناس ترافیک، بر ضرورت تشدید نظارت ها به منظور کاهش تصادفات رانندگی در کشور، تاکید کرد. به گزارش خبرگزاری مهر، یوسف حج
معاینه فنی خودروها جدی گرفته نمی شود معاینه فنی خودرو شناسهٔ خبر: 2875598 - چهارشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۱ جامعه > انتظامی و حوادث یک کارشناس ترافیک، بر ضرورت تشدید نظارت ها به منظور کاهش تصادفات رانندگی در کشور، تاکید کرد. به گزارش خبرگزاری مهر، یوسف حجت با تاکید بر اینکه نظارت و فرهنگ سازی برای کاهش تصادفات باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد، گفت: استفاده از وسایل نقلیه ناایمن هم در اختیار عامل انسانی است زیرا راننده ای که به موقع معاینه فنی نمی رود و یا از لاستیک نامناسب استفاده می کند، منجر به تصادف می شود. وی با بیان اینکه ۷۰ درصد تصادفات جاده ای ناشی از تصادفات جاده ای است، گفت: این رقم ناشنگر نقش انسان در تصادفات است چرا که با افزایش دوربین ها دیدیم که آمار کشته های جاده ای از ۳۰ هزار نفر به کمتر از ۲۰ هزار نفر رسید درحالیکه وضعیت خودروها و جاده ها تغییری نداشته است. حجت با تاکید بر اینکه تاثیر عامل انسانی با افزایش نظارت ها کاهش یافته است بنابراین تعداد تلفات ناشی از سوانح رانندگی هم کمتر شد، افزود: استفاده از وسایل نقلیه ناایمن هم در اختیار عامل انسانی است زیرا رانننده ای که به موقع معاینه فنی نمی رود و یا از لاستیک نامناسب استفاده می کند، منجر به تصادف می شود. این کارشناس ترافیک با اشاره به اینکه باید نظارت ها در این بخش افزایش یابد، ادامه داد: فرهنگ سازی در زمینه رانندگی ایمن هم از موضوعاتی است که باید مورد توجه قرار گیرد هرچند که در سال های اخیر بیشتر به این موضوع توجه شده است. حجت افزود: در هر صورت عامل انسانی به عنوان مهمترین عامل تاثیر گذار بر تصادفات رانندگی به خصوص در حمل و نقل عمومی باید بیشتر مورد توجه و نظارت قرار بگیرد تا رانندگانی که ایمنی را مورد توجه قرار می دهند وارد این شغل شوند
۱۳۹۴ سه شنبه ۶ مرداد  | سرعت غیرمجاز، متهم اول تصادفات جاده‌ای
ی - درحالی‌که مجلس با تشکیل کمیته ویژه‌ای به موضوع سوانح جاده‌ای ورود کرده؛ نایب‌رئیس جمعیت طرفداران ایمنی راه‌ها، سرعت غیرمجاز را از مهم‌ترین عوامل تصادفات جاده‌ای اعلام کرد.
۱۳۹۴ شنبه ۳ مرداد  | تصادف عجیب خانم راننده با دخترهای سه قلو (عکس)
تصادف عجیب خانم راننده با دخترهای سه قلو (عکس)
۱۳۹۴ جمعه ۲ مرداد  | تصادف بسیار عجیب و وحشتناک دختر همدانی با تیر چراغ برق !
تصادف بسیار عجیب و وحشتناک دختر همدانی با تیر چراغ برق !
۱۳۹۴ جمعه ۲ مرداد  | تصادف یک ماشین با کلانتری گیلان را به هم ریخت
تصادف یک ماشین با کلانتری گیلان را به هم ریخت
۱۳۹۴ پنج شنبه ۱ مرداد  | تصادف عجیبی که زندگی راننده را زیرورو کرد!
هواپیما، ماشین را، که به آهن‌پاره‌ای تبدیل شد، پرت کرده بود در جوی آب و من هم که بی‌هوش شده بودم، انداخته بود به طرف دیگر. در اثر آن تصادف 31 روز در کما بودم و چشم چپم نابینا شد. به‌علاوه یکی از دست‌هایم از سه قسمت شکست و خیلی آسیب‌های شدید دیگر.
۱۳۹۴ چهارشنبه ۳۱ تير  | ماشین‌های صفرخانم دکتر تصادفی بودند
خانم دکتر قلابی با همدستی ۲مرد و با استفاده از نقشه‌ای کاملا حساب‌شده دست به فریب خریداران ماشین می‌زد.
۱۳۹۴ دوشنبه ۲۹ تير  | 4 کشته در تصادفات رانندگی همدان
وی با اشاره به تعداد مأموریت‌های اورژانس در تعطیلات سه روز گذشته تصریح کرد: تعداد مأموریت‌های تصادفی داخل شهر اورژانس همدان در این تعطیلات 57 مأموریت بوده که طی آن، 60 نفر مصدوم به بیمارستان منتقل شده و یک نفر نیز جان خود را از دست داد.
۱۳۹۴ چهارشنبه ۲۴ تير  | تصادف هولناک پراید با کامیون +عکس
تصادف هولناک پراید با کامیون +عکس
۱۳۹۴ يکشنبه ۲۱ تير  | تصادف، کلاهبردار ۳ میلیاردی را به دام انداخت
کلاهبردار تحت تعقیب زمانی که در محاصره پلیس قرار گرفت، سوار بر یک موتورسیکلت قصد فرار داشت اما تصادف، فرار او را ناکام گذاشت.
۱۳۹۴ شنبه ۲۰ تير  | نزاع پسر با راننده خطرناک پس از تصادف باعث شد پدرش 3 بار زیر گرفته شود
نزاع پسر با راننده خطرناک پس از تصادف باعث شد پدرش 3 بار زیر گرفته شود
۱۳۹۴ سه شنبه ۱۶ تير  | سرعت غیرمجاز همچنان دلیل اول تصادفات جاده‌ای
رئیس اداره پیشگیری از حوادث مرکز مدیریت و حوادث فوریت‌های پزشکی وزارت بهداشت با اعلام اینکه سرعت غیرمجاز همچنان مهم‌ترین دلیل وقوع تصادفات جاده‌ای است، گفت: به ندرت تنها یک عامل در ‌وقوع تصادف مؤثر است و اغلب مجموعه‌ای از عوامل در ‌بروز حوادث ترافیکی نقش دارند.
۱۳۹۴ دوشنبه ۱۵ تير  | تصادف 3 خودرو سنگین در بزرگراه آزادگان/ 7 نفر راهی بیمارستان شدند
تصادف 3 خودرو سنگین در بزرگراه آزادگان/ 7 نفر راهی بیمارستان شدند