نظرسنجی
نظر شما در مورد این وبسایت چیست؟
عالی
59%
 
خوب
22%
 
معمولی
6%
 
ضعیف
12%
 
  • تلگرام
  • تلگرام
امروز
۱۳۹۹ دوشنبه ۱۸ فروردين
اِلأِثنين ١٢ شعبان ١٤٤١
Monday, April 06, 2020
۱۳۹۳ چهارشنبه ۲۵ تير  | استفاده از سگ درمانی برای ترک اعتیاد
تشریح آخرین وضعیت بیمه درمانی معتادان، فعالیت 154 مرکز دولتی درمان سرپایی، راههای دریافت مجوز مراکز اقامتی ترک اعتیاد، ساماندهی کمپهای غیر مجاز و وضعیت مراکز ان.ای از مهمترین بخشهای گفتگوی مهر با مدیرکل درمان ستاد مبارزه با مواد مخدر است.
۱۳۹۳ سه شنبه ۲۴ تير  | بررسی اعتیاد جنسی در بین افراد متاهل
برای اغلب معتادین جنسی ترکیبی از هزره نگاری ( پورنوگرافی) و خود ارضایی اساس اعتیاد آنها را تشکیل می دهد. بسیاری از معتادین برای آزادی از این ترکیب با مشکلات بزرگی مواجه می شوند.
۱۳۹۳ يکشنبه ۲۲ تير  | الکل واقعا مضر است؟
بین اعتیاد به الکل و مرگ زودرس ارتباط معنی داری وجود دارد.
۱۳۹۳ يکشنبه ۲۲ تير  | نشانه‌های اعتیاد به بازی
براساس تحقیقاتی که انجام شده، ۸۰ درصد ایرانی‌هایی که بازی‌های رایانه‌ای انجام می‌دهند، کودکان هشت تا ۱۵ سال هستند و هر روز حدود دو ساعت از وقتشان با این بازی‌ها می‌گذرد در واقع دیگر کمتر خبری از لی‌لی و قایم‌باشک و دزد پلیس است و بیشتر دکمه‌ها حکمرانی می‌کنند و صفحه رایانه.
۱۳۹۳ يکشنبه ۲۲ تير  | راه حل محمودکریمی برای اعتیاد
محمود کریمی با انتقاد از نصایح مستقیم جوانان در مورد عدم مصرف مواد مخدر گفت: جوانان در مقابل نصایح مقاومت می‌کنند و به عبارتی استاد فرار از نصیحت هستند. باید آنها را در لفافه نصیحت کنیم.
۱۳۹۳ شنبه ۲۱ تير  | اعتیادآورترین غذاها کدامند؟
تحقیقات تجربی تا امروز به جای انواع بیسکوئیت، غلات صبحانه و تافی، روی محصولات غذایی مانند روغن‌ها و شکر متمرکز بوده است. می‌دانیم که خوردن شکر و چربی می‌تواند علایم متفاوتی را در بدن ایجاد کند که ناشی از تغییرات مغزی است.
۱۳۹۳ دوشنبه ۱۶ تير  | مسؤولان دیگر نای پاس‌کاری معتادان تابلو را ندارند
براي حفظ امنيت شهروندان هم كه شده نهادها و سازمان‌هاي دولتي بايد برنامه‌هاي درازمدتي براي جمع‌آوري معتادان داشته باشند. حضور اين همه معتاد در شهر نشان مي‌دهد كه هيچ برنامه‌ مشخصي براي سامان دادن آنها تاكنون اجرا نشده است.
۱۳۹۳ دوشنبه ۱۶ تير  | اعتیاد یک بیماری قابل پیشگیری است
مصرف مواد روند رو به رشدی در نوجوانان و جوانان نشان می­دهد. تضعیف خانواده یک عامل احتمالی این روند فزاینده است. به موازات افزایش طلاق، کودکان کمتری در خانه ­ها با هر دو والدین خود زندگی می­کنند. امروزه والدین بیشتر از قبل کار میكنند و فرصت اندکی برای تعامل و نظارت بر رفتار فرزندان­شان دارند.
۱۳۹۳ شنبه ۱۴ تير  | اردوگاه ترک اعتیاد به اینترنت در چین +عکس
