نظرسنجی
نظر شما در مورد این وبسایت چیست؟
عالی
59%
 
خوب
23%
 
معمولی
5%
 
ضعیف
10%
 
  • تلگرام
  • تلگرام
امروز
۱۳۹۵ جمعه ۱۹ آذر
اِجُّمعَة ٩ ربيع الاول ١٤٣٨
Friday, December 09, 2016
کد : 672-18808      تاریخ ایجاد : ۱۳۹۲ چهارشنبه ۲۳ بهمن      تعداد بازدید : 60

شرط پرداخت فوق‌العاده ویژه معلمان

هیات عمومی دیوان عدالت اداری با صدور رای وحدت رویه‌ای اعلام کرد که پرداخت فوق‌العاده ویژه به معلمان منوط به اشتغال به تدریس تمام‌وقت است.

 به گزارش مشرق، رای شماره ۷۲۹ هیات عمومی دیوان عدالت اداری به شرح زیر است:

« اولا- تعارض بین رای شماره ۹۱۰۹۹۷۰۹۰۰۳۰۰۸۰۲۰- ۲۰/ ۳/ ۱۳۹۱ شعبه سوم دیوان عدالت اداری و رای شماره ۹۱۰۹۹۷۰۹۰۰۴۰۰۰۳۴ - ۱۹/ ۱/ ۱۳۹۱ شعبه چهارم دیوان عدالت اداری محرز است و رای شعبه چهارم دیوان عدالت اداری به شماره دادنامه ۹۱۰۹۹۷۰۹۰۰۴۰۰۳۳۱ -۱۸/ ۲/ ۱۳۹۱ به لحاظ شرایط شاکی آن که متفاوت از شرایط سایر شکات پرونده‌ها است از موضوع تعارض خارج است.

ثانیا- نظر به این که در مصوبه شماره ۲۵۵۲/ت۲۹۹۳۳ه - ۲۶/ ۱/ ۱۳۸۳ هیات وزیران، یکی از شرایط پرداخت فوق‌العاده ویژه به معلمان، اشتغال به تدریس تمام وقت اعلام شده است و شکات پرونده‌های موضوع تعارض، برای مدتی که خود را مستحق دریافت فوق‌العاده ویژه می‌دانند، به صورت تمام وقت به امر تدریس اشتغال نداشته‌اند؛ بنابراین استحقاق دریافت فوق‌العاده ویژه در آن ایام را ندارند و رای شعبه سوم دیوان عدالت اداری به شماره دادنامه ۹۱۰۹۹۷۰۹۰۰۳۰۰۸۰۲۰ - ۲۰/ ۳/ ۱۳۹۱ که به لحاظ عدم اشتغال تمام وقت شاکی به تدریس به رد شکایت صادر شده است صحیح و موافق مقررات تشخیص می‌شود.

این رای به استناد بند ۲ ماده ۱۲و ماده ۸۹ قانون تشکیلات و آئین دادرسی دیوان عدالت اداری مصوب سال ۱۳۹۲ برای شعب دیوان عدالت اداری و سایر مراجع اداری مربوط در موارد مشابه لازم‌الاتباع است.»


منبع: http://newspool.ir/fa/ndt/4937634/شرط-پرداخت-فوق-العاده-ویژه-معلمان
نظر شما :
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید
captcha