نظرسنجی
نظر شما در مورد این وبسایت چیست؟
عالی
59%
 
خوب
23%
 
معمولی
5%
 
ضعیف
10%
 
  • تلگرام
  • تلگرام
امروز
۱۳۹۵ چهارشنبه ۱۷ آذر
اِلأَربِعا ٧ ربيع الاول ١٤٣٨
Wednesday, December 07, 2016
کد : 672-46906      تاریخ ایجاد : ۱۳۹۳ چهارشنبه ۱۷ ارديبهشت      تعداد بازدید : 118

مجوز خون گرفتن از افراد زیر 18 سال

خونگيري از افراد رده سني ۱۶ سال تمام فاقد ايراد است.

به گزارش گروه اجتماعی مشرق، بر اساس نامه چندي پيش يک مقام مسئول به مديران ارشد نهاد رياست جمهوري، وي درخواست کرده بود نظر رسمي و حقوقي اين مسئولان درباره امکان دريافت خون از نوجواناني که به سن 16 سال رسيده اند، اعلام شود که در پاسخ به نامه وي اعلام شده است که با توجه به ماده ۱۲۱۰ قانون مدني، براي انجام امور غيرمالي، رسيدن به سن بلوغ کفايت مي کند و با توجه به اينکه اهداي خون امري غيرمالي محسوب مي گردد، لذا خونگيري از افراد رده سني ۱۶ سال تمام فاقد ايراد است.

منبع:خراسان


مخاطبان محترم گروه اجتماعی مشرق می توانند اخبار، مقالات و تصاویر اجتماعی خود را به آدرس shoma@mashreghnews.irارسال کنند تا در سریع ترین زمان ممکن به نام خودشان و به عنوان یکی از مطالب ویژه مشرق منتشر شود. در ضمن گروه اجتماعی مشرق در صدد است با پیگیری مشکلات ارسالی شما از طریق کارشناسان و مشاوران مجرب پاسخی برای ابهامات مخاطبان عزیز بیابد.


منبع: http://newspool.ir/fa/ndt/5263241/مجوز-خون-گرفتن-از-افراد-زیر-18-سال
نظر شما :
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید
captcha