با افزایش تعداد جوانان و نوجوانانی که به صورت اعتیادآوری از اینترنت استفاده می کنند و ساعت های زیادی را به انجام بازی های الکترونیکی اختصاص می دهند مراجعه پدران و مادران نگران به اردوگاه های نظامی مقابله با اعتیاد به اینترنت افزایش یافته است.
۱۳۹۳ شنبه ۱۴ تير  | اردوگاه ترک اعتیاد جوانان به اینترنت در چین
با افزایش تعداد جوانان و نوجوانانی که به صورت اعتیادآوری از اینترنت استفاده می کنند و ساعت های زیادی را به انجام بازی های الکترونیکی اختصاص می دهند مراجعه پدران و مادران نگران به اردوگاه های نظامی مقابله با اعتیاد به اینترنت افزایش یافته است.
۱۳۹۳ سه شنبه ۱۰ تير  | اعتیاد به بازی های کامپیوتری در کودکان
«چشمانش مثل دو کاسه ی خون به صفحه خیره می ماند. هر چه صدایش می کنم متوجه نمی شود. به سمت دو شاخه که می روم با عصبانیت و پرخاش او غافلگیر می شوم... بعد از سه ساعت بازی کردن مدام، هنوز هم می خواهد ادامه دهد... این اتفاق تقریباً هر روز تکرار می شود.»
۱۳۹۳ سه شنبه ۱۰ تير  | آیا عواقب اعتیاد به خودارضایی را می دانید ؟
آیا عواقب اعتیاد به خودارضایی را می دانید ؟
۱۳۹۳ دوشنبه ۹ تير  | از تحویل با زغال روشن در محل تا قلیان‌های پرتابل 100هزار تومانی
هر روز درباره اش بد می گویند و بد می نویسند، حتی کار به جایی رسیده که 4 هزار پزشک نامور، به بالاترین مقام اجرایی کشور نامه نوشته اند تا شرش را کم کنند ولی افسون قلیان، همچنان قربانی می گیرد.
۱۳۹۳ دوشنبه ۹ تير  | این بیماران را به یک جزیره تبعید کنید
بی گمان هم خود معتادان و هم خانواده های آنان وقتی ببیند همه جامعه مهیای حل مشکل هستند و در عین حال ،‌عدم ترک نیز تبعات بسیار سنگینی دارد همکاری خواهند کرد.
۱۳۹۳ يکشنبه ۸ تير  | آشنایی با انجمن های گمنام 12 قدمی ترک اعتیاد
انجمن های گمنام گروه هایی هستند که با هدف کمک به ترک اعتیاد و بهبودی از آن با استفاده از برنامه های ١٢ قدمی تشکیل می شوند. این مقاله حاوی اطلاعاتی در باره هدف و شیوۀ کار این انجمن های گمنام می باشد. همچنین توضیحاتی در خصوص انواع انجمن های گمنام، از جمله انجمن های مواد مصرفی، انجمن های رفتاری، و انجمن های اعضای خانواده نیز ارائه شده است.
۱۳۹۳ يکشنبه ۸ تير  | تست اعتیاد در خانواده و آشنایی با تاثیرات اعتیاد بر خانواده معتاد و مقابله با آن
اعتیاد بیماری است که علاوه بر فرد معتاد، بر سایر اعضای خانواده معتاد نیز تاثیرات مخربی می گذارد و زندگی آنها را نیز غیر طبیعی کرده و به تباهی می کشاند. این مقاله حاوی اطلاعاتی در باره چگونگی تاثیرات اعتیاد بر خانواده معتاد می باشد، تا آن ها با ماهیت و واقعیت این بیماری آشنا شده و درک بهتری نسبت به وضعیت خود، و عزیز معتادشان داشته باشند. اعضای خانواده معتاد با آگاهی از چگونگی تاثيرات اعتياد بر زندگی شان می توانند با استفاده از ابزارهای بهبودی به ترمیم آسیب های آن پرداخته تا صرفنظر از اینکه عضو معتاد خانواده تمایلی به پاکی و بهبودی داشته باشد یا نه، خود بتوانند از یک زندگی سالم، و پرثمر برخوردار شوند